بهراد در
0

ساعت مچی مورد علاقه ستارگان سینما

ساعت مچی مورد علاقه ستارگان سینما

ساعت افراد مثل ماشینشون میمونه و همه دوست دارند که بهترین و زیباترینش رو داشته باشند. تعجب نداره که این رقابت مد در هالیوود بیشتر وجود داشته باشه. با چی بپوشم همراه باشید تا ساعت مچی مورد علاقه ستارگان سینما رو بهتون معرفی کنیم.

تام کروز – برمونت

لیست ما با ستاره نام آشنای فیلم های اکشن و مبارزه ای شروع میشه. به عقیده خودش بنا به نقش هایی که ایفا کرده معمولا وسایلی انتخاب میکنه که با کاراش جور دربیاد و اینطور علاقه خودش رو به برند ساعتش نشون داده.

این برند انگلیسی عموما به این خصیصه خودش معروفه که از دیگر برند های ساعت کمی محکم تر و به اصطلاح سخت جون تره.

ساعت مورد علاقه ستارگان سینما

لئوناردو دیکاپریو – تگ هویر

برنده اخیر جایزه اسکار هم که کار اصلی خودش رو با فیلم تایتانیک شروع کرد و تا به حال موفق به شکوندن رکورد های زیادی شده. در همین دوران که لئو در حال پیشرفت سریع خودش بوده یکی از برند های معتبر نامش رو به لئو نزدیک کرده.

لئوناردو معمولا یک ساعت مچی تگ هویر مدل کرنوگراف کررا دستش میندازه که در مقایسه با دیگر ساعت های همین برند و ساعت مورد علاقه ستارگاه سینمای دیگر، از قیمت متوسط رو به پایین برخوردار هست.

ساعت مورد علاقه ستارگان سینما

برد پیت – تگ هویر

مگه میشه مقاله ای درباره هنرمندان هالیوود باشه و اسمی از برد پیت برده به میان نیاد! نه نیازی به معرفی دار و نه اینکه بخواهیم دستاوردهاش رو یادآوری کنیم. چیزی که درباره برد پیت لازمه بگیم اینه که اون یک ساعت تگ هویر به دست میکنه و در حال حاضر یکی از سفیر های این کمپانی محسوب میشه و ساعت کنونی او هم مدل کررا هست که پرطرفدارترین مدل هستش.

ساعت مورد علاقه ستارگان سینما

جان تراولتا – بریتلینگ

مقاله خودمون رو با جان تراولتای کهنه کار تموم میکنیم. تا اینجا دیدیم که ساعت مورد علاقه ستارگان سینما هالیوود چه بودند ولی جان همواره بخاطر ظاهر رسمی و شیک خودش معروف بوده و برای همین هم حتما نیاز که تو لیست ما باشه. برندی که اون انتخاب کرده بریتلینگ هست ولی فکر نکنید که این برند خیلی مظلوم واقع شده. در واقع سفیر این برند دیوید بکهام هست و این کمپانی با کارخانه بنتلی نیز همکاری داره.

ساعت مورد علاقه ستارگان سینما

مطالب مرتبط:

1- ساعت مچی امگا، برند مورد علاقه جیمز باند

2- نکات کلی در انتخاب ساعت مچی

3- مبنای خرید ساعت مچیدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :