المیرا فلاحیان در
1,945

تک‌رنگ لباس پوشیدن را از سلبریتی‌های مشهور یاد بگیرید؛ دلبران مونوکروم‌پوش!

تک‌رنگ لباس پوشیدن را از سلبریتی‌های مشهور یاد بگیرید؛ دلبران مونوکروم‌پوش!

حتما پیش از این نام استایل «مونوکروم» به گوشتان خورده. اگر از شرفداران ساده‌پوشی باشید هم حتما پیش از این بارها به سراغ این مدل استایل رفته‌اید. کلمه مونوکروماتیک از دوبخش “مونو” و “کروماتیک” تشکیل شده است. اگر دقیق‌تر بخواهیم بگوییم مونوکروماتیک به معنای تک رنگ است. البته این تصور را نداشته باشید که با به کار بردن یک رنگ در استایلتان بیش از حد ساده و خسته‌کننده به نظر می‌آیید. در استایل مونوکروم شما می‌توانید از طیف‌های دیگر و سایه‌های یک رنگ هم استفاده کنید. این مدل لباس پوشیدن بین سلبریتی‌ها و خانواده سلطنتی محبوبیت بسیار زیادی دارد. اگر به مونوکروم پوشیدن علاقه دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم استایل‌های سلبریتی‌ها به این سبک را الگو قرار دهید و با فکر بازتری رنگ‌های درست استایل مونوکروم‌تان را انتخاب کنید. در ادامه چند استایل مونوکروم جذاب از سلبریتی‌ها می‌بینید:

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

جنیفر لوپز

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

جنیفر لوپز را بارها با استایل‌های مونوکروم دیده‌اید. به استایل تک‌رنگ او در تصویر نگاه کنید. او رنگ سبز را به زیباترین شکل ممکن در استایلش به کار برده است. هیچکس مانند جنیفر لوپز نمی‌توانست با این شلوار ساتن ساده اما در عین حال شیک، استایلی پاییزی و جذاب بسازد.

کیم کارداشیان و کانیه وست

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

اگرچه رابطه کیم و کانیه مدتی است تمام شدهف اما باید بپذیریم که این زوج در کنار هم به شدت خوشپوش بودند. در این تصویر هر دوی آن‌ها استایل مونوکروم آبی را ترجیح داده‌اند. استایلی که در عین مدرن و شیک بودن، ساده هم به حساب می‌آید.

برد پیت

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

این استایل تماما سفید، برد پیت را شبیه فرشته‌ها کرده. در استایل مونوکروم سفید احتمالا شما مجبور به استفاده از تنها همان رنگ خواهید بود. چون این رنگ، طیف‌ها و سایه‌های گسترده‌ای برای به کار بردن در استایل ندارد. اگر به سراغ رنگ سفید برای استایل مونوکروم‌تان می‌روید، برد پیت را الگو قرار دهید و سر تا پا سفید بپوشید.

سلنا گومز

نکته جالب درباره استایل مونوکروم سلنا گومز، خواننده و بازیگر مشهور این است که او حتی رژ لب و کفش‌هایش را هم در همان طیف رنگی نارنجی و آجری انتخاب کرده و اتفاقا هم چه استایل شیک و جذابی را ساخته است.

بلیک لایولی

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

من بلیک لایولی را یکی از خوشپوش‌ترین بازیگران حال حاضر هالیوود می‌دانم. او بارها ثابت کرده که می‌تواند بهترین گزینه‌ها را در کنار هم قرار دهد و توجه همه را جلب کند. بلیک لایولی را همچنین بارها با کت و شلوار دیده‌اید، اما این استایل مونوکروم او با سبز نئونی که در تصویر می‌بینید یکی از جذاب‌ترین و فراموش‌نشدنی‌ترین استایل‌های اوست.

مگان مارکل

اگرچه مگان مارکل دیگر یکی از اعضای خانواده سلطنتی به حساب نمی‌آید، اما بدون شک او را می‌توانیم ملکه استایل‌های مونوکروم بدانیم. در این استایل او به سراغ رنگ‌های کرم و قهوه‌ای رفته و استایلی شیک و در عین حال متناسب با موقعیتش را ساخته است.

کندال جنر

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

خواهر بزرگتر کایلی جنر، که یکی از مشهورترین مدل‌های جهان به حساب می‌آید، هم استایل مونوکروم جذابی با رنگ زرد ساخته است. او حتی صندل‌های پاشنه‌دار جذابش را هم دقیقا به همان رنگ انتخاب کرده و استایلش را جذاب‌تر کرده است.

جولیا رابرتز

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

جولیا رابرتز یکی از فشن آیکون‌های دهه 90 میلادی بود. این بازیگر مشهور هنوز هم جذابیتش را حفظ کرده و هنوز هم استایل‌های الهام‌بخشی دارد. این بازیگر در تصویری که می‌بیند صورتی جذاب را به شکل بسیار زیبایی با شلواری واید و شومیزی ساتن به کار گرفته و استایل مونوکروم فوق جذابی را به نمایش گذاشته است.

تیموتی شالامی

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

شاید این روزها تیموتی یکی از خوشپوش‌ترین مردان هالیوودی به حساب بیاید. او جذاب‌ترین آیتم‌ها را به جسورانه‌ترین شکل ممکن در استایلش به کار می‌گیرد. در این تصویر هم او را با استایل مونوکروم سرخابی می‌بینید. البته او برای کفش‌هایش به سراغ رنگ مشکی رفته است.

برد پیت و جنیفر انیستون

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

بی‌دلیل نیست که همه مشتاق بازگشت این زوج به هم هستند! برد پیت و جنیفر انیستون در کنار هم از خوشپوش‌ترین زوج‌های هالیوود به حساب می‌آمدند. آن‌ها یکبار روی فرش قرمز با این استایل‌های مونوکرومی که در تصویر می‌بینید طاهر شدند.

سلن دیون

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

این خواننده مشهور بارها ثابت کرده که استاد قرار دادن رنگ‌ها در کنار هم است. شاید همین موضوع هم باعث می‌شود که او همیشه در ردیف اول بزرگترین فشن شوها حضور یابد. به استایل مونوکروم او دقت کنید. جنس‌های مختلف پارچه در آن به چشم می‌خورند. از شلوار ساتن گرفته تا کت مخمل همه در یک طیف رنگی انتخاب شده‌اند اما جنس پارچه‌های متفاوتی دارند.

دیوید بکهام

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

او به عنوان همسر یک طراح مد، ست کردن لباس‌ها در استایل مونوکروم را تا حدودی بلد است. او رنگ خاکی را به زیباترین شکل ممکن در استایلش به کار برده و استایلی شیک ساخته است.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

نگم چی میشه؟؟ در تاریخ 05 اکتبر 2022

جالب??

یوسفزاده در تاریخ 06 اکتبر 2022

سلام این مطلب که راجب رنگ لباس وتک رنگ بودن لباس جالب بود خیلی دوست داشتمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :