زیباترین لباس‌های بورجو بیریجیک؛ بازیگری که روزی دختر شایسته بوده!

اگر اهل دنبال‌کردن سینما و سریال‌های ترکی باشید، حتما متوجه می‌شوید که کیفیت آثارشان در سال‌های اخیر بسیار عوض و بهتر شده است. دیگر آنچنان خبری از داستان‌های عشقی کلیشه‌ای و ماجراهای قابل پیش‌بینی همیشگی در آنها نیست. سناریوها حرفه‌ای‌تر شده‌اند و هنرپیشه‌ها دقیق و درست کارشان را مقابل دوربین پیش می‌برند. بورجو بیریجیک هم یکی از هنرپیشه‌های مطرح و پرطرف‌دار این روزهای دنیای هنر ترک‌ها است. او هم در نقش‌آفرینی حرفه‌ای و مطلوب عمل می‌کند و هم استایل‌های خوبی دارد که خود نشان از بالابودن سطح حرفه‌ای‌گری در هنگام حضور در دنیای سینما و تلویزیون است. در این مقاله نگاهی به استایل‌های جذاب او خواهیم داشت و از ویژگی‌های تیپ او برایتان می‌گوییم.

استایل بورجو بیریجیک

استفاده از ترکیب‌های خاص

استایل بورجو بیریجیک

این روزها در دنیای مدوفشن دست همه ما برای انتخاب بازتر از گذشته‌ها است. دیگر قانون خاصی وجود ندارد و مانند گذشته‌ها، خبر از عرف و چارچوب‌هایی نیست که باعث محدودشدن انتخاب پوشش می‌شدند. برای مثال، در سال‌های اخیر، کنار هم قرارگرفتن طرح‌های مختلف پارچه یا جنس‌های گوناگون لباس پذیرفته شده است. این موضوع نگاهی پیشروانه به استایل است و بروجو بیریجیک هم چنین انتخاب‌هایی برای تیپ و ظاهرش دارد. در تصویر بالا، او را با لباس‌هایی می‌بینیم که شاید طرح و جنس آنچنان همخوانی نداشته باشند اما در نهایت، نوعی هارمونی و تعادل میان بخش‌های مختلف استایل دیده می‌شود. ردشدن از کلیشه‌ها به ویژه در دنیای مدوفشن حس‌وحال جذابی دارد. پوشیدن چیزهایی که در آنها راحت‌تر هستید و خودتان بیشتر دوستشان دارید از هر قانونی مهم‌تر است. البته این توصیه را با بی‌دقتی در لباس‌پوشیدن و شلختگی ظاهری اشتباه نگیرید. منظور از احترام دنیای مدوفشن به انتخاب‌های شخصی افراد این است که قضاوت و اجباری در کار نیست. با این حال، استایلی که در نِمای کلی‌اش توازن و تعادل وجود دارد از نظر همه نمره ۲۰ را می‌گیرد.

انتخاب مدل‌های متنوع

استایل بورجو بیریجیک

بورجو از هنرپیشه‌هایی است که استایل‌های متنوعی برای خود در نظر می‌گیرد. او شاخصه‌هایی ثابت در استایل دارد اما اصل تنوع را از یاد نمی‌برد. در مراسم و موقعیت‌های گوناگون می‌توانید او را با لباس‌ها و استایل‌هایی متفاوت و رنگارنگ ببینید. اندام زیبا و موزون و چهره دلنشینی که دارد هم باعث می‌شود در بیشتر مواقع نگاه‌ها را به خود خیره کند. استایل موها و آرایش بورجو بیریجیک معمولا ثابت است. موهای بلوندش قد متوسطی دارد و آرایش صورتش هم به حالت کلاسیک نزدیک است. با این حال در انتخاب لباس متنوع عمل می‌کند.

استایل‌های مونوکروم

استایل بورجو بیریجیک

منظور از مونوکروم استایلی است که تمام بخش‌هایش از یک رنگ یا طیف رنگی انتخاب شده‌اند. بورجو به این سبک از پوشش علاقه دارد و در بسیاری از مواقع، شاهد استفاده او از استایلی مونوکروم هستیم. در تصویر بالا هم کت و شلوار مدل‌دار و قرمزی به تن کرده است که به‌خوبی با اندامش سازگاری دارد. رنگ قرمز بسیار پرطرف‌دار است اما اگر دقت کرده باشید، پیداکردن طیفی از آن که با پوست هماهنگ باشد، کار چندان ساده‌ای نیست. این موضوع برای بورجو وجود ندارد و تقریباً تمام طیف‌های رنگ قرمز برایش مناسب‌اند و با پوستش هماهنگ هستند.

علاقه به طرح‌های کلاسیک

استایل بورجو بیریجیک

بیریجیک کلاسیک‌پوش است. شاید به‌سراغ مدل‌های متنوع برود اما در بیشتر انتخاب‌هایش ردپایی از میل به پوشش کلاسیک را می‌بینید. منظور از استایل کلاسیک هم انتخاب لباس‌هایی برای بخش‌های مختلف پوشش است که با گذر زمان قدیمی نمی‌شوند. در ضمن، اجزای استایل کلاسیک قابلیت سِت‌شدن با لباس‌ها و استایل‌های مختلف را دارند. در تصویر بالا، شاهد استفاده بورجو از کتی هستیم که به دنیای کلاسیک‌ها تعلق دارد. انتخاب دستکش چرم و کلاه هم از میل او به چنین سبک‌وسیاقی می‌آید. چهره این هنرپیشه معروف ترکی هم شباهت زیادی به هنرپیشه‌های کلاسیک آمریکایی دارد. دقت کرده‌اید؟ اگر به سراغ کمد لباس افراد کلاسیک‌پوش بروید، متوجه می‌شوید که پر است از لباس‌هایی که تاریخ مصرف ندارند و همیشه امکان استفاده از آنها وجود دارد. با این حساب، سرزدن به کمد لباس‌های بورجو بیریجیک دیدن دارد. قبول دارید؟

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

انتخاب رنگ قرمز

استایل بورجو بیریجیک

پیش‌تر هم اشاره کردیم که رنگ قرمز پرطرف‌دار است و زیبا اما برای پوست همه مناسب نیست. این موضوع درباره بورجو بیریجیک صادق نیست. تمام طیف‌های رنگ قرمز برای او مناسب‌اند و پوستش را شفا‌تر و زیباتر نشان می‌دهند. در تصویر بالا هم او استایل کلاسیکی دارد که رنگ قرمز بلوز در آن خوش نشسته است. یادتان باشد که یکی از تکنیک‌های دنیای مُد برای خوش‌پوشی، انتخاب رنگ‌های شاد و درخشان است. گاهی‌اوقات، مدل لباسی بسیار ساده در رنگی مانند قرمز می‌تواند استایلتان را از سادگی و یکنواختی دربیاورد و به شما ظاهری چشم‌گیرتر بدهد. از پوشیدن رنگ‌های شاد و درخشان نترسید و بدانید که علاوه بر اثر مثبتی که روی استایلتان می‌گذارند، در روحیه‌تان هم نقش مهمی دارند و باعث شادابی بیشتر شما می‌شوند.

پوشیدن جامپسوت

استایل بورجو بیریجیک

جامپسوت‌ها یا همان سرهمی‌ها از مدل‌های لباس بسیار متنوعی هستند. تغییراتی در هر بخش از این سرهمی‌ها می‌تواند آنها را برای نوع خاصی از اندام مناسب کند. برای مثال، اگر گردنتان کوتاه است، با انتخاب جامپسوتی که یقه‌ای هفت و باز دارد، می‌توانید لباس و استایل مناسبی برای خود تدارک ببینید. اگر پاهایتان کشیده است، می‌توانید به سراغ جامپسوت‌هایی با بالاتنه بلند بروید و… . بورجو اندام متناسبی دارد و هر نوع جامپسوتی برایش مناسب است. در میان استایل‌هایش هم استفاده از چنین مدلی از لباس زیاد دیده می‌شود. انتخاب خوبی است، نه؟

انتخاب شلوارهای کوتاه

استایل بورجو بیریجیک

بورجو از شلوارهای کوتاه هم زیاد استفاده می‌کند. اگر پاهایتان کشیده است، چنین مدلی از شلوار برایتان مناسب خواهد بود. کسانی که پاهای بسیار کشیده‌ای هم دارند، با پوشیدن چنین شلوارهایی می‌توانند نوعی تعادل و توازن را به استایلشان راه بدهند. این شلوارها راحت هستند و گزینه مناسبی برای تابستان‌ها و زمستان‌ها به‌شمار می‌روند.

در آخر

در این مقاله، نگاهی به استایل بورجو بیریجیک داشتیم. او هنرپیشه توانمند و زیبایی است. استایل‌های خوبی هم دارد. به طور کلی، اگر سینما و سریال‌های ترکی را دنبال کنید، متوجه می‌شوید که در خصوص لباس و دنیای فشن حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. استایل‌هایی که ارائه می‌دهند و مدل لباس‌هایشان بسیار متنوع است و نسبت به دنیای هالیوود به سبک‌وسیاق موردپسند ما ایرانی‌ها هم نزدیک‌تر است. استایل بورجو هم در بسیاری از مواقع بسیار زیبا و چشم‌نواز است. او کلاسیک‌پوشی است که به تنوع علاقه دارد و با انتخاب رنگ‌های شاد به تیپ و ظاهر خود جلوه بیشتری می‌دهد. نظر شما درباره استایل او چیست؟

نیلوفر شهدوست
نویسنده: نیلوفر شهدوست


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :