مصی روشن در
2,538

این سلبریتی‌ها، زیباترین لباس‌های خال خالی را پوشیدند!

این سلبریتی‌ها، زیباترین لباس‌های خال خالی را پوشیدند!

بعضی طرح‌ها هستند که هیچ وقت خیلی سر و صدا نمی‌کنند، آن‌ها به قله مد نمی‌رسند اما همیشه هستند. دلزدگی ایجاد نمی‌کنند و قدیمی نمی‌شوند. مثل پارچه‌هایی با طرح خال خالی. روی پیراهن، بلوز، شلوار، تیشرت، لباس‌های کودکان، اسباب‌بازی‌ها، مبلمان، سرامیک و…

لباس خال خالی سلبریتی‌ها

اگر شما هم از طرفداران این طرح هستید اما دوست دارید به «زمان» و روی خط «مد» باشید؛ بد نیست بدانید این روزها پیراهن‌هایی با طرح خال خالی حسابی سر و صدا به پا کردند و به تن بازیگرها و چهره‌های معروف و شاهزاده‌ها و پرنسس‌ها رفتند.

جسیکا آلبا، خال خالی و بوهمی

جسیکا آلبا هیچ وقت دوست داران- و حتی دوست ندارانش- را از خودش نامید نمی‌کند. لباس‌هایی که می‌پوشید؛ چه در نهایت خاص بودن باشند و چه ساده، در تن او می‌درخشند.

لباس خال خالی سلبریتی‌ها

 

یکی از آخرین لباس‌هایی که جسیکا با آن در شهر نیویورک دیده شد، با همین طرح ترند شوده بود: پیراهنی به سبک بوهمی بود، خنک و تابستانی با خال‌های کوچک و بزرگ سیاه.جسیکا عینک آفتابی با برند Illesteva Helen هم به چشم زده بود. این برند ایتالیایی تنها مخصوص خانم عینک آفتابی طراحی و تولید می‌کند.کیف کوچک چرم مشکی که به شکل ضربدری آن را انداخته بود و صندل‌های چرم و بنددار، برای او استایلی ساده و چشم نواز ساخته بود. این هم خانم آلبا با شلواری دقیقا همان طرح!

لباس خال خالی سلبریتی‌ها

کامیلا مورونه، درخشش خانمانه

کامیلا مورونه، دوست دختر لئوناردو دی کاپریو، مدل آرژانتینی است. لباس‌هایی که مدل‌ها می‌پوشند هم حتی در حیاط خلوت خانه شان، با دقت و حساسیت انتخاب می‌شود. حالا فکر کنید در کنار شما دی کاپریو، خوش تیپ و استایل هم باشد.

لباس خال خالی سلبریتی‌ها

می‌خواهید بدرخشید مانند کاملیا؟ یک پیراهن کلاسیک سفید با خال‌های مشکی کوچک بپوشید. با بستن کمربند هم ظرافت بدن خودتان را بیشتر نشان دهید. کفش‌های سفید پاشنه بلند هم انتخاب کنید که در رسمی بودن استایل شما کسی شک نکند.

ملکه لتزیا؛ خال خال‌های مدرن اما کلاسیک

درباره ملکه لتزیا و استایلی که دارد؛ حسابی برایتان قبلا گفته‌ایم و اگر سرچ کنید؛ حتما آن را پیدا می‌کنید. لتزیا هم مانند کیت میدلتون لباس‌هایی که می‌پوشد، طرفدارانش را تحت تاثر قرار می‌دهد. لباس‌های الگو برداری می‌شوند و روی جلد مجلات مد می‌روند.

لباس خال خالی سلبریتی‌ها

سبک ملکه لتیزیا کلاسیک و در عین حال مدرن است. ملکه اسپانیا همیشه از زمان خود در مورد پوشش جلوتر بوده و خیلی قبل از اینکه این طرح را دیگر سلبریتی‌ها بپوشند؛ به تن کرده است.لتزیا این لباس را مراسم رسمی بزرگداشت یکی از جنگ‌های اسپانیا پوشید و البته اخیراً هم نسخه‌ای از آن مدل را با مربع‌های کوچک به جای نقطه به تن کرد.

لباس خال خالی سلبریتی‌ها

لتزیا هم چندین و چند باز لباس خالدار پوشیده است. یکبارش هم این لباس آبی آسمانی و خال های ریزنقش مشکی.

امیلیا کلارک، راحت اما شیک

امیلیا برای اینکه کاملاً خیره کننده به نظر برسد نیازی به لباس‌های مجلسی شیک ندارد. او یک پیراهن میدی سفیدش را با کفش‌های قهوه ست می‌کند و نشان می‌دهد که حکم و میل او در لباس پوشیدن: راحت و شیک پوشیدن است.

لباس خال خالی سلبریتی‌ها

بئاتریس، خال خالی

بئاتریس بورومئو یکی از زیباترین زنان خانواده‌های سلطنتی در جهان محسوب می‌شود. او همسر پیر کاسیراگی شاهزاده موناکو است. رابطه طولانی با دنیای مد و فشن دارد.

لباس خال خالی سلبریتی‌ها

مادر بئاتریس در زمینه مد فعالیت داشت و این موضوع روی دختر خوشتیپ او هم تاثیر داشته است.

لباس خال خالی سلبریتی‌ها

او این لباس را که نه زمینه کرم داشت با خال‌های سیاه، برای حضور در جایزه بزرگ موناکو پوشیده بود.

گوئینت، خال دارهای تشریفاتی

گوئینت پالترو بازیگر به طرح‌های نقطه‌ای علاقه زیادی دارد. همین طور که می‌بینید در یکی از مراسمی که خودش نقش میزبان را داشت و طبیعتا باید یک لباس رسمی می‌پوشید، اما یک پیراهن ساده و راسته یقه بسته از جنس ساتن آهار دار پوشیده است.

لباس خال خالی سلبریتی‌ها

او یک دستی را با کفش‌های کراس سیاه و سفید، رعایت کرده است.

کیت میدلتون؛ کمدی پر از لباس های خال خالی

ایشان هم که دیگر معرف حضورتان هستند، کیت میدلتون که بیشتر از اینکه به عنوان یک عضو خانواده سلطنتی حرف برای زدن داشته باشد، یک مدل محسوب می‌شود.

لباس خال خالی سلبریتی‌ها

حس و انتخاب او در زمینه مد هرگز به بیراهه نمی‌رود و واقعاً به نظر می‌رسد که همیشه برای هر موقعیتی لباس مناسب خودش را دارد. او بارها لباس هایی با طرح خال خالی پوشیده است، بی محابا و خوشحال!

لباس خال خالی سلبریتی‌ها

دوشس کمبریج هنگام بازدید از نمایشگاه D-Day در بلچلی، انگلستان، یک لباس خال‌دار آبی سرمه‌ای با یقه انگلیسی و سرآستین‌ها و دکمه‌های سفید پوشیده بود.کفش های‌اش هم آبی آسمانی بودند با پاشنه‌های سوزنی که بر ظرافت این خانم زیبا افزوده بود.

الکسا چانگ، تیپی راحت و با قیمت مناسب

اگر به یک طراح مد اعتماد نکنید؛ که امتحانش را پس داده است؛ می‌خواهید به چه کسی اعتماد کنید؟

لباس خال خالی سلبریتی‌ها

این را گفتیم تا جمله دوم را با گوش بازتر بخوانید. الکسا چانگ، نویسنده، مجری و طراح مد انگلیسی هم از سیل عاشقان طرح خال خالی است.

لباس خال خالی سلبریتی‌ها

او هم لباس های خال خالی پوشده و هم طراحی کرده است.

لباس خال خالی سلبریتی‌ها

پیراهن های بلند، کوتاه، شومیز و همیشه نشان داده این طرح پارچه در هر مدل لباسی جواب داده!

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :