انواع گل سینه را اینگونه ست کنید!

شاید برای خیلی از ما سنجاق سینه تداعی زنان گذشته را داشته باشد. شاید ما را یاد جعبه‌ای قدیمی در خانه‌مان بیاندازد که برای مادربزرگ‌هایمان بوده و توی آن‌ها هم پر بود از سنجاق سینه‌های پر از نقش و نگار و یا ساده. ما بیشتر هم به آن‌ها نگاه می‌کردیم تا به فکر بیافتیم و از آن‌ها استفاده کنیم.

انواع گل سینه

اما باید بگوییم تا دیر نشده بروید سراغشان، مردانه و زنانه هم ندارد و می‌توانید این بار به چشم خریدار به آن‌ها نگاه کنید و با یک حرکت کوچک، صفحه شطرنج مد را بزنده باشید و حریف‌هایتان را کیش و مات کنید؛ یا دست بکار شوید و با یک جستجوی کوچک در فضای مجازی، ببیند چه فرصتی کوچک اما مهمی در نزدیک دست‌های شماست. فرصتی که کیت میدلتون حسابی قدر آن را می‌داند و استایلیست‌های مهم امروز ضرب المثلی درباره‌اش دارند:

«الهام گرفتن از مد به سادگی نگاه کردن به جعبه جواهرات مادربزرگتان است.» اما چگونه از آن استفاده کنیم آن هم در این دوره و زمان؟

یکی از داغ‌ترین ترندهای سنجاق در این فصل در سبک باروک و همچنین سبک روکوکو است. این سبک‌ها از سنجاق بزرگ با جنس طلای زرد تا اشکال هندسی پیچیده و پیچ در پیچ را زیر پر و بال خود دارد.سنجاق‌هایی به‌سبک وینتیج هم هستند که دارای تزئینات مد روزند و در عین حال آن حال و هوای قدیمی را تداعی می‌کنند. این سنجاق‌ها اغلب از فلز تیره، سنگ‌های کوچک رنگی یا حتی مروارید و اشکال فانتزی ساخته می‌شوند. این سنجاق‌ها را می‌توان نه تنها در امتداد یقه، بلکه بر روی یقه (جلو) پیراهن‌تان نیز بزنید.

گل سینه

حشرات روی لباس

سنجاق‌ها هنوز در سال ۲۰۲۲ مد هستند. برای مثال، در فصل مد بهار و تابستان سال ۲۰۲۰، استفاده از سنجاق زیاد دیده شد و به یک سبک محدود نمی‌شدند. سنجاق‌هایی با انواع مدل حشرات و سنجاق‌های فلزی تا طرح‌های پیچیده با سنگ‌ها و بدلیجات که اندازه‌های مختلف داشتند. پس نتیجه می‌گیریم، سنجاق‌ها به بخش مهمی از کمد لباس‌های دختران شیک امروزی تبدیل شده‌اند.برندا هِل قاضی سرشناس انگلیسی که خانم مسنی هم هست یکی از طرفداران وفادار این مدل گل سینه هاست.

گل سینه

میل به تجملات

سنجاق سینه چیزی بیشتر از یک قطعه تزئینی فانتزی هستند. جنیفر راده، طراح لباس و استایلیست می‌گوید شما با زدن این مدل سنجاق‌ها به لباس‌هایتان وارد دسته‌ای می‌شوید که میل به لباس تجملانی و بیشتر از آن شیک پوشی دارند. برند کارتیه آرت دکو هم مملو از مدل سنجاق‌های سینه‌ای است که بسیار گران قیمت، زیبا و کار شده هستند.

خاص شدن روسری و شال

انواع گل سینه

سنجاق سینه فقط مختص یک نوع لباس نیست اما هر مدل از این اکسسوری هم نمی‌تواند سوار بر هر مدل لباسی شود و تنها در صورتی به شما جذابیت می‌دهد که باهم هماهنگی و یا تضادی درست داشته باشند. یک سنجاق سینه می‌تواند ظاهر ژاکت، روسری و مانتوی شما را تغییر دهد.

پربازدیدترین موقعیت گل سینه: محدوده گردن

یک دستمال گردن ساده و یک گل سینه روی آن می‌تواندحواس همه را از بقیه لباس شما پرت کند و یا شما را از سادگی که زیاد مطلوبتان نیست بیرون بیاورد. یکی از بهترین جاها برای سنجاق سینه یقه لباس است؛ خصوصا اگر مدل ایستاده باشد و خصوصا اگر مدل ظریفی برای آن انتخاب شود. یک سنجاق سینه ساده برای یک لباس پر هیاهو و یک سنجاق سینه پر نقش و نگار برای یک لباس ساده و تک رنگ. شانل مدل‌های زیادی از این قطعات تزئین شده با جواهرات و اشکال مختلفی وارد بازار کرده است.

گل سینه

گل به سر کلاه

انواع گل سینه

اگر اهل کلاه گذاشتن هستید و می‌خواهید مثل همه کلاه به سرهای دیگر نباشید؛ سنجاق سینه می‌تواند ظاهری کاملاً جدید به کلاه شما بدهد و تیپ و استایل شما را خاص‌تر کند.

انواع گل سینه

گل به کفش

انواع گل سینه

درست است که اسمش سنجاق سینه است اما می‌توانید روی ساق چکمه خصوصا در مهمانی‌ها و زمانی که آن را با لباس کوتاه ست کرده اید؛ بزنید و حسابی درخشان شوید. حتی می‌تواند روی کمربند قرار بگیرد و بسته به استایل شما و جنس کمربند، مدل اسپرت و ساده و یا تزیین و کلاسیک داشته باشد.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :