المیرا فلاحیان در
7,275

بررسی استایل اعضای گروه BTS

بررسی استایل اعضای گروه BTS

اخیرا تصاویر اعضای گروه کره‌ای محبوب و مشهور BTS برای مجله بیلبورد در فضای مجازی وایرال شده و استقبال زیادی را به همراه داشته است. در ادامه به بررسی استایل اعضای گروه BTS خواهیم پرداخت. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید.

جین

بررسی استایل گروه BTS

ابتدا با بزرگترین عضو این گروه آغاز میکنیم. سادگی از ویژگی‌های اصلی استایل جین است. او معمولا لباس‌هایی بسیار جذاب با طراحی کاملا ساده می‌پوشد. حتی اگر قرار باشد استایلی کژوال و خیابانی داشته باشد نیز انتخاب او یک هودیی و یا یک تیشرت بسیار ساده خواهد بود.

شوگا

بررسی استایل گروه BTS

شوگا معمولا راحتی در استایل را انتخاب می‌کند. اگرچه برندهای ژاپنی، برندهای محبوب او هستند، اما بارها با کیف‌هایی از برندهای معتبر دنیا مانند گوچی و بالنسیاگا نیز دیده شده است. رنگ مشکی در استایل او پرکاربرد است و علاقه ویژه‌ای نیز به لباس چهارخانه و کلاه‌های ساده و جذاب دارد.

جی هوپ

بررسی استایل گروه BTS

استایـل جی هـوپ کامـلا مطابق شخصیت سرزنده و فعال اوست. او نیز معمولا استایل راحتی دارد، اما در همیـن استایـل، نهایـت جسارت را به خرج می‌دهد. جی هوپ از به کار گرفتن آیتم‌های مختلف در استایل خـود ترسی ندارد و رنگ‌های کاملا متـضاد را نیـز بـه خوبـی با هـم سـت می‌کنـد.

آر اِم

بررسی استایل گروه BTS

استایل آر اِم مانند شخصیـت چند وجهی و متغیر او، مشخـص و ثابت نیست. او سعی می‌کند راحت لباس بپوشد و در برخی مواقع نیز استایل بوهو دارد. از علاقه او به لباسهای جین هم نباید بگذریم. آر اِم لباس‌های جین را به شیوه‌ای بسیار شیک و خاص می‌پوشد و به برندهای لباس ژاپنی هـم علاقـه دارد.

جی مین

بررسی استایل گروه BTS

جی مین استایل جذاب و شیکی دارد. او معمولا تیشرت‌های نه چندان جذب را با شلوارهای فیت می‌پوشد و استایلی خاص و جذاب را می‌سازد. عینک‌های آفتابی مربعی شکل نیز از آیتم‌های اصلی استایل جی مین به حساب می‌آیند. برند محبوب جی مین، برند گوچی است.

وی

بررسی استایل گروه BTS

وی یکی از بزرگترین طرفداران برند گوچی به حساب می‌آید. او معمـولا استایـل ثابـت و خاصـی دارد. یـک شلـوار مشـکی فیـت با پیـراهـن دکمـه‌دار طرح‌دار که بـه خوبـی با شلوارش ست می‌شود. وی معمولا کیف‌ها و کمربندهای مختلفی را نیز در استایل خود به کار می‌گیرد.

جونگ کوک

بررسی استایل گروه BTS

جونگ کوک در گذشته استایـل کامـلا ثابتی داشت و معمـولا با تیشـرت ساده سفیـد و بوت‌های تیمبرلند دیده میشد. امروزه اما او را با رنگ‌های بیشتری در استایلش میبینیم. در بسیـاری از مواقـع، هـودی‌های اورسایـز می‌پوشد و با کفشهای مختلف در خیابان‌ها دیده می‌شود.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

Ayato در تاریخ 18 فوریه 2022

عام ی‌کوچولو اشتباه بود.‌‌..
جونگ کوک استایل راکر داره و در اکثر موارد لباسای مشکی داره و فقط گاهی ی تغییر میده تو استایلش

تا ابد آرمی♡ در تاریخ 17 اکتبر 2022

شاید بهتر باشه یه مطلب جدید درموردش بذارید چون الان استایل هاشون خیلی تغییر کرده و بی نهایت خوشتیپ شدن

شوگا در تاریخ 10 فوریه 2023

جیمین اینجوری هست 😐ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :