چگونه استایلی شیک و مردانه داشته باشیم؟

برای این که آقایان استایلی جذاب داشته باشند، چه باید کرد؟ همراه «چی بپوشم» باشید تا موردی را برای داشتن استایلی شیک و مردانه را معرفی کنیم.

 مچ دست خودتان را تزیین کنید

یک ساعت یا دست بند می‌تواند سادگی لباس را از بین ببرد. چرا روی مچ تأکید می‌کنیم؟ مچ دست‌خالی به‌شدت کسل‌کننده و ساده است بنابراین شما می‌توانید یکی یا هر دو مچ دست خودتان را با اکسسوری های رایج پوشش دهید. از ساعت و دستبند متناسب باسلیقه خودتان و شخصیتتان استفاده کنید. هر دو مچ یا یکی از آن‌ها را پوشش دهید. مهم این است که شخصیت خودتان را با آنچه می‌پوشید نشان می‌دهید. مچ دست‌خالی برای افرادی است که لباس می‌پوشند تا از شر سرما خلاص شوند و مچ دست تزیین‌شده برای کسانی است که لباس را برای جذابیت به تن می‌کنند.

 لباس روی لباس، جذابیت بیشتر به بار می‌آورد

جادو جذابیت یک لباس به‌شدت ساده می‌دانید در چیست؟ اضافه کردن یک ‌لایه لباس دیگر به روی آن! بیشتر مردان دستور جذابیت لباس روی لباس را نمی‌دانند و هر آنچه به دست می‌آورند به روی ‌هم می‌پوشند. متأسفانه این راه به بی‌راهه می‌رود. شما می‌توانید با استفاده از ساده‌ترین لباس‌ها، لایه‌های زیبایی در کنار هم درست کنید. ژاکت خاکستری با شلوار جین را تصور کنید، چقدر ساده و جذاب است. هنوز هم جذاب نیست؟ پس یک تی‌شرت سفید به زیر تی‌شرت اضافه کنید. چقدر بهتر شد.

این ساده‌ترین راه است اما بهترین تغییر را ایجاد می‌کند. برای بهتر دیده شدن می‌توانید جزییات بهتری هم به لباس خودتان اضافه کنید. برای اضافه کردن لایه‌های لباس تعداد محدودی در نظر نداشته باشید. تا جایی که لازمم باشد اضافه کنید. برای توضیح گفته‌هایمان به مثال‌های زیر دقت کنید:

لباس مردان

تک کت به تن کنید

خب، لازم نیست همیشه کت ‌و شلوار به تن داشته باشید که مردانه و شیک به نظر برسید، یکی دیگر از راه‌های شیک‌پوش بودن، استفاده از تک کت است. لباس روزانه خودتان را با یک کت همراه کنید تا جذابیت بیشتری به خودتان اضافه کرده باشید. این سبک از لباس پوشیدن موردعلاقه مردان کارمند و اهل کار است. هیچ لباسی روی لباس‌های دیگر همانند کت نمی‌تواند زیبایی و جلوه مناسبی به مردان بدهد. تی‌شرت سفید و شلوار جین آبی به همراه یک کت آبی تیره چشم‌نوازتر است.

مد و تبلیغات را فراموش کنید

اغلب مردان برای جذاب بودن، سراغ مدهای روز دنیا می‌روند. تبلیغات و فرش‌های قرمز مد، نه‌تنها شما را کمک می‌کند بلکه گمراه‌تر هم خواهد کرد. دنیای مد مخصوص مردان فعال در زمینه مد مناسب است. مردان عادی که دوست دارند لباس جذاب بپوشند لازم نیست از این روند اطاعت کنید، حتی باید مخالفت کنید.

کل سال، به پوشیدن لباس‌های کلاسیک تمرکز داشته باشید. لباس کلاسیک با گذشت زمان تکراری و خسته‌کننده نمی‌شوند. تمرکز بر روی آنچه سالهای سال می‌تواند جذاب باشد بهتر از پوشیدن لباس‌هایی است که فقط چند روز یا هفته روی ویترین‌ها هستند، است. نکته این است که به‌جای دنبال کردن روند مرسوم، لباس‌های شیک و کلاسیک بپوشید. اغلب کسانی که از مد پیروی می‌کنند دچار اشتباه می‌شوند.

کمد لباس خودتان را بر اساس مد روز پر نکنید، این کار باعث خالی شدن جیبتان خواهد شد. اصول اولیه شیک‌پوشی، ساده ‌پوشیدن است.

وسواس بیشتر از حد به خرج ندهید

وسواس بیش از حد می‌تواند شما را گمراه کند. لباس خودتان را ساده انتخاب می‌کنید، به دنبال ست کردن دستبند با ساعت هستید، کفش با ساعت، کمربند با شلوار، لباس‌های روی‌هم با یکدیگر همگی باعث خواهد شد، سردرگم شوید. البته وسواس در شیک‌پوشی دامن همه را می‌گیرد، نگران نباشید، فقط سعی کنید لباس ساده‌ای به تن کنید و با استفاده از نکته‌هایی که به شما در بالا آموزش دادیم، جذابیت بیشتری به خودتان اضافه کنید.

در پایان، لباس‌هایی را که بر اساس آنچه یاد گرفتید بپوشید و جلو آینه به خودتان نگاه کنید، آنچه در آینه خواهید دید باید یک مرد شیک‌پوش باشد، نه یک پسربچه! شروع کنید و نگران نباشید که ساده‌پوش هستید.

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :