برترین مدل‌ها و برندهای ساعت مچی مردانه

0

از نشانه‌های یک مرد خوش تیپ استفاده از ساعت مچی مردانه شیک و زیبا است. بنابراین اگر می‌خواهید برای خود ساعت مچی تهیه کنید و یا خانمی هستید که می‌خواهید با هدیه کردن یک ساعت مچی زیبا به همسرتان هم علاقه خود را به او نشان دهید و هم او را جذاب‌تر ببینید باید با برترین مدل‌ها و برندهای ساعت مچی مردانه آشنا باشید و از میان آن‌ها انتخاب کنید. شاید قیمت این ساعت‌ها با بودجه شما همخوانی نداشته باشد اما صرف آشنا شدن با مدل‌ها و برندهای برتر می‌تواند کمک خوبی در انتخاب بهترین‌ها باشد.

رولکس

رولکس نسل‌هاست که شاخص‌ترین و مهم‌ترین برند در تولید ساعت مچی در جهان است. ستاره‌های سینما و ورزش و افراد سلطنتی از ساعت‌های رولکس استفاده می‌کنند و در وافع این برند نماد شکوه و لاکچری و کیفیت است که بخش زیادی از قیمت گزاف آن به همین دلیل است.

برترین مدل‌ها و برندهای ساعت مچی مردانه

 

کارتیه

برندی که به جواهراتش شهرت دارد از ابتدای فعالیتش به تولید ساعت‌های مچی با کیفیت می‌پرداخته است. طراحی محصولات این برند کلاسیک است و ساعت‌های آن برای یک عمر کار کردن ساخته می‌شوند.

برترین مدل‌ها و برندهای ساعت مچی مردانه

 

تگ هوئر

ساعت‌های این برند نسبت به برندهای رولکس و کارتیه قیمت کمتری دارد و در کیفیت و دوام چیزی از آن‌ها کم ندارد. قیمت متوسط ساعت‌های برند تگ هوئر کمتر از هزار دلار است.

برترین مدل‌ها و برندهای ساعت مچی مردانه

 

برتلینگ

کاربرد ساعت‌ها و کورنومترهای برند برتلینگ در صنعت هوانوردی باعث شهرت و محبوبیت آن شد. کیفیت در کارکرد و زیبایی در طراحی از ویژگی‌های شاخص این برند لاکچری است.

برترین مدل‌ها و برندهای ساعت مچی مردانه

 

سیتیزن

شاید کمتر کسی این برند ژاپنی ساعت مچی را نشناسد. ساعت‌های سیتیزن قیمت مناسبی دارند و با بودجه محدود هم می‌توانید نوع اصل آن را که دوام و کیفیت بالایی دارند تهیه کنید.

برترین مدل‌ها و برندهای ساعت مچی مردانه

 

مطالب مرتبط:

1- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تا کنون

2- راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

3- 4 راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما

سیدجواد موسوی در تاریخ 09 مارس 2020

خیلی مناسب نبود
چهار برند را ناقص و ابتدایی معرفی کردید ۳برند سویسی و یک ژاپنی. جایگاه برند تاریخ برند و…. تأثیری در برند ندارد؟. درحالی که اصلی‌ترین برندهای ژاپنی مانند سیکو، اورینت، کاسیو رامعرفی نکرده اید. مطرح ترین برند های سوئیس مانند , PATEK PHILLIPS, BREGUET, Piguet, adumar و…. را معرفی نکرده اید.ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :