سارا هنجنی در
0

آیا رنگ مو مارال مناسب موی من است؟

آیا رنگ مو مارال مناسب موی من است؟

بازار محصولات آرایشی و بهداشتی پر از برندهایی است که تشخیص اصل و تقلبی بودن آن‌ها کار دشواری است. رنگ مو یکی از مهم ترین این محصولات است. فاکتورهای زیادی در تثبیت و تغییر رنگ مو تاثیر گذارند که قبل از خرید باید از آن‌ها اطلاع داشته باشیم. آیا رنگ مو مارال مناسب موی من است؟ با چی بپوشم همراه باشید. 

آیا رنگ مو مارال مناسب موی من است؟

پیش از آنکه در خصوص شرایط رنگ موی مارال صحبت کنیم باید از ۳ فاکتور مهم در رنگ مو اطلاع داشته باشیم که در این بخش به صورت کامل در مورد آن‌ها صحبت خواهیم کرد.

۱- رنگ طبیعی مو: یکی از موادی که در انتخاب رنگ مو تاثیر گذار است، رنگ موی طبیعی شماست که برای تشخیص آن نیز باید به ریشه مو و نه انتهای آن توجه کنید.

۲- رنگ مویی که هم اکنون دارید: اگر رنگ موی قبلی شما یک رنگ تیره باشد و بخواهید رنگ مویتان را روشن کنید، این مساله در انتخاب رنگ مو تاثیر گذار خواهد بود.

۳- ضخامت مو مهم است: هر چه ضخامت مو بیشتر باشد، امکان رنگ پذیری سخت‌تر خواهد بود.

آیا رنگ مو مارال مناسب موی من است؟

برخی مشخصات رنگ موی مارال

رنگ موی مارال رنگ مویی حاوی روغن‌های طبیعی بادام، روغن هسته انگور، روغن آرگان، ویتامین C، نرم‌کننده است و در آن از حداقل مواد شیمیایی استفاده شده است.

۱- روغن آرگان: سرشار از ویتامین‌های A و E و امگا ۶ و۹ و پروتئین و آنتی اکسیدان می‌باشد. روغن آرگان به کوتیکول‌های مو نفوذ کرده و مقاومت و درخشندگی مو را افزایش می‌دهد. به موها آبرسانی کرده و از وز شدن و موخوره جلوگیری می‌کند. در حقیقت به مانند یک نرم کننده طبیعی برای موها عمل می‌کند.

۲- روغن بادام شیرین: حاوی ویتامین‌های B1، B2، B6، A و E می‌باشد و از خشکی و موخوره و وزی مو جلوگیری می‌کند. باعث رشد، تقویت و افزایش درخشندگی و استحکام موها می‌شود.از مو در برابر پرتو UV محافظت می‌کند.

۳- روغن هسته انگور: غنی از ویتامین E و لینوئیک‌ اسید بوده که موجب افزایش استحکام مو می‌گردد. روغن هسته انگور موها را چرب نمی‌کند. باعث افزایش رشد مو، نرم شدن مو و حفظ رطوبت مو می‌گردد.

آیا رنگ مو مارال مناسب موی من است؟

روش استفاده از رنگ موی مارال

اگر برای اولین بار است که از رنگ موی مردانه مارال استفاده می‌کنید ابتدا ۲۴ ساعت قبل از مصرف این رنگ مو آنرا بر روی پوست اطراف بازوی خود تست کنید این کار سبب می‌شود اگر التهاب و یا حساسیتی به این رنگ مو دارید خود را نشان دهد و دیگر از مصرف گسترده آن بر روی سر خودداری کنید. برای رنگ کردن مو ابتدا به نسبت مساوی رنگ و اکسیدان داخل جعبه را با یک دیگر مخلوط کنید سپس موهای خود را با شانه رنگساز که رنگ را درون آن مخلوط کرده‌اید شانه کنید دقت کنید رنگ به همه تارهای موی شما برسد برای رنگ کردن تارهای موی شقیقه نیز از دندانه‌های پشت شانه استفاده کنید.

 

کیفیت رنگ موی مارال

استفاده از رنگ موی مردانه مارال به خاطر داشتن انواع مواد مفید برای مو می‌تواند موهای شما را تقویت کند. ویتامین ث و کراتین اصلی‌ترین مواد تقوت کننده مو در رنگ موی مردانه مارال است. در این رنگ موی مردانه علاوه بر این مواد تقویت کننده، چند روغن بسیار مفید نیز به کار رفته است روغن‌هایی مانند روغن کنجد، روغن بادام، روغن زیتون و روغن نارگیل که جملگی این روغن ها سبب می‌شود به بهترین شکل ممکن موهای شما حفظ شود.

آیا رنگ مو مارال مناسب موی من است؟

در آخر اگر باز هم شک دارید که رنگ موی مارال مناسب است یا خیر باید به شما بگوییم که این موی ایرانی یکی از معتبرترین و باکیفیت‌ترین انواع رنگ مو برای خانم‌ها و آقایان است.

مطالب مرتبط:

۱- رنگ مو را بر اساس رنگ چشم‌تان انتخاب کنید

۲- انتخاب رنگ موی مناسب با توجه به رنگ پوست

۳- رنگ موهایتان درباره‌ی شما چه می‌گوید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :