انواع شال گردن زنانه

0

در پاییز و زمستان داشتن شال گردن ضروری است. از طرفی استفاده از شال گردن مناسب باعث خوش تیپ تر شدن شما خواهد شد. حال باید بدانیم بهترین نوع شال گردن کدام است؟ کارشناسان چی بپوشم در این مقاله به بررسی انواع شال گردن زنانه می‌پردازد. با ما همراه باشید.
بسیاری از بانوان شیفته شال گردن در انواع رنگ‌ها و مدل‌ها هستند و این اکسسوری همه کاره را با انواع لباس ست می‌کنند.
شال گردن‌های بزرگ
شال گردن زنانه بزرگ بهتر است از جنس پشم کشمیر یا ابریشم باشند تا در زمستان از شما در مقابل سرما محافظت کنند. با وجود اینکه محدودیتی در انتخاب شال گردن وجود ندارد اما رنگ سفید آن علاوه بر زیبایی فوق العاده، با هر لباسی هماهنگ می‌شود. این نوع شال گردن‌ها بسیار گرم و مناسب فصل زمستان است.

انواع شال گردن زنانه
شال گردن طرح بافت
در سال‌های اخیر انواع مختلفی شال گردن با طرح‌های مختلف مورد توجه خانم‌ها قرار گرفت که یکی از آن‌ها شال گردن‌های طرح بافت است. این شال گردن‌ها بیشتر مناسب فصل پاییز است چون برای حفاظت در برابر سرما خیلی مناسب نیست، اما بسیار زیبا هستند.

انواع شال گردن زنانه
شال گردن حلقه‌ای
شال گردن حلقه‌ای برای حفاظت سر از سرما بسیار مناسب است. این شال گردن روی موها و سر را کامل می‌پوشاند و مثل روسری عمل می‌کند.

انواع شال گردن زنانه
شال گردن دکمه‌ای

بستن شال گردن برای بعضی افراد کار سختی است. در این نوع شال گردن‌ها، با بستن یک یا چند دکمه، شال گردن آماده می‌شود و نیازی به تنظیم و مدل بستن شال گردن ندارید. این نوع از شال گردن‌ها هم بسیار زیبا هستند و برای گرم نگه داشتن قفسه سینه و گردن بسیار مناسب هستند.

انواع شال گردن زنانه

مطالب مرتبط:

1- چگونه شال گردن مناسب انتخاب کنم؟

2- آموزش گره زدن شال گردن مردانه

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :