این سلبریتی‌ها خوشپوش‌ترین فرزندان دنیا را دارند؛ ژن خوب خوشپوشی

بسیاری از سلبریتی‌ها همان که بتوانند فرزندان خود را با لباس‌های مرتب، تمیز و هماهنگ به جایی ببرند خوشحالند. برخی دیگر خود طراح استایل ندارند اما فرزندان خود را به فشن شو می‌برند. بعضی دیگر از والدین سعی می‌کنند تا تمام تلاششان را برای درست لباس پوشاندن به بچه‌ها را انجام دهند. به خصوص زمانی که قرار است برای حضور روی فرش قرمز آماده شوند. نتایج همه این اقدامات نیز قابل ستایش و رشک برانگیز است.

بزرگ شدن کودکان در چنین شرایطی و در دسترس بودن طراحان استایل اغلب سبب شده است تا فرزندان سلبریتی‌ها حس خاص بودن به لحاظ استایل را در خود پرورش دهند و با گذشت زمان و بالا رفتن سنشان به فشن آیکون در محدوده سنی خود تبدیل شوند.

فرزندان خوشپوش سلبریتی‌ها

در این مقاله از مجله starsinsider چند نمونه از کودکان خوش استایل و خوش پوش سلبریتی‌ها، از شاهزاده‌های خانواده سلطنتی بریتانیا گرفته تا نازدونه‌های خانواده کارداشیان را معرفی خواهیم کرد.

نورث وست

دختر بزرگ کیم کارداشیان و کانیه وست، نورث جایگاه خود را در دنیای مد و فشن از سن 10 سالگی به دست آورد. در این استایل او تمام ترندهای سال 2022 را در پوشش خود گنجانده است: عینک آفتابی و کفش‌های پلتفرمی کروکس که با همکاری برند بالنسیاگا طراحی شده است.

فرزندان خوشپوش سلبریتی‌ها

در شوی پاییز/زمستانه Jean Paul Gaultier Haute Couture 2022 در پاریس نورث وست به همراه مادرش کیم کارداشیان با لباس‌های هماهنگی ظاهر شدند. پارچه دیپلمات و زنجیر بینی سرتیتر تمام روزنامه‌ها شده بودند.

همان طور که از یک کارادشیان انتظار می‌رود، نورث قبل از این‌که بتواند راه برود، برای تحت تاثیر قرار دادن هر چه بیشتر خوب لباس می‌پوشید. در این تصویر نورث 3 ساله به همراه مادرش به استودیو 54 می‌روند.

فرزندان خوشپوش سلبریتی‌ها

بلو آیوی کارتر

بلو آیوی کارتر، فرزند اول بیانسه و جی زی است. به واسطه شهرت پدر و مادرش مورد توجه بوده و حال سیر تحول استایل او در دهه گذشته قابل ملاحظه است. بلو در کنار مادرش بیانسه در مراسم VMA سال 2016 حضور پیدا کرد. او پیراهنی با تاپ پولک دوزی شده و دامن توری دنباله دار  پوشیده بود، نیم بوت‌ها همرنگ لباسش با بند نگینی کاملا مطابق استایل کودکانه او بود. این استایل با یک تاج باریک کامل شده بود و در نهایت، بلو به شاهزاده‌ای تمام عیار از خانواده سلطنتی پاپ  تبدیل شده بود.

فرزندان خوشپوش سلبریتی‌ها

چند سال بعد، در اکران کارتون شیر شاه، با لباس‌هایی هماهنگ به سبک کت و دامن بلند و کریستال دوزی شده توری شکل که توسط الکساندر مک کوئین طراحی شده بود، روی فرش قرمز ظاهر شدند.

فرزندان خانواده سلطنتی

دوک و دوشس کمبریج، هرگز با لباس و کفش ورزشی در حال رفتن به سوپر مارکت و کارهای روزانه مردم عامه طعمه دوربین رسانه‌ها نشده‌اند. آن‌ها هر زمان در ملاء عام دیده‌ می‌شوند، بی نظیر ظاهر می‌شوند. گویا کیت میدلتون و پرنس ویلیام به راحتی توانسته‌اند این استانداردها را به هر سه فرزند خود منتقل کنند.

فرزندان خوشپوش سلبریتی‌ها

در مراسم سالانه رژه سربازان برای تولد ملکه در سال 2022 شاهزاده ویلیام به همراه همسرش و هر سه فرزندش شاهزاده جورج، پرنسس شارلوت و پرنس لوئی شرکت کردند. شاهزاده جورج با آن ست رسمی با کراوات آبی و شاهزاده شارلوت با روبان موی ست لباسش برازنده و با وقار به نظر می‌رسیدند.

این خواهر برادر وقتی والدین خود را برای بازدید قلعه کاردیف همراهی می‌کردند نیز مورد توجه دوربین‌ها قرار گرفتند. شاهزاده جوج با استایل رسمی همیشگی مانند یک جنتلمن کوچک دیده می‌شد و شاهزاده شارلوت با استایل کلاسیک خود ساده و معصوم به نظر می‌رسید. باید گفت که ترکیب کت کلاسیک، جوراب‌های سفید و کفش مری جینز از پوشش‌های مورد علاقه او و یادآوری ترندی قدیمی در صنعت پوشاک کودکان است.

فرزندان آنجلینا جولی و برد پیت

با آن‌که بسیار کم پیش می‌آید که جولی به همراه خانواده پر جمعیت خود در انظار عمومی ظاهر شود، او این کار را در اکران اولیه فیلم جدید خود انجام داد. با این‌که همه فرزندان او کاملا آزادانه پوشش خود را انتخاب می‌کنند، خوش استایل ظاهر شدند.

فرزندان خوشپوش سلبریتی‌ها

شیلو فرزند ارشد جولی – پیت که در طول سال‌ها آندروژنی را آزمایش کرده و از سنین کم می‌دانست که چقدر با کت و شلوار خوش تیپ به نظر می‌رسد.

فرزندان دیوید و ویکتوریا بکهام

هارپر تنها دختر دیوید بکهام و ویکتوریا به سرعت در حال تبدیل شدن به یک فشن دیزاینر مانند مادرش است. او برای شرکت در فشن شوی مادرش با این لباس شیک مشکی ظاهر شد. بلوز یقه اسکی، دامن تنیس با کمربند باریک و مدل موی باب همه ظاهر خاص و جذابی را به دختر 7 ساله بخشیده‌اند.

فرزندان خوشپوش سلبریتی‌ها

رومئو در ویمبلدون در سال 2021، پسر دوم بکهام با این استایل نظر رسانه‌ها را به خود جلب کرد. موهای سفید، کت سبز، جوراب سبز که به لطف پاچه‌های تا خورده خودنمایی می‌کنند، سرهمی جالبی را ایجاد کردند.

فرزندان خوشپوش سلبریتی‌ها

بروکلین بکهام که به تازگی ازدواج کرده و هر روز خبر جدیدی از زندگی مشترک او می‌شنوید، به نوبه خود خوب ظاهر شده است. او اغلب به عنوان مدل کار می‎‌کند. او در رویداد کریستین لوبوتین 2019 در لندن با این استایل ظاهر شد.

فرزندان خوشپوش سلبریتی‌ها

فرزند ریس ویترسپون

حتما اگر فرش قرمز اکران سریال تلوزیونی دروغ‌های کوچک و بزرگ 2019 را دیده باشید. از دیدن شباهت وحشتناک ریس ویترسپون و دخترش آوا فیلیپ شگفت زده شدید. آن‌ها در کنار هم فوق العاده به نظر می‌رسند. فیلیپ که در یکی از رویدادهای جورجیو آرمانی 2022 به عنوان ترند باربی کور (شبیه عروسک باربی) با لباس ابریشمی صورتی حضور داشت، توجه دوربین‌ها را به خود جلب کرده بود.

فرزندان خوشپوش سلبریتی‌ها

قبیله تیگن

کریسی تیگن مدل 37 ساله آمریکایی از آن دسته مادرهاییست که دوست دارد به کوچولوهایش به نحو احسن لباس بپوشد. مایلز با کت گوچی و کفش‌های کلاسیک مردانه لوفر یک مرد کوچک جنتلمن شده است. لونا هم در این مراسم با این سبک بلیز و  دامن به سبک دهه 1920 لباس پوشیده است.

فرزندان خوشپوش سلبریتی‌ها

خانواده اسمیت

با وجود ویل اسمیت و جیدا پینکت اسمیت در راس خانواده تعجبی ندارد که بچه‌های اسمیت خلاق و با استعداد باشند و روی فرش قرمز بدرخشند. علیرغم اتفاقاتی که در اسکار ۲۰۲۲ افتاد، اسمیت همچنان محبوب است.

جیدن اسمیت از زمانی که از رحم مادرش خارج شده به عنوان استایل آیکون شناخته شده است. روحیه مد روز او مانند شراب است، هرچه بزرگ‌تر می‌شود جذاب‌تر می‌شود.

فرزندان خوشپوش سلبریتی‌ها

خواهر کوچکتر او به نام ویلو نیز در دنیای مد و فشن به خوبی ظاهر شده است. او در ۱۶ سالگی در سال ۲۰۱۶ به عنوان چهره جدید برند شنل معرفی شد.

فرزندان خوشپوش سلبریتی‌ها

فرزند کایلی جنر و تراویس اسکات

استورمی وبستر که به واسطه مادر ثروتمندش به شهرت رسیده با چهره بچگانه‌ای که دارد حسابی دلبری می‌کند. او در رویدادی که به همراه مادرش کایلی جنر و پدرش تراویس اسکات در سن سه سالگی با استایلی به سبک دهه 90 خود، پیراهن بلند نایک را بر تن داشت.

فرزندان خوشپوش سلبریتی‌ها

فرزندان مدونا

بچه‌های مدونا با همان حس افراط و تفریط و خلاقیت مادرشان بزرگ شده‌اند. هر کدام از آن‌ها سبک منحصر به فرد خود را در استایل کردن دارند. در این رویداد مدونا همراه پسرش باندا با لباس‌هایی از آدیداس ظاهر شدند اما استایل باندا به وضوح جذاب‌تر به نظر می‌رسد.

فرزندان خوشپوش سلبریتی‌ها

لوکو و لوردز از دیگر فزندان مدونا هستند. آن‌ها در هفته مد پاریس 2022 این عکس را در کنار یکدیگر گرفته‌اند. روکو شبیه یک معلم در مدرسه‌ای قدیمی لباس پوشیده و خواهرش با کمی تقلید از کیم کارداشیان لباس پوشیده است.

فرزندان خوشپوش سلبریتی‌ها

رقیه باقری
نویسنده: رقیه باقری
«فشن محو می‌شود و از بین می‌رود، اما استایل جاودان است و همیشه زنده می‌ماند.» سخن ایو سن لورن طراح مد نیز باید در ذهن همه ما نقش ببندد، زیرا امروزه به جای اینکه استایل یونیک و منحصر به فرد خود را بسازیم، سعی می‌کنیم با ترند‌هایی که بزرگان تعیین می‌کنند پیش برویم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :