ست‌هایی از پالتو زنانه شتری

پالتو از لباس‌های مهم هر خانم شیک پوش در فصل‌های سرد سال به شمار می‌رود و هر کسی با پوشیدن یک پالتوی شیک و مناسب خوش تیپ‌تر و جذاب‌تر می‌شود. پالتوهای زنانه انواع مختلفی دارند. که پالتو شتری یکی از پرکاربردترین نوع پالتوی زنانه است که مثل بقیه لباس‌ها هر سال در زمستان مدل‌های جدیدی از آن وارد بازار می‌شوند. اما اگر شما هم یک پالتوی شتری در کمد لباس خود دارید و می‌خواهید بدانید که چطور می‌توانید آن را با لباس های دیگر ست کنید. ست‌هایی از پالتو زنانه شتری را در ادامه دنبال کنید. 

پالتو شتری رنگی گرم و بسیار شیک دارد و لباس‌های شما را گران‌تر از آنچه که هستند نشان می‌دهد. این رنگ پالتو زنانه از دهه‌ها قبل مد بوده است و کاربرد زیادی داشته است. از طرف دیگر تن گرم آن به پوست‌های گندمی و گرم جلوه زیباتری می‌دهد. این رنگ در مقابل رنگ‌های قهوه‌ای چرم که معمولا در زمستان استفاده می‌کنید زیباتر دیده می‌شود و استایل مناسبی برای روزهای سرد خواهد ساخت.

ست‌هایی از پالتو زنانه شتری ست‌هایی از پالتو زنانه شتری


از محبوب ترین انواع مدل پالتو زنانه شتری می‌توان به یک مدل خاص اشاره کرد که لبه‌های آستین و یقه آن خزدار است. این مدل پالتو زنانه در دهه 70 میلادی برای اولین با محبوب شد و این روزها نیز جزو ترند است.

ست‌هایی از پالتو زنانه شتری

 

ست‌هایی از پالتو زنانه شتری  ست‌هایی از پالتو زنانه شتری

مطالب مرتبط:

1- انواع پرکاربرد پالتو زنانه

2- مدل‌های جدید پالتوهای زنانه

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :