کارولینا هررا دیگر برای برندش طراحی نخواهد کرد!

کارولینا هررا بعد از ۳۷ سال عهده‌دار بودن سمت مدیر خلاقیت، دیگر برای برند خود طراحی نخواهد کرد! او این مطلب را در حین برگزاری هفته مد نیویورک و چند روز قبل از نمایش مجموعه پاییزی ۲۰۱۸ این برند اعلام کرد. این طراح ۷۹ ساله ظرافت و زیبایی را در طول سالیان متوالی در مجموعه‌های خود به نمایش گذاشته است. دیگر هیچ کلکسیونی از او را نخواهیم دید، اما آنطور که خودش می‌گوید قرار نیست برندش را به حال خود رها کند.

کارولینا هررا معتقد است که بازنشسته نمی‌شود، بلکه این حرکتی رو به جلو برای اوست. البته حتی اگر او تصمیم به بازنشستگی بگیرد کسی او را به خاطر این تصمیمش سرزنش نخواهد کرد. حوزه مد و لباس و کسب و کار وابسته به آن بسیار پویا است و فردی ۷۹ ساله شاید نیاز به کمی دور بودن از این همه هیاهو داشته باشد. به هرحال وس گوردون از این به بعد این مسئولیت او را به عهده خواهد داشت، و هررا بنیانگذار این برند با او ارتباط نزدیکی خواهد داشت. از این به بعد این طراح مطرح یک سفیر جهانی برای برند خود خواهد بود. هررا در تمام رویدادهایی که به نام برندش برگزار می‌شود حضور خواهد داشت ولی طراحی کلکسیون‌ها بر عهده وس گوردون خواهد بود. گوردون در سال گذشته به عنوان مشاور خلاق با او همکاری می‌کرد. این واقعیت انکار ناپذیر است که هررا سرمایه بزرگی در صنعت مد برای دهه‌ها بوده است.

کارولینا هررا دیگر برای برندش طراحی نخواهد کرد!

طرح‌های شگفت انگیز او در بسیاری از رویدادهای فرش قرمز در طول سال‌ها بر تن افراد مشهور بوده است. می‌توانیم بگوییم تقریبا هر سلبریتی حداقل یک بار لباس کارولینا هررا را در زندگی‌اش پوشیده است. مدیر خلاقیت جدید این برند با برندهایی همچون اسکار دلارنتا و تام فورد همکاری داشته است. افرادی مانند جنیوری جونز، گوئینت پالترو و کتی پری، لباس‌های طراحی شده توسط او را به تن کرده‌اند، بنابراین گوردون برای این چهره‌های مشهور نامی غریبه نیست. این مسئله برای یک طراح اهمیت زیادی دارد چون بخشی از کار او طراحی لباس برای ستاره‌ها و افراد مشهور است.

کارولینا هررا دیگر برای برندش طراحی نخواهد کرد!

کارولینا هررا در مصاحبه خود با تایمز در مورد مدهای عجیب و غریب این روزها هم صحبت کرده است. کارولینا هررا همیشه به خاطر زیبایی شناسی و خلاقیت فوق العاده خود شناخته شده است. زنان بیشماری طرح‌های او را تحسین می‌کنند ولی اتفاقات زیادی از زمانی که او وارد این حوزه شده است افتاده است. او معتقد است مد تغییرات زیادی را تجربه کرده است. آنچه مردم امروز دوست دارند زیبا نیست، بلکه ترکیبی از مدهای عجیب و غریب و مضحک است. همیشه مردم تغییر را دوست داشته‌اند ولی بهتر است تسلیم تغییرات نشویم و چیزی را بپوشیم که مناسب باشد. این هماهنگی در لباس پوشیدن است که بسیار اهمیت دارد.

گرچه بسیاری معتقد هستند که مد امروز به سمت افراط و تفریط کشیده شده است ولی کارولینا هررا به سبک کلاسیک و زنانه خود همیشه پایبند بوده است. از این به بعد باید ببینیم وس گوردون چه ایده‌هایی در ذهن دارد.

 

مطالب مرتبط:

۱- کارولینا هررا، طراح لباس ونزوئلایی

۲- کلکسیونی از جدیدترین مدل‌های لباس مجلسی طراحی کارولینا هررا

۳- طراحان مطرح دنیای مد از گذشته تا به حالدیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 10 فوریه 2018

واقعا چقدر حیف که طراحی های ایشون رو دیگه نمیتونیم ببینیمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :