نکاتی برای انتخاب لباس زنانه زیبا و برازنده

پیدا کردن لباسی که به شما بیاید معمولا کار ساده‌ای نیست و نیاز به جستجوی فراوان دارد، شما باید در فروشگاه‌های مختلف شهر بگردید و لباس‌های متعددی را امتحان کنید تا چیزی را که دوست دارید و به شما می‌آید پیدا کنید. اما این کار با دانستن نکاتی می‌تواند ساده شود. کارشناسان مد مواردی که را کمک می‌کند لباس بر تن شما زیباتر دیده شود بیان کرده‌اند. این مطلب را بخوانید و نکاتی برای انتخاب لباس زنانه زیبا و برازنده را یاد بگیرید.

بیش از اندازه ست نکنید

قبلا هم گفته‌ایم که ست کردن بیش از حد رنگ‌ها و طرح‌ها باعث می‌شود شما ظاهری مصنوعی داشته باشید و کاملا مشخص باشد که تلاش زیادی کرده‌اید تا این تیپ را بسازید. اما با ماهر شدن در اصول ترکیب طرح و رنگ می‌توانید ست بودن کامل را کنار بگذارید و تیپی جذاب و برازنده خود داشته باشید.

نکاتی برای انتخاب لباس زنانه زیبا و برازنده

زرد بپوشید

پوشیدن رنگ‌های روشن کمک می‌کند که لباس بر تن شما زیباتر دیده شود. یکی از این رنگ‌ها که به اکثر خانم‌ها می‌آید و رنگ شاد و زیبایی است رنگ زرد است. اگر با پوشیدن رنگ‌های روشن مشکل دارید می‌توانید به اکسسوری‌ها مثل کیف بسنده کنید، یک کیف زرد یا قرمز یا با رنگ روشن و شاد دیگری حتما به همه می‌آید.

مانتوی اپل‌دار دوباره مد شده است

این مانتوها در دهه‌های قبل کابوس نسل ما بود و متاسفانه یا خوشبختانه دوباره شاهد ظهور اپل در لباس‌ها هستیم اما مطمئن باشید که طراحی‌های جدید بسیار زیباتر و جذاب‌تر از طرح‌های قدیم هستند به خصوص اگر شانه‌های کم عرضی دارید این مانتوها و لباس‌ها می‌توانند استایل شما را نجات دهند.

نکاتی برای انتخاب لباس زنانه زیبا و برازنده

تک رنگ بپوشید

وقت شک دارید تک رنگ بپوشید. البته تک رنگ پوشیدن به معنای ست کردن همه چیز نیست بلکه هم رنگ کردن لباس‌های اصلی مثل مانتو و شلوار و روسری و بر اساس رنگ‌های خنثی یا تیره است که کمک می‌کند اندام کشیده‌تر و لاغرتری داشته باشید.

نکاتی برای انتخاب لباس زنانه زیبا و برازنده

برش های مورب لباس

برش‌های افقی شما را چاق‌تر و برش‌های عمودی شما را کشیده‌تر نشان می‌دهد، اما برش‌های مورب تاثیری دوگانه دارند یعنی افراد چاق را لاغر و افراد لاغر را متعادل‌تر نشان می‌دهند. پس چنین لباسی حتما برازنده شما خواهد بود.

نکاتی برای انتخاب لباس زنانه زیبا و برازنده

مطالب مرتبط:

۱- بهترین دامن فون برای هر اندام

۲- چطور لباسی مناسب اندامتان تهیه کنید؟

۳- کوتاه ها چی بپوشند؟

۴- ۱۵ مدل کت زنانه جدید به انتخاب سردبیر چی بپوشم

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما

سارا هنجی در تاریخ 26 ژانویه 2017

عالی بودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :