ساناز شمس در
0

بهترین رنگ موی بلوند برای تابستان ۲۰۱۷

بهترین رنگ موی بلوند برای تابستان ۲۰۱۷

تغییرات همیشه روی روحیه انسان تاثیر مثبت می‌گذارند، تغییر رنگ مو هم همینطور است. اگر فکر می‌کنید که طلایی کردن موها تصمیم ساده‌ای است، حرف شما درست است با یک استثنا! طیف وسیعی از رنگ‌های بلوند حتما شما را سردرگم خواهد کرد. ولی شما تنها نیستید! حدود یک چهارم خانم‌ها یا به طور طبیعی موهای بلوند دارند و یا از رنگ‌های مصنوعی استفاده می‌کند. در این مقاله مروری بر بهترین رنگ موی بلوند برای تابستان ۲۰۱۷ خواهیم داشت. 

اگر طیف رنگ بلوند را در مقیاس ده تایی شماره‌گذاری کنیم، تیره‌ترین رنگ این طیف عدد یک و روشن‌ترین بلوند عدد ۱۰ را خواهد داشت. اگر به طور طبیعی موهای شما یلوند است و تصمیم دارید رنگ موی خود را تغییر دهید و یا هایلایت کنید از این قانون ساده پیروی کنید. باید رنگی را انتخاب کنید که حداکثر دو درجه از رنگ موی طبیعی خودتان روشن‌تر و یا تیره‌تر باشد. سعی کنید به این قانون پایبند باشید چون هر رنگی به غیر از این ریسک غیر طبیعی به نظر رسیدن، آسیب رساندن به مو و نیاز به ترمیم مکرر بعد از رنگ کردن را دارد. انتخاب رنگ موی مناسب کاملا با رنگ پوست شما مرتبط است.

رنگ موی بلوند برای پوست روشن 

تن روشن طلایی و بلوند توت فرنگی برای شما مناسب است. با اضافه کردن هایلایت به رنگ موهای خود می‌توانید چهره خود را شاداب‌تر نشان دهید.

رنگ موی بلوند برای پوست متوسط

از آنجا که پوست شما رنگدانه‌های بیشتری دارد می‌توانید از رنگ‌های تیره‌تر برای موهای خود استفاده کنید. تن رنگ بژ – بلوند و طلایی طبیعی مناسب پوست صورت شما است. سعی کنید توناژهای گرم‌تر رنگ طلایی را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که توناژ طلایی – نارنجی و دودی برای شما مناسب نخواهد بود.

رنگ موی بلوند برای پوست تیره

سعی کنید رنگ طلایی تیره‌تر را انتخاب کنید. قانونی که به شما گفتیم را فراموش نکنید دو درجه تیره‌تر یا دو درجه روشن‌تر از رنگ موهای خود را انتخاب کنید. رنگ موی کاراملی با هایلایت‌های طلایی مناسب پوست شما خواهد بود. سعی کنید از رنگ‌هایی با رگه‌های خیلی روشن و پلاتینی و نارنجی دوری کنید.

همیشه سعی کنید وقتی می‌خواهید رنگ موی خود را تغییر دهید از سلبریتی‌هایی که این کار را به درستی انجام می‌دهند الهام بگیرید.

رنگ مو بلوند پلاتینی

بلوند پلاتینی هیچگاه از مد نمی‌افتد. اگر می‌خواهید رنگ موی شما جذابیت رنگ موی بازیگران فیلم‌های هالیوودی را داشته باشد، بلوند پلاتینی رنگی است که مناسب شماست.

بهترین رنگ موی بلوند برای تابستان 2017

رنگ مو بلوند کاراملی

این رنگ بلوند نزدیک به رنگ کاراملی است و مناسب فصل تابستان است چون با رنگ پوست برنزه و زیتونی کاملا همخوانی دارد.

بهترین رنگ موی بلوند برای تابستان 2017

رنگ مو بلوند یخی

بلوند یخی توناژ منحصربه‌فردی از رنگ طلایی است و برای خانم‌هایی که از توناژ گرم رنگ طلایی خسته شده‌اند و دوست دارند گزینه جدیدی را امتحان کنند مناسب است. رنگ موی بلوند یخی با آب و هوای گرم تابستان کاملا تضاد دارد و به همین دلیل است که متفاوت جلوه می‌کند.

بهترین رنگ موی بلوند برای تابستان 2017

رنگ مو بلوند توت فرنگی 

بین دریایی از رنگ‌های مختلف این رنگ جذابیت بالایی برای انتخاب شدن دارد. سایه‌های روشن رنگ قرمز دقیقا چیزی است که شما در رنگارنگ‌ترین فصل سال نیاز دارید. رنگ طلایی با رگه‌های قرمز زیر آفتاب تابستان خودنمایی خواهد کرد!

بهترین رنگ موی بلوند برای تابستان 2017

رنگ مو بلوند زنجبیلی

رنگ مو بلوند زنجبیلی ورژن دیگری از رنگ طلایی است که زیر آفتاب درخشان تابستان فوق العاده به نظر خواهد رسید. این رنگ بلوند سایه‌هایی از رنگ نارنجی و قرمز دارد.

بهترین رنگ موی بلوند برای تابستان 2017

رنگ موی رزگلد

یکی از پرطرفدارترین رنگ‌های تابستان امسال رنگ موی رزگلد است. اگر دوست ندارید رنگ موی شما خیلی جلب توجه کند و متفاوت باشد، می‌توانید از هایلایت‌های رزگلد استفاده کنید.

بهترین رنگ موی بلوند برای تابستان 2017

رنگ موی قهوه‌ای – طلایی

ترکیب دوست داشتنی قهوه‌ای و طلایی! رنگ طلایی همیشه بیشتر خود نمایی می‌کند ولی نباید از قدرت رنگ قهوه‌ای غافل باشید. این رنگ مو انتخاب ایده‌آلی برای خانم‌هایی است که دوست دارند تغییری در رنگ موی قهوه‌ای خود بدهند. این توناژ رنگ هماهنگی مناسبی با انواع پوست‌ها دارد.

بهترین رنگ موی بلوند برای تابستان 2017

رنگ موی بلوند طبیعی

این رنگ مناسب خانم‌ها با رنگ پوست روشن و درخشان است و سایه‌هایی از رنگ زرد دارد.

بهترین رنگ موی بلوند برای تابستان 2017

مطالب مرتبط:

۱- ۱۸ مدل مو کوتاه زنانه به انتخاب سردبیر چی بپوشم

۲- رنگ مو را بر اساس رنگ چشم‌تان انتخاب کنید

۳- ۷ نکته‌ای که هنگام رنگ کردن مو باید در نظر داشته باشید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

مارال در تاریخ 06 ژوئن 2017

عالی بود مرسی راجع به رنگ مو دودی هم میشه توضیح بدیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :