استایل شیک مردانه با هزینه کم و راهکارهای آن

اگرچه بسیاری از مردم بر این گمانند که الزام خوشتیپ بودن، صرف هزینه زیاد و خرید لباس‌های گران قیمت است، اما لازم است بدانید که این باور به هیچ عنوان درست نیست. شما با صرف هزینه کم هم می‌توانید خوش استایل و حتی ثروتمند دیده شوید، اما باید در انتخاب اِلِمان‌های استایلتان دقت به خرج دهید. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا راهکارهایی ساده و ارزان قیمت را به شما معرفی کنیم تا استایلی شیک و مشابه مردان ثروتمند داشته باشید.

استایل شیک مردانه با هزینه کم

ساعت مچی ویکندر از برند تایمکس

هدف اصلی طراحی این ساعت‌ها این است که شما بتوانید در انتخاب مدل ساعت خود آزادانه عمل کنید. نتیجه نهایی یک ساعـت کاربردی و شیک اسـت که مـدل آن از مـد نمیـفتد و به شـما کمـک می‌کنـد تا بدون صرف هزیـنه زیـاد، یک اسـتایل شیـک و جذاب داشته باشید.

استایل شیک مردانه با هزینه کم

استفاده از گیره کراوات

گیره کـراوات نـواری فلـزی در کنـار کـراوات است که به صورت یک گیره طراحی میشود و هـدف اصـلی آن، نگـه داشتن کراوات در جـای خود به وسیـله اتصـال آن به پیراهن است. این گیره، که قیمت مناسبی هم دارد، سبب می‌گردد که توجه مردم به اندام شما و در نتیجه استایل شما جلب شود.

استایل شیک مردانه با هزینه کم

استفاده از دکمه سر دست

دکمـه سر‌دسـت یکـی از اکسسـوری‌های مردانـه اسـت که شایـد در نگاه اول بسیار کوچک باشد اما می‌تـواند جلوه خاصـی به پیراهن و همچینین استایل شما ببـخشد. این اکسـسوری قیمت چندان بالایی ندارد، اما می‌توانـد تاثیر چشم‌گیری بر گران‌قیمت دیده شدن استایل شما داشته باشد.

استایل شیک مردانه با هزینه کم

جوراب‌های طرح‌دار

یکی دیـگر از راهـکارهای ساده و ارزانی که می‌تـوانید برای جلـب توجه از آن‌ها کمک بگیریـد، جوراب‌های طرح‌دار هستـند. این جوراب‌ها شما را مردی نشان می‌دهند که به جزئیات توجه می‌کنید و جسارت استفاده از اِلِمـان‌های خاص را داریـد. این کار سبـب می‌گردد که جسورتر به نظر برسید.

استایل شیک مردانه با هزینه کم

پرهیز از پوشیدن لباس‌های لوگو دار

لوگوهـایی که برخی از برندهـا روی لباسهای خود کار می‌کنـند، نه تنـها جلـوه خوبـی به لباس نمی‌بخشـند، بلکه سبب می‌گردند که استایل شما ارزان‌تر دیده شوند. از لباسـهای ساده کمک بگیرید. تحقیقات نشان داده که زنان، مردانـی را که تیشرت سفیـد سـاده به تن می‌کنند را دوست دارند.

استایل شیک مردانه با هزینه کم

برای کارت‌های بانکی‌تان، کیف بخرید

یک کیف پول شلوغ و ضخیم به هیچ عنوان جذاب نیـست. به همین خاطر پیشنهاد ما به شـما این است که داخل آن را با کمـک گرفتن از یک کیف کوچک مخصوص کارت بانکی، خـلوت کنید. این کیـف‌های کوچک معمولا قیمـت چنـدان بالایـی ندارنـد، اما میتوانند سبب خوش‌استایل شدنتان شوند.

استایل شیک مردانه با هزینه کم

به موهای خود رسیدگی کنید

زیبایی موهـای شما تاثیر بسزایی بر زیبایی ظاهر شـما دارد. سعـی کنیـد برای موهای خود ارزش قائـل باشید. از روتین مشخصی برای رسیـدگی به موهایـتان پیـروی کنید. اسـتفاده از شامپـوهای باکیفیت، هزیـنه چندانی برایتان نخواهد داشت، اما ظاهـر موهایتان را بهبود خواهد بخشید.

استایل شیک مردانه با هزینه کم

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :