مصی روشن در
3,202

بازیگرانی که با رنگ موهای عجیب‌شان خبر ساز شدند

بازیگرانی که با رنگ موهای عجیب‌شان خبر ساز شدند

چند روزی از هیاهوی موهای صورتی مهناز افشار گذشته. موهایی که فقط دست به دست آدم‌ها نشده و خودش هم به یک عکس راضی نشده! تا همین الان، سه چهار پست گذاشته که حکم ضرب المثل قالی تکان دادن و موی صورتی نشان دادن بوده. این هم بدانید، موی صورتی و آب نبات پنبه‌ای یا همان مارشمالوی صورتی یکی از مدهای زیبایی زمان کرونا است. حالا چرا؟ نمی دانیم. اما افشار اولین بازیگری نیست که موهای‌اش را رنگ فانتزی می‌گذارد. اگر از خارجی‌ها بگذریم که پیشروی‌شان کیت وینسنت، در فیلم درخشش ابدی بود؛ آن هم ۱۸ سال پیش، بازیگرهای ایرانی زیادی در این سال‌ها موهای‌شان را رنگ‌های عجیب و غریب زده اند.

single_content ad banner

خرداد سال قبل بود که الناز شاکر دوست، عکسی با موهای سبز از خودش توی اینستا گذاشت و نوشت: «بروکلی» اتفاقا خیلی‌ها هم برای‌اش کامنت‌های خوب گذاشتند. او البته به بروکلی تنها راضی نشد و موهای‌ای را چند وقت یکبار رنگ به رنگ کرد.

بازیگران و رنگ موهای عجیبشان

بازیگران و رنگ موهای عجیبشان

موهای کاربنی حجار و جنبش ME TOO

موهای بادمجانی میترا حجار توی سال ۹۷ که البته به خاطر فیلم مستند «چاووش» بود، خیلی مورد توجه قرار نگرفت. میترا البته چند ماه قبل از آن هم، عکسی با موهای آبی کاربنی گذاشته بود. متنی که نوشته بود اما به جنبش ME TOO ربط داشت و پیشنهادهای بیشرمانه که در دنیای بازیگری به زنان می‌شود؛ برای همین رنگ موهای‌اش پنهان شد و نوشته‌اش بود که مهم شد.

بازیگران و رنگ موهای عجیبشان

رنگ قحطی بود بزنی به سرت!

نفیسه روشن، الیکا عبدالرزاقی و دنیا مدنی هم عکس‌هایی با رنگ موی فانتزی دارند که مردم واکنش‌های متفاوتی به آن‌ها داشته اند. مثلا برای دنیا مدنی خیلی‌ها نوشته بودند: «زیبا شدید»، «حالم جا اومد» و «منم می‌خوام این رنگی کنم» و… اما عکس الیکا عبدالرزاقی کامنت‌های این مدلی هم داشت: «رنگ قحطی بود بزنی به سرت». اما الیکا موهای‌اش چه رنگی بود؟ در تم‌های آبی!

بازیگران و رنگ موهای عجیبشان

بازیگران و رنگ موهای عجیبشان

بازیگران و رنگ موهای عجیبشان

این لیست خیلی طولانی است؛ مثلا مه‌لقا باقری خبر کارگردانی نمایش «زندانی خیابان دوم» را با عکسی از خودش گذاشت که موهای‌اش سبزرنگ بود. نعیمه نظام‌دوست هم هر از چندی موهای‌اش را یک رنگی می‌کند. مثلا برای تولد داریوش فرضیایی موهای‌اش قرمز بود.

بازیگران و رنگ موهای عجیبشان

الهام کردا، هانیه توسلی و نازنین بیاتی هم عکس‌هایی با رنگ فانتزی دارند که البته بعضی‌هایشان به خاطر نقش‌شان در یک فیلم بوده. هانیه توسلی برای فیلم گرگ بازی موهای‌اش را نقره‌ای کرد و الهام کردا برای سریال کرگدن قرمز. که البته اگر در میان موج رنگهای عجیب مثل سرخابی و فسفری و دوازده رنگ، اینها اصلا فانتزی به حساب بیایند.

بازیگران و رنگ موهای عجیبشان

بازیگران و رنگ موهای عجیبشان

بهاره رهنما که عرصه‌ای در نوردیده در زندگی ندارد، بعد از ازدواج دومش با کسی که در صنعت آرایشی و بهداشتی است، تبلیغات زیادی برای محصولات او انجام داده. بهاره جدای از لباس‌های متفاوتی که می‌پوشد؛ از رنگ موهای‌اش هم برای جلب توجه استفاده می‌کند و اصلا رنگ مو هم تبلیغ می‌کند و برندی به نام خودش هم دارد.

بازیگران و رنگ موهای عجیبشان

انقدر نگید چرا رنگ کردی!

نمی‌شود از رنگ موهای فانتری حرف بزنیم اما از ترلان پروانه نگوییم که البته رنگ مو به همراه مدل موهای‌اش همیشه جنجالی شده اند. موهای بنفش، آبی و دودی. مردم هم آنقدر به این بازیگر که از کودکی او را دیده‌اند لطف دارند که یکبار صدای‌اش را در آوردند. ترلان زیر یکی از عکس های‌اش که با موهای کوتاه آبی و دودی بود نوشت: دوستان این موها گریم هست، لطفا انقدر نگید چرا رنگ کردی!

بازیگران و رنگ موهای عجیبشان

یکی از بازیگرهایی که رنگ موی‌اش را زیاد تغییر می‌دهد و این تغییرش زیاد هم دیده می‌شود، آزاده صمدی است. آزاده بیشتر وقت‌ها مش و رنگ‌هایی موهای‌اش دارد که خیلی از خانم‌ها از آن استقبال می‌کنند و عادی هم هستند اما یکبار موهای‌اش را بنفش کرد و صفحه‌های مجازی را با این عکس منفجر کرد! «رنگ موی جذاب، جالب، عجیب و جنجالی»، تازه چهار تا از توصیف‌های موی او بودند.

بازیگران و رنگ موهای عجیبشان

سحر دولت شاهی هنوز خیلی در زمینه رنگ موهای‌اش خبرساز نشده اما یک عکس از تاتر باغ آلبالو را منتشر کرده که موهای بلند و قرمز دارد و البته خیلی به جای اینکه از تاتر معروف چخوف بپرسند، زیر عکس درباره رنگ قرمز و آمدن و نیامدنش به او بحث کرده اند.

لیلای نهنگ آبی با موهای قرمز

دوستی داشتیم که به شوخی و زمانی که از زیبایی‌اش تعریف می‌کردیم می‌گفت، من شبیه لیلا حاتمی فقط یک مرطوب کننده به صورتم می‌زنم! لیلا حاتمی اگر نگوییم همیشه، بیشتر وقت‌ها از نظر آرایش و رنگ مو ساده است و زیبایی طبیعی خودش را دارد. البته همیشه خوش‌پوش است. اما او هم در این سال‌ها یکبار موهای‌اش را برای سریال نهنگ آبی که با دلخوری از آن‌ها جدا شد؛ قرمز کرد و البته طبق معمول این تغییر هم او را زیبا کرد اما نه به زیبایی طبیعی که خودش دارد و سالهاست مخاطب را جذب کرده است.

بازیگران و رنگ موهای عجیبشان

از لیلا عکسی هم با موهای بنفش در فضای مجازی هست اما توضیحی درباره اینکه برای چه فیلمی است؛ ما که پیدا نکردیم.

بازیگران و رنگ موهای عجیبشان

بعد از تمام شدن این مطلب می‌توانید بروید و نگاه دوباره‌ای به صفحه مهناز افشار بیاندازید؛ چون یکی از خوبی‌های رنگ فانتزی این است که می‌توانید مدام رنگ به رنگ‌اش کند و البته اینکه بعدا چه اتفاقی برای موهای‌تان بیافتد به جنس مو، رنگ و مهارت آرایشگرتان ربط دارد.

قبل از هویج و بروکلی شدن بخوانید

رنگ فانتزی خوب است یا بد؟

اولین چیزی که باید بدانید این است که رنگ موی فانتزی دایمی نیست و هر بار که موهای‌تان را می‌شویید با تغییر رنگ مو روبرو می‌شوید که البته به رنگی که انتخاب کرده اید؛ روشی که با آن موهای‌تان را رنگ کرده‌اید و مهارت آرایشگرتان ربط دارد.

  • اگر موهای ضعیفی دارید پیشنهاد می‌کنیم به موهایتان رحم کنید. چون این دسته رنگ‌ها به دلیل گرفتن رطوبتِ موها خیلی آسیب زننده هستند.
  • رنگ فانتزی روی موهای دکلره ‎شده بهتر جواب می‌دهد و ماندگاری دارد وگرنه خیلی زود شسته می‌شود و می‌رود.
  • رنگ‌های گرم مانند ارغوانی و بنفش بیشتر از تم‌های سبز و آبی دوام دارند.
  • موهایتان را با آب ولرم بشویید و هر روز با شامپو نکنید.
  • حتما آبرسانی کنید و روغن‌های طبیعی به موهای‌تان بزنید.
  • شامپوهای تثبیت کننده هم برای ماندگاری رنگ خوب است.
  • ماسک شیر نارگیل، آوکادو، و روغن‌های که دارای ویتامین‌های A، E دارند هم برای موهای فانتزی مفید است.دیدگاه شما

رها رفیعی نسب در تاریخ 28 ژانویه 2022

رنگ فانتزی خیلی خوشگلهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :