تاریخچه بهترین مدل بوت مردانه

بوت های چلسی از بهترین مدل های بوت مردانه است. بوت چلسی، یکی از مدل های کلاسیک بوت است که این سال ها روی بورس است و آن را زیاد در پای آقایان دیدیم. در این مقاله تاریخچه بهترین مدل بوت مردانه یعنی بوت چلسی را بیان می کنیم. 

۱- چرا هیچ وقت از مد نمی افتند؟

تاریخچه بهترین مدل بوت مردانه

ابتدا در زمان سلطنت ملکه ویکتوریا صرفا برای استفاده عموم جامعه تهیه و وارد بازار شد تا اینکه در دهه ۶۰ وقتی توسط گروه های موسیقی بیتلز و رولینگ استون پوشیده شد و این مدل بوت مردانه سر و صدای زیادی به پا کرد. هر کدام از این دو گروه با نحوه پوششان ثابت کردند که بوت های چلسی چقدر زیبا اند. پیراهن های دکمه دار و کراوات های نازک مک کارتنی و لنون با بوت چلسی هم خوانی زیادی داشت ولی تیپ بهتر از آن ها تیپ رولینگ استون بود که با ژاکت چرمی و شلوار جین و تیشرت چسبانش نشان داد که بوت چلسی با ژاکت چرمی به زیبایی ست می شود. امروز یعنی ۵۰ سال بعد از آن اتفاقات هنوز هم که هنوز است بوت های چلسی مد هستند و به راحتی ست می شوند.

۲– دنبال چه مدلی از آن ها باشیم؟

تاریخچه بهترین مدل بوت مردانه

معنای واقعی بوت چلسی در مشخصه هایی مثل قسمت ارتجاعی اطراف آن و قسمت باریک مشخص کناری و لبه های گرد جلوی آن خلاصه شده است. با اینکه قانون خاصی در این زمینه وجود ندارد ولی پیشنهاد می کنیم به دنبال مدل هایی باشید که از این نظر سازگاری زیادی با بوت چلسی اورجینال و اصلی داشته باشند که زیبایی آن ها به خوبی نمایان باشد.

۳ – چگونه آن را بپوشیم؟

تاریخچه بهترین مدل بوت مردانه

بزرگترین مشکلی که شاید در پوشیدن بوت مردانه برامون بوجود بیاد، ست کردن آن با کت و شلوار است. در این مورد تمام تمرکز شما باید روی انتخاب شلوار مناسب باشد. یکی از راه ها پوشیدن شلوار هم رنگ با کفش شماست به شرطی که در قسمت تقاطع شلوار و کفش بتوانید تمیز کار کنید و فاصله ای در این میان نباشد. در غیر این صورت می توانید از کفش های Brogues استفاده کنید.

تاریخچه بهترین مدل بوت مردانه

اگر به دنبال پوشیدن یک جفت بوت مردانه با شلوار جین تان هستید، ما بوت های چلسی را توصیه می کنیم. می توانید پاچه شلوارتان را کمی بالا بزنید و قسمت کشی بو‌ت را نمایان کنید و از این ترکیب زیبا لذت ببرید. پوشیدن بو‌ت های چلسی لژدار به همراه شلوار جین چسبان و کت چرمی مشکی بهترین تیپ غیررسمی ایست که می توانید داشته باشید.

تاریخچه بهترین مدل بوت مردانه

اگر از تازه کار ها در زمینه پوشیدن بو‌ت چلسی هستید برای داشتن تیپ رسمی پیشنهاد می کنیم از برند Church و برای داشتن تیپ غیررسمی تر از برند Clark خرید کنید.

تاریخچه بهترین مدل بوت مردانه

تاریخچه بهترین مدل بوت مردانه تاریخچه بهترین مدل بوت مردانه

تاریخچه بهترین مدل بوت مردانه تاریخچه بهترین مدل بوت مردانه

مطالب مرتبط:

۱- اصول پوشیدن بو‌ت مردانه

۲- ۳ راه انتخاب بو‌ت مناسب

۳- چطوری کت و شلوار و بو‌ت رو با هم ست کنم؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شما

فرامرز در تاریخ 07 ژانویه 2017

این برندهایی که گفتید (چرچ و کلارک) توی تهران کجا میشه پیدا کرد؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :