جدیدترین مدل‌های شیک لباس عروس

برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسم عروسی از سخت‌ترین و استرس آورترین لحظات زندگی برای هر زوج جوان به شمار می‌رود. انتخاب لباس عروس مناسب نیز یکی از کارهایی است که نیاز به تحقیق و جستجوی زیادی دارد. آشنایی با مدل‌های جدید لباس عروس می‌تواند کمک خوبی برای عروس خانم‌ها باشد تا بتوانند لباس خود را در میان این مدل‌ها و ترندهای جدید پیدا کنند. جدیدترین مدل‌های شیک لباس عروس را در این مطلب ببینید.

مدل‌های شانه باز

لباس‌های شانه باز از مدل‌هایی بود که امسال وارد پوشاک زنانه شد و این تاثیر در لباس‌های عروس نیز مشهود است. این مدل‌ها زیبایی خاصی دارند و برای خانم‌هایی که عرض شانه کمی دارند مناسب است. دقت کنید که این مدل با دکلته فرق دارد و لباس دارای آستین است اما قسمت شانه آن باز است.

مدل‌های تور آرت نوو

سبک آرت نوو سبکی در هنر است که فرم‌های پیچکی و اسلیمی‌وار را به عنوان تزئین به کار می‌برد. چنین تزییناتی در لباس‌های عروس و به خصوص تورهای لباس می‌تواند زیبایی خاصی بیافریند.

مدل‌های گل‌دار برجسته

تکه‌دوزی پارچه‌هایی به فرم گل روی لباس عروس از شیک‌ترین و دوست داشتنی‌ترین مدل‌هایی است که اخیرا توسط طراحان مطرح لباس عروس معرفی شده است و می‌تواند لباس عروس شما را خاص و جذاب کند.

جدیدترین مدل‌های شیک لباس عروس

پارچه ساتن ساده

لباس عروس از جنس ساتن ساده بدون تزیین از مدل‌هایی است که اخیرا محبوبیت زیادی پیدا کرده و برای عروس خانم‌های خوش اندام که طرفدار سادگی هستند می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

لباس دولایه

لباس عروس چند تکه و دولایه از مدل‌هایی است که شاید فقط چند ماه از عمر آن می‌گذرد. لباس‌های دوتکه که بلوز و و دامن آن جداست و یا لباس‌هایی که دارای شنل هستند می‌تواند انتخابی جالب و زیبا برای عروس‌های خوش سلیقه باشد.

مطالب مرتبط:

۱- لباس عروس خانم های درشت هیکل

۲- انتخاب لباس عروس بر اساس ماه تولد

۳-  سه اشتباه رایج در انتخاب لباس ساقدوش عروس

۴- نکاتی که قبل از انتخاب لباس عروس دم ماهی باید بدانید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :