مصی روشن در
5,685

راز جذابیت اعضای گروه BTS چیست؟

راز جذابیت اعضای گروه BTS چیست؟

بی تی اس یک گروه هفت نفره کی‌پاپ کره‌ای است که این روزها توی ایران هم طرافداران زیادی دارند؛ و البته در جهان! شاید شما هم یکی از کسانی باشید که عکس این گروه را به در و دیوار خانه‌تان داشته باشید اما ندانید اسم و رسم‌شان از کجا آمده است.

باید برایتان بگوییم که اسم آن‌ها مخفف «bangtan sonyeondan» است به معنی پیشاهنگان ضد گلوله! پیام اصلی این گروه هم که با آن کارشان را شروع کردن این بود که «همه چیز با دوست داشتن خود شروع می‌شود.»

خب اصلا چرا اینها انقدر معروف شدند؟ جدای از موسیقی و جوان بودن و رویاپردازی‌های ما با آن‌ها این گروه خیلی صمیمی و مردمی هستند و برای همین یکی از تأثیرگذارترین گروه‌های موسیقی جهان در این سال‌ها بوده اند. آن‌ها با رپ‌های مخصوص خودشان، رقص‌های بی‌عیب و نقص، ترانه‌های زیبا و مخصوصا ظاهر شیک و جذاب‌شان از هر گروه دیگری یک سر و گردن بالا‌تر بودند.

چشم‌های این گروه مدام تغییر می‌کند

چشم‌های اعضای گروه اغلب با رنگ دودی ملایمی آرایش می‌شود و لب‌هایشان هم بیشتر اوقات به رنگ آب‌نباتی براق و رنگ موهایشان هم که دائما در حال تغییر است. حتی شده بعضی از آن‌ها در مدت یک سال موهایشان را به پنج رنگ مختلف از بلوند تا قهوه‌ای در آورده باشند ولی با همه اینها چیزی که بیشتر از همه توجه‌ها را به خودش جلب می‌کند پوست همیشه صاف و درخشان و البته غبطه‌برانگیز تمام اعضای بی‌تی‌اس است.

جین: اگر جوان رفتار کنی، صورتت هم جوان می‌شود

راز جذابیت اعضای گروه BTS

جین، یکی از خواننده‌های این گروه، که در ۲۹ سالگی رفتار و ظاهرش شبیه هم‌سالانش نیست در یک موزیک ویدئو درباره شعار زندگی‌اش حرف زده و گفته بود: «اگر جوان رفتار کنی، صورتت هم جوان می‌شود.»

جین درباره پوست صورتش گفته: «پوست بخش مهمی از صورت من است و ظاهرم را کامل می‌کند. من برای ظاهرم ارزش زیادی قایل هستم.»

جین بدون گریم هم صورت بی‌نقص و پوست صافی دارد. او نسبت به سایر اعضای گروه گریم و آرایش سبک‌تری در موزیک ویدئوها و اجراها دارد و خیلی شبیه به ظاهر بدون گریمش است. جین رژیم غذایی خیلی سالمی دارد.

شوگا: دوست دارم همه‌اش دراز بکشم

راز جذابیت اعضای گروه BTS

شوگا یکی از رپرهای گروه است که ۲۸ سال دارد. او که بیشتر از هر کاری دوست دارد دراز بکشد و استراحت کند، به نظر می‌رسد کم هزینه‌ترین عضو گروه هم باشد. شوگا کمتر از بقیه رنگ موهایش را تغییر می‌دهد. او به شکل ذاتی پوستی به سفیدی برف دارد و همین پوست همراه با چشم‌های روباه مانند جذابش کرده. او شاید به خاطر همین نعمت ذاتی داشتن پوست خوب در بین بقیه اعضای گروه کمترین مراقبت را از پوستش دارد.

وی: به پوستم لوسیون می‌زنم

راز جذابیت اعضای گروه BTS

وی، خواننده ۲۶ساله گروه، به عکاسی، ونگوگ و برند گوچی علاقه دارد. او به این معروف است که می‌تواند با صورتش شکلک‌ها و حالات خنده‌داری در بیاورد.

او درباره پوست صورتش گفته: «من اصلا عادت بدی ندارم که به پوستم آسیب برساند. حتی وقتی برای سفر، ساعت‌های زیادی را در هواپیما می‌گذرانیم از پوستم مراقبت می‌کنم. پدهای پنبه را با تونر مرطوب می‌کنم و به پوستم لوسیون هم می‌زنم اما نگرانی‌ام این است که پوستم خاصیت ارتجاعی‌اش را از دست بدهد.»

وی با آرایش و بی‌آرایش خوش قیافه به نظر می‌رسد. چهره‌اش نقصی ندارد. یکبار جلوی دوربین زنده به جوش‌های صورتش اشاره کرد و آن‌ها را دوستان خود نامید که نشان از راحتی و اعتماد به نفس او دارد.

جیمین: صورت و ذهنم را باهم پاک می‌کنم

راز جذابیت اعضای گروه BTS

جیمین ۲۶ ساله، به عنوان سلطان سلفی گروه شناخته می‌شود. با اینکه جیمین یکی از خواننده‌های گروه است ولی در موزیک ویدئوهای بی‌تی‌اس او را با سریع‌ترین حرکاتش در رقص می‌توان تشخیص داد.

جیمین مراقبت از پوست را به نوعی توجه به روح و روان هم می‌داند. او گفته: «من با تمیز کردن صورتم بعد از هر اجرا، ذهنم را پاک می‌کنم و احساس آرامش می‌کنم.» جیمین هم مثل آراِم از طرفدارهای ماسک‌های ورقه‌ایست و هر زمان که احساس کند پوستش خشک شده یا بیش از حد در معرض نور خورشید قرار گرفته از این ماسک‌ها استفاده می‌کند تا رطوبت از دست رفته را جبران و پوستش را روشن‌تر کند. او درباره پوست صورتش گفته: «من در مسیر سفر مثلا وقتی در هواپیما باشیم کار خاصی برای پوستم انجام نمی‌دهم اما سعی می‌کنم تا جایی که ممکن است آب بنوشم.»

جونگ کوک: جوش‌ها به من استرس می‌دهند

راز جذابیت اعضای گروه BTS

جونگ کوک ۲۴ ساله، جوان‌ترین عضو گروه، است که او هم از خواننده‌های گروه است. او شوخ طبع است و با اعضای دیگر گروه شوخی و گاهی آن‌ها را مسخره می‌کند. جونگ می‌تواند از عهده چند کار مختلف از جمله رقصیدن، رپ و خواندن به زبان انگلیسی به خوبی بربیاید. جونگ کوک اغلب اوقات با تیشرت سفید و کفش تیمبرلند روی صحنه حاضر می‌شود البته اگر پیراهن با ژاکت مخملی نپوشیده باشد.

جونگ موهای زیبا و پوستی عالی دارد اما در سال‌های اولیه زندگی حرفه‌ایش در قسمت راست صورتش جای آکنه و جوش‌های زیادی داشت که آن‌ها را از بین برد بااین‌حال هنوز این مورد مضطربش می‌کند. او گفته «صورت من هم گاهی جوش می‌زند و این خیلی استرس‌زاست.» او هر روز صبح و شب از تونر و کرم استفاده می‌کند.

آراِم: بزرگ‌ترین نگرانی‌ام، رطوبت پوستم!

راز جذابیت اعضای گروه BTS

آراِم، رهبر گروه و رپر است. او که ۲۷ سال دارد به زبان انگلیسی مسلط است و خیلی روان صحبت می‌کند بنابراین معمولا در مصاحبه‌های گروه بیشتر از همه حرف می‌زند. آراِم عادت دارد در مراسم مختلف رو به دوربین عکاسان و تصویربرداران چشمک بزند.

آرام عقیده دارد مراقبت از پوست، نوعی مراقبت از خود به حساب می‌آید. او گفته: «پوست من در بسیاری مواقع خشک است و بزرگ‌ترین نگرانی‌ام حفظ رطوبت آن است. من برای اینکه پوستم خشک نشود از ماسک‌های ورقه‌ای مخصوصا بعد از یک روز کاری طولانی استفاده می‌کنم. آن‌ها خوب رطوبت را تأمین می‌کنند با این‌حال هر از گاهی جوش می‌زنم و این مضطربم می‌کند.»

جی‌-هوپ: صبح و شب لوسیون می‌زنم

راز جذابیت اعضای گروه BTS

جی‌-هوپ ۲۷ساله هم رپر است. او اغلب لبخند به لب دارد که می‌شود گفت شارژر همراه گروه به حساب می‌آید و به بقیه اعضا و طرفدارانشان انرژی می‌دهد. او یکی از رقصنده‌های قهار گروه است.

جی-هوپ که به نظر می‌رسد بیشتر از بقیه اعضای گروه به پوستش توجه دارد، مراقبت از پوست را قانون شماره یک همه افراد مشهور می‌داند. او گفته: «من با بسیاری از طرفدارانم در جلسات و رویدادهای مختلف رودررو ملاقات می‌کنم و دوست دارم برای آن‌ها بهترین ظاهر را داشته باشم.» او صبح و شب پنج مرحله را برای نگهداری پوستش انجام می‌دهد: تونر، اسانس، ضدجوش، لوسیون و کرم.

گروهی که به روح‌اش هم لوسیون می‌زند

البته گروه بی‌تی‌اس جدا از ظاهر سالم و زیبا و توجه فراوان به تصویر خود در عموم به سلامت روح و روان هم اهمیت زیادی می‌دهند. به عقیده آن‌ها سلامت روان به اندازه سلامت جسمانی ضروری است. شوگا در مصاحبه‌ای گفته: «بعضی اوقات در وضعیت خوبی هستید، گاهی اوقات هم نیستید. اما اکثرا وانمود می‌کنند خوب هستند انگار با این ظاهر خوب می‌خواهند نشان بدهند که ضعیف نیستند. فکر نمی‌کنم این درست باشد. اگر وضعیت جسمانی شما خوب نباشد مردم نمی‌گویند که شما فرد ضعیفی هستید. برای شرایط روحی هم باید همین‌طور باشد. جامعه باید درک بیشتری داشته باشد.»

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

Army در تاریخ 15 فوریه 2022

عالی بود

BTS&ARMI در تاریخ 16 فوریه 2022

مرسی

제이납 در تاریخ 18 فوریه 2022

سلام ، ممنون عااالی بود

آرمییییییییییی در تاریخ 25 فوریه 2022

قربونشون برممممممممم مننننننن

ناشناس در تاریخ 25 فوریه 2022

وای، عاشقشونم

m. sh در تاریخ 25 فوریه 2022

اینکه شوگا موهاشو کمتر از بقیه رنگ میکنه درست نیست. شوگا سال ۲۰۲۱ چندین بار رنگ های مختلفی مثل طوسی؛ یخی و… تغییر داد
به نظر من جین و تهیونگ کمتر از هر کسی موهاشو ن رو رنگ می کنند

باران در تاریخ 26 فوریه 2022

من همیشه به خودم میرسم
وهمیشه خوش حالم
هیج کس نمی تون نارا حتم کنه??

ناشناس در تاریخ 26 فوریه 2022

همشون چرتن

ناشناس در تاریخ 22 مارس 2022

آقا سلام من ۳ ساله ارمیم
و دخترم
من هزارو خوردیی عکس و فیلم از بی تی اس دارم
و شوگا و جیمین موهاشون بیشتر رنگ میکنن درواقه شوگا بیشتر و جیمین یکم کمتر
درواقه تهیونگ کمتر جین کمتر
جونکوک کمتر
جی هوب یکم بیشتر یکم کمتر
ار ام هم یکم کمتر یکم بیشتر
خوب من عاشق اینا هستم اینا زندگی رو به من یاد دادن
و اگر ازشون بجنگید ممنون میشم
ممنون♥️

?Jihope ? در تاریخ 25 مارس 2022

به نظر من اعضای بی تی اس به خودشون هم نرسن بازم از همه خوشگل ترن عشق های من اصلا خدا هر چی استعداد داشته رو این هفتا فرشته خالی کرده ??

BTS army jimin در تاریخ 12 سپتامبر 2023

پسرام بدون میکاپ از همه جذاب ترن خدا کل استعدادش رو رو صورت این فرشته ها خالی کرده

ناشناس در تاریخ 15 نوامبر 2023

از نظر من این بهترین چیزی بود که توانستم در مورد بی تی اس مشاهده کنم
❤😍😘

ارمی خفنه$ در تاریخ 12 مارس 2024

عالی بود ولی کی می دونست این همه کرم و لوسیون می زنن؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :