از جیغ بلیک لایولی تا استقلالی شدن کیتی پری؛ استایل‌هایی که باید ببینید!

یکی از سر راست ترین تیپ هایی که می توان داشت؛ مونوکروم است. البته که اگر طرفدار این استایل باشیم؛باید زمان خرید هدفمندتر عمل کنیم و چشم مان را به سمت هر رنگی نچرخانیم. استایل مونوکروم در این سال ها طرفداران زیادی داشته و توجه بسیاری را هم به خود جلب کرده است.

در این میان چند چهره شناخته شده را برایتان انتخاب کردیم که هم استایل شان دیدنی است و هم می تواند از آنها ایده هایی برای اجرای این سبک از لباس پوشیدن برداشت.

مگان مارکل؛ سبزه ای در سرخ

اول از همه از مگان مارکل سبزه رو شروع می کنیم که در اجلاس بین المللی جوانان امسال که در منچستر انگلستان برگزار شد؛ بلوز و شلواری به رنگ قرمز آتشین پوشید و بیش از همیشه درخشید.

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

لباس او از برند New Tomorrow بود. برندی که داستان جالبی دارد. اول از همه اینکه یک برند مد پایدار است و لباس هایی که تولید می کنند طرفدار محیط زیست هستند. این برند از طراحی و تولید لباس کودک شروع کرد و بعد هم به مردان رسید و بعد هم به خانم ها.

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

سبک لباس های اش کلاسیک است و روی کت و شلوار و بلوز شلوار- لباسی که مگان هم پوشیده- متمرکز است.مگان برای حضور در بین این جمعیت جوان رنگی را انتخاب کرده بود که خود نشان از تحرک و امید و حرکت است. کفش های مگان هم کاملاً با بقیه لباس‌هایش هماهنگ بود و او تعهد واقعی اش را به استایل مونوکروم به تصویر کشیده بود.

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

کفش های مگان از برند ایتالیایی آکوزرا بود؛ برندی که کفش های زنانه و به قول معروف لاکچری تولید می کند با قیمت های بسیار بالا؛ به طور مثال همین کفش 950 یورو قیمت دارد.

جیجی حدید؛ آسمانی روی زمین

جیجی حدید از طرفداران این سبک است. او بارها تیپ مونوکروم را انتخاب کرده است. دو باری  به سراغ رنگ آبی رفت. او در مراسم  جوایز مد CDFA 2019 همه لباس هایش از جمله کیف statement اش هم آبی بود؛ البته این مورد را برای کفش های پاشنه سفیدش رعایت نکرده بود.

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

اگر تا به حال این واژه statement به گوش شما نخورده، باید بگوییم که این سبک که تنها در لباس و کیف دیده نمی شود و اکسسوری ها را هم شامل می شود؛ روشن، رنگارنگ؛ بزرگ و  معمولاً جسور و منحصر به فرد هستند. همچنین اولین موردی هستند که در ظاهر شما به چشم می آیند.

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

جنیفر لوپز؛ همه فن حریف رنگ ها

یک ضرب المثل نامعروف است که می گوید؛ برای ترند شدن یک سبک کافیست آن را به جنیفر لوپز بسپارید و کمی به او زمان دهید تا خودش هم به آن چیزی اضافه و از آن خودش کند.

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

جنیفر در یک برنامه تلویزیونی یک پالتو بلند به رنگ آکوامارین( زمرد کبود) را با یک کت و شلوار همرنگ اما درخشان ست کرد.

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

پریانکا چوپرا؛ استاد بی بدیل مونوکروم

چندین هزار بار عکس هایی از پریانکا چوپرا منتشر شده که نشان می دهد او هم طرفدار این سبک و استایل است. یکی ازبارزترینش هم این لباس های لیمویی است.استایلی که می تواند الهام بخش ما برای پاییز امسال هم باشد.

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

او هم برای این استایل گروه آبی را مثل دیگر سلبریتی ها انتخاب کرده و با آبی یخی که از لطیف ترین رنگهاست جلوی دوربین رفته است.

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

چرم پوشی هم در استایل مونوکروم از خاص ترین هاست و چوپرا از ان هم غفلت نکرده است.

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

البته یکی از به یاد ماندنی ترین ظاهرهای پریانکا زمانی بود که او برای عروسی دوک و دوشس ساسکس لباس یاسی را انتخاب کرد!

کیتی پری، زیبای تک رنگ

آیا می توانیم در مورد استایل چند لایه صحبت کنیم و از کیتی زیبا نام نبریم؟ کیتی پری هرگز کسی نبوده که مسیر آسانی را در مورد مد انتخاب کند  و این لباس و استایل هم گواه بیشتری بر این موضوع است.

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

سایه‌های آبی درخشنده دامن او در کنار کت خز و بلوز یقه سه سانتی اش، نمی گذارد چشم از او برداریم.

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

کیتی پری نه تنها یک خواننده بسیار مشهور است که سبک لباس پوشیدن خارق العاده ای برای اهالی مد دارد. او هرگز از آزمایش کردن نمی ترسد. چه در لباسی با تم آبی باشد و چه در زمان بارداری اش لباس یاسی یک رنگ بپوشد.

مارگو رابی و یک رنگی قدرتمندش

در سال 2017، مارگو رابی وقتی با این کت و دامن قرمز در نیویورک حاضر شد،سبک تک رنگ را به یک حرکت قدرتمند مد تبدیل کرد.

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

چه کسی می تواند انکار کند که این خانم وقتی چنین لباسی می پوشید، بازار آن را داغ نمی کند؟

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

ستاره هالیوود، کت و شلوار زرد را هم در استایل مونوکرومش داشته است.

بلیک لایولی؛ امتحان پس دادن مونوکروم های جیغ

صورتی همیشه یکی از محبوبترین رنگ‌های بلیک لایولی بوده است، بنابراین جای تعجب نیست که او توانست لباسی مانند این را با رنگ صورتی در مرکز دید همه قرار دهد.

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

بلیک سبز نئونی را هم تعریف دیگری داد؛ وقتی چنین درخشنده از در خانه اش بیرون آمد.

استایل مونوکروم سلبریتی‌ها

و یا زرد لیمویی را زمانی که در خیابان های نیویورک راه می رفت و از خودش سلفی می گرفت.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :