زیباترین لباس‌های جمره بایسل؛ بازیگری که زیباترین چشم‌های ترکیه را دارد!

جمره بایسل را به عنوان بازیگر چشم درشت ترکیه می‌شناسند. هنرپیشه بیست و سه‌ساله‌ای که سال ۲۰۲۱ با بازی در فیلم Baht Oyunu یا به فارسی؛ پیچ و تاب سرنوشت در نقش شخصیت اصلی داستان آدا به شهرت رسید.

بررسی استایل جمره بایسل

جمره در دانشگاه هنر؛ نقاشی خوانده اما وارد دنیای بازیگری شده و کارش را با بازی در نقش‌های کوتاه شروع کرده است. اگر سریال زیباتر از تو را دیده باشید، حتما او را به یاد می‌آورید.

بررسی استایل جمره بایسل

جمره در اینستاگرام بیش از ۳.۵ میلیون دنبال کننده دارد. او یکی از کسانی است که به طرفداران خود با پوششی که دارد؛ ایده می‌دهد و الهام بخش آن‌هاست موضوعی که نگاهی به آن داشته ایم.

بررسی استایل جمره بایسل

سر تا پا یک دست مخصوصا با جین

یکی از استایل‌های مورد علاقه جمره بایسل؛ لباس‌های یک دستی است که می‌پوشد و این سبک را با همه لباسی امتحان می‌کند.

بررسی استایل جمره بایسل

اما در میان این سبک او علاقه بسیار زیادی به لباس‌های جین دارد و بارها در مقابل دوربین‌ها با این لباس ژست گرفته است.همچنین او یک منوکروم‌پوش حرفه‌ای است.

 

بررسی استایل جمره بایسل

بررسی استایل جمره بایسل

لباسی برای لم دادن

لباس‌های خانگی نه تنها راحت هستند، بلکه کاملاً مد روز هستند. جمره هم به ما نشان می‌دهد که چگونه با یک ست ساده فوق العاده شیک شویم.

بررسی استایل جمره بایسل

تنها چیزی که نیاز داریم؛ چکمه، اوورکت و آرایش طبیعی است.جمره یکی از لباس‌های ضروری و مهمش را شلوار ورزشی می‌داند؛ چون می‌تواند آن را در هر کجا و هر زمان بپوشد.

لباس مخمل؛ بن بستی برای زیبایی

فرش قرمز آماده است! این را می‌توان به هر کسی گفت که لباس مخملی به تن کرده است و راهی مهمانی و یا مراسمی است. شما هرگز نمی‌توانید با یک لباس مجلسی مشکی و مخملِ مناسب، زیبا بنظر نرسید.

بررسی استایل جمره بایسل

جمره هم این را می‌داند و بارها چنین پوششی داشته است. او این استایل را با سادگی ترکیب می‌کند و حسابی می‌درخشد.

موهای صاف و پیراهن گلدار

جمره بیشتر وقت‌ها موهای‌اش را صاف می‌کند و روی شانه های‌اش می‌ریزد. او با پیراهن‌هایی که طرح‌های چاپی و خصوصا گلدار دارند به ما نشان می‌دهد که هرگز نمی‌توان در چنین انتخابی شک کرد.

بررسی استایل جمره بایسل

این مدل لباس را در فیلم های‌اش هم بسیار تجربه کرده است. او که صورتی ریز نقش و دخترانه دارد؛ با این طرح‌ها شادابتر و کم سن و سالتر به نظر می‌رسد.

بررسی استایل جمره بایسل

ظریف و ویکتوریایی

لباس لیلا حاتمی را که برای جشنواره کن پوشیده بود و ۱۸۰ سال قدمت داشت را به یاد می‌آورید؟ این لباس‌ها را که نشانی از لباس‌های قدیمی دارند و از مجموعه مدل‌های لباس قدیمی هستند؛ Vintage می‌گویند.

بررسی استایل جمره بایسل

جمره هم یکی از زیباترین لباس های‌اش از این مدل لباس بوده است که به آن‌ها ویکتوریایی می‌گویند و پارچه‌های ظریف با رنگ‌هایی کرم و نباتی دارند.

مارک‌های گران و مدل‌های ساده

کمد لباس‌های جمره پر از لباس‌های مارک است. لباس‌هایی که در عین اینکه قیمت بالایی دارند اما بیشتر مواقع ساده هستند.او در میان لباس‌هایش از برند متوسط H&M دارد تا ZARA.

بررسی استایل جمره بایسل

این موضوع درباره اکسسوری‌ها و جواهراتی هم که دارد، صدق می‌کند. جمره که برای برندهای زیادی مدل می‌شود در این زمینه هم حسابی فعالیت دارد اما بازهم مدل‌ها و طرح‌های ساده را انتخاب می‌کند.

بررسی استایل جمره بایسل

سبدی پر از کفش و رنگ

این بازیگر ترک که دوستداران بسیاری دارد؛ خودش را عاشق خرید؛ خصوصا خرید کفش می‌داند و به گفته خودش اگر در حال نقاشی کردن – هنر مورد علاقه‌اش نباشد- می‌رود سراغ خرید.

بررسی استایل جمره بایسل

جمره به قدری به دنیای نقاشی علاقه دارد که می‌گوید یکی از کسانی که دوست دارد ببیند؛ پیکاسو است!

• خوب بخواب؛ خوب زندگی کن

جمره در یکی از مصاحبه های‌اش گفته کاری که برای استراحت بدن، پوست و روحش انجام می‌دهد؛ دوش آب گرم، موسیقی آرام و خواب درست است.

بررسی استایل جمره بایسل

او خودش را کسی می‌داند که همیشه از چیزهایی که مد شده اند؛ دوری کرده چون به نظرش، مد مانند کپی کردن از روی دست همدیگر است.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :