به شیوه‌ی مشهورترین سلبریتی‌ها، سراپا جین بپوشید

لباس‌های جین مدت زیادی است که بین مردم محبوب و پرکاربرد است. پارچه‌ی جین یک نوع پارچه‌ی همه‌جانبه و چند منظوره است که برای دوخت انواع لباس‌ها به کار می‌رود و استفاده از آن مختص جنسیت خاصی نیست و برای دوخت لباس‌های زنانه و مردانه کاربرد دارد.

انواع لباس‌های جین بین سلبریتی‌ها بسیار کاربرد دارد و اکثر آن‌ها از این پارچه برای لباس‌هایشان هم در فرش قرمزها و مراسم رسمی و هم در پیاده‌روی‌هایشان در خیابان‌های شهر استفاده می‌کنند.

استایل جین سلبریتی‌ها

حالا در این مطلب از چی بپوشم قصد داریم نگاهی به تیپ و استایل سراپا جین برخی از سلبریتی‌ها بزنیم و ببینیم که چگونه از این پارچه در لباس‌هایشان استفاده کرده‌اند.

هیلی بیبر و جین رنگین‌کمانی

در این استایل جین هیلی بیبر، بازیگر و مدل و همسر جاستین بیبر، سایه‌های مختلفی از جین را می‌بینیم که استایلی خاص و منحصربه‌فرد را ساخته است. تضاد بین جین تیره و روشن که در تاپ و شلوار به کار رفته است مدلی خاص است که ممکن است همه‌پسند نباشد اما هیلی با این کار استایلی متفاوت با پارچه‌ی جین را امتحان کرده است.

استایل جین سلبریتی‌ها

جی‌جی حدید و تضاد رنگی

می‌بینید که سوپر مدل معروف، چگونه با استفاده از کمی رنگ قرمز در استایل سراپا جینش، یک ترکیب فوق‌العاده جذاب را خلق کرده است. رنگ قرمز تاپ و نیم‌بوت‌هایش با ایجاد یک تضاد رنگی جذاب، جلوه‌ی تیپ و استایلش را چندین برابر کرده است. پس اگر می‌خواهید استایل سراپا جین داشته باشید و از طرفی هم نگران یکنواخت بودن تیپتان هستید، به کار بردن یک رنگ متضاد را در یک یا چند آیتم فراموش نکنید.

استایل جین سلبریتی‌ها

کایلی جنر و استفاده از اکسسوری‌ جین

کایلی جنر هم از جمله سلبریتی‌هایی است که طرفدار لباس‌های جین است و به خوبی هم از آن‌ها در موقعیت‌های مختلف استفاده می‌کند. در این عکس کایلی یک استایل سه‌گانه از جین را ساخته است. یعنی ژاکت جین اورسایز و شلوار جین و اکسسوری مناسبی مثل کمربند جین که از لحاظ رنگی کمی روشن‌تر از سایر اجزا است. به کار بردن همین کمربند که بسیار محکم روی کت اورسایزش بسته شده، تاثیر زیادی روی آماستایلش گذاشته و ظاهری اسپورت و غیر رسمی را نشان می‌دهد.

پس اگر طرفدار پارچه‌های جین هستید، پیشنهاد می‌کنیم تعدادی اکسسوری از این پارچه را هم در کمد لباس‌هایتان بگنجانید و مطمئن باشید که روزی به کارتان خواهند آمد.

استایل جین سلبریتی‌ها

زویی کراویتز و استایل جین خیابانی

زویی کراویتز، بازیگر و خواننده‌ی آمریکایی، برای قدم زدن در یک روز آفتابی در نیویورک، استایلی سرتاپا جین را انتخاب کرده است که شامل کت اورسایز و شلوار دمپاگشاد است. استفاده از اکسسوری‌های نقره‌ای رنگ مثل انگشتر و گوشواره، به زیبایی این استایل ساده و اسپورتش اضافه کرده است. انتخاب رنگ مشکی برای کیف و کفش، کم‌ریسک‌ترین انتخاب برای این استایل بود و رنگ‌ سفید یا نقره‌ای هم می‌توانست برای کیف و کفش انتخاب خوبی باشد.

استایل جین سلبریتی‌ها

نیک جوناس و همان تیپ جین همیشگی

برادران جوناس از همان ابتدای مشهوریتشان از لباس‌های جین زیاد استفاده می‌کردند و جالب اینجا است که استایل سراپا جینشان را با پوشیدن یک جفت کفش یا پوتین جیر تکمیل می‌کنند.

نیک جوناس این استایل رسمی جین خود را با نیم‌بوت‌های جیر کرم رنگ ست کرده که به دلیل تنگ بودن بیش از حد پاچه‌های شلوار خیلی جالب به نظر نمی‌رسد. در این گونه مواقع، پوشیدن شلوار با قد کوتاه‌تر که تا روی ساق نیم‌بوت می‌آید، پیشنهاد می‌شود.

استایل جین سلبریتی‌ها

گوئینت پالترو و دامن جین

استایل سراپا جین فقط شامل ژاکت و شلوار نمی‌شود مثلا گوئیت پالترو برای شرکت در مراسم مت‌گالا، شومیز جین نازکی با آستین‌های تا خورده را با دامن جین بلند و راحتی و کتانی‌های سفید اسپورت ترکیب کرده است. درست است که این ترکیب اصلا رسمی نبوده و برای این نوع مراسم مناسب نیست اما در کل استایل جین زیبا و متفاوتی است که می‌توانید امتحانش کنید.

استایل جین سلبریتی‌ها

ریتا اورا و استایل جین عجیب و غریب

گاهی سلبریتی‌ها برای متفاوت بودن دست به کارهای عجیبی در تیپ و استایلشان می‌زنند! ریتا اورا، خواننده معروف، یکی از همین سلبریتی‌ها است که برای پوشش خود در یکی از مراسم فرش قرمز لباس‌هایی از جنس جین را به شکل و طراحی جالبی به کار برده است. او نه تنها در لباس بلکه در نوع بستن بند کفش‌هایش هم ابتکار جالبی به خرج داده و آن‌ها را از روی شلوار بسته است!

استایل جین سلبریتی‌ها

شان کامز و جین‌ تکه‌دوزی شده

در بین لباس‌های جین سلبریتی‌ها، گاهی اوقات جین‌های زاپ‌دار و تکه‌دوزی شده هم به چشم می‌خورد. شان کامز، رپر معروف، از ژاکت جین تکه‌دوزی شده و شوار جین زاپ‌دار استفاده کرده و با این حرکت، استایل سراپا جین خود را از دیگر استایل‌های جین متمایز کرده است.

استایل جین سلبریتی‌ها

لباس‌های جین یکی از ترندهای فصل پاییز است و شما می‌توانید با الهام گرفتن از استایل جین سلبریتی‌ها در پاییز تیپ سراپا جین را امتحان کنید.

رعنا شریعتی
نویسنده: رعنا شریعتی


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :