تحریریه چی بپوشم در
1,530

اگر سبزه هستید، این رنگ موهای بلوند مناسب شما هستند؛ با دقت انتخاب کنید!

اگر سبزه هستید، این رنگ موهای بلوند مناسب شما هستند؛ با دقت انتخاب کنید!

بر اساس بسیاری از آمارها، تنها حدود دو درصد از جمعیت جهان به طور طبیعی بلوند هستند. در حالی که آماری قطعی در مورد اینکه چند نفر از ما به روش های غیر طبیعی بلوند هستیم، وجود ندارد. مطمئنا افراد بلوند بیشتر به آرایشگاه می‌روند و بیشترین خرید را در داروخانه دارند؛ چون نیاز به مراقبت از موهای‌شان دارند.

single_content ad banner

موی بلوند متناسب با رنگ پوست

این حرف ما را باور نمی کنید؟ به سلبریتی مورد علاقه خود فکر کنید. به احتمال زیاد آن‌ها در مقطعی از حرفه خود بلوند بوده‌اند. ناگفته نماند احتمالا خودتان هم بلوند شدن را دوست دارید! چون روی این مقاله کلیک کرده‌اید؛ پس احتمالاً شما هم موهای بلوند داشته، دارید یا درحال فکر کردن به این موضوع هستید. طبیعی است که بسیاری از خانم‌ها به بلوند کردن موهای‌شان فکر کنند چون جذابیت جهانی بلوند امری انکار ناپذیر است. البته بلوند انواع مختلفی هم دارد؛ از سردترین و یخ‌زده‌ترین سایه‌های نقره‌ای تا گرم‌ترین رنگ‌ها و همچنین رنگ‌های بلوند طلایی، عسلی، کره‌ای، آفتابی و برف اسکاندیناوی، انواع مختلف بلوندها هستند.

موی بلوند متناسب با رنگ پوست

خوشبختانه برای انواع پوست، رنگ‌های بلوند مختلفی وجود دارد که همین تطبیق پذیری موهای بلوند را در سطح جهانی بسیار جذاب می کند. حرف ما را قبول کنید: برای پوست شما یک رنگ بلوند وجود دارد. در ادامه گزیده‌ای از چند ایده رنگ موی بلوند به همراه توصیه‌های تخصصی از رنگ‌سازان برتر در مورد نحوه انتخاب رنگ و سایه ایده‌آل برای هر رنگ پوست وجود دارد.

موی بلوند متناسب با رنگ پوست

بلوند کاراملی

بلا حدید که تقریبا همیشه او را با موهای مشکی دیده‌ایم، سال گذشته به مانند خواهرش جیجی، موهایش را بلوند کرد. رنگ بلوند کاراملی، به خوبی با رنگ پوست سبزه او ست شده بود و حدید ریشه‌های موهایش را دست نخورده رها کرده بود تا ظاهر کلی موهای خود را بین رنگ قهوه‌ای و بلوند حفظ کند.

موی بلوند متناسب با رنگ پوست

این یک گزینه خوب برای هر کسی است که به دنبال امتحان کردن رنگ بلوند است یا می‌خواهد با روشن‌تر کردن رنگ قهوه‌ای موهایش تفاوتی را در ظاهرش رقم بزند. یکی از متخصصان این زمینه می‌گوید: «از یک رنگ‌شناس برای انتخاب رنگ طلایی متناسب با رنگ پوستتان، کمک بخواهید. رنگ‌ساز شما می‌تواند برای براق کردن موهای روشن‌شده‌تان، از انواع رنگ‌های طلایی روشن‌تر استفاده کند. اگر پوست شما ته رنگی خنثی مانند بلا حدید دارد، تقریباً می توانید هر رنگی را انتخاب کنید.»

موی بلوند متناسب با رنگ پوست

بلوند عسلی

سرنا ویلیامز در گذشته با موهای بلوند دیده شده است، اما به خصوص این رنگ عسلی هم بسیار به او می‌آید. رنگ عسلی گرم به زیبایی با رنگ پوست تیره او ترکیب می‌شود و به او در مراسمات مختلف درخششی زیبا می‌بخشد.

موی بلوند متناسب با رنگ پوست

موی بلوند متناسب با رنگ پوست

پلاتینی سرد

این رنگ مدرن و کم رنگ پلاتین، با رنگ پوست صورت لیدی گاگا به خوبی سازگار و متعادل می‌شود. دل میلر، رنگ‌شناس Spoke & Weal Los Angeles می‌گوید: «برنزه بودن پوست لیدی گاگا به او اجازه می‌دهد تا پلاتینیوم بهتر و واقعی‌تر به چهره او بنشیند و چهره او گرمای خوبی داشته باشد.»

موی بلوند متناسب با رنگ پوست

 

وی ادامه داد: «اگر موها خیلی خاکستری باشند، پوست طلایی او رنگ نارنجی بیشتری به خود می‌گیرد.» مطمئناً این رنگ مو ظاهر جسورانه‌ای ایجاد می‌کند، اما اگر آماده هستید که آن را امتحان کنید، از آرایشگر خود بخواهید یک بلوند ترکیبی از پلاتین تا وانیلی با گرمای کنترل‌شده را برای بسازد. همچنین زیاد نگران ریشه‌های موهای خود نباشید که مشکی باقی بماند؛ این بخشی از ظرافت کار است.

موی بلوند متناسب با رنگ پوست

بلوند نقره‌ای

ته رنگ‌ گرمی که در رنگ چهره لوسی بوینتون وجود دارد، به خوبی در کنار موهای بلوند نقره‌ای و تقریباً سفید می‌نشیند و به عنوان یک نقطه متقابل و تکمیل کننده عمل می‌کند.

موی بلوند متناسب با رنگ پوست

میلر که یک آرایشگر است درباره رنگ موی لوسی بوینتون می‌گوید: «رنگ آبی چشمان لوسی به خوبی موهای بلوند نقره‌ای او را کامل می‌کند. از آنجایی که لوسی در چهره‌اش عمق دارد، رنگ خاکستری موها کاملا به چهره‌اش می‌نشیند و از بد شدن ظاهرش جلوگیری می‌کند. از آنجایی که ریشه های موهای او طبیعی و تیره مانده است، نتیجه کلی کمتر مصنوعی به نظر می‌رسد. تیره نگه داشتن ابروهای شما یک انتخاب عالی است، بنابراین بهتر است مانند لوسی به ابروهای خود دست نزنید.»

موی بلوند متناسب با رنگ پوست

پلاتین خامه‌ای

آنیا تیلور جوی، ستاره سریال The Queen’s Gambit برای بازی در این سریال کلاه گیس قرمزی به سر کرد. وقتی او با موهای واقعی خود به سبک قدیمی هالیوود روی فرش قرمز رفت، بسیاری از حضار از ظاهر زیبای او متعجب شدند.

موی بلوند متناسب با رنگ پوست

مارک دیبولت، رنگ‌شناس و یکی از بنیان‌گذاران Mark Ryan Salon می‌گوید: «رنگ موی آنیا بسیار حیرت انگیز است، زیرا یک رنگ بلوند کاملا یکدست است. من رنگ پلاتین خامه‌ای را دوست دارم، نه خیلی زرد است و نه خاکستری. بلوندی متعادل و کرمی است. این رنگ با پوست روشن او به خوبی ترکیب شده است.»

بلوند کَره‌ای

هنگامی که بیلی آیلیش از موهای سبز و مشکی خود به سمت این رنگ رفت، تعجب بسیاری از طرفداران خود را برانگیخت. اما این تغییر رنگ آنقدرها هم آسان نبود.

موی بلوند متناسب با رنگ پوست

این خواننده/ترانه سرا ساعت‌ها در طول هفته‌ها روی صندلی سالن زیبایی نشست تا در نهایت به این رنگ بلوند دست یابد و البته که رنگ نهایی خیره کننده به نظر می‌رسید. این رنگ بلوند باعث می‌شود که چشمان درخشان بیلی واقعاً برجسته شوند.

موی بلوند متناسب با رنگ پوست

طلایی قهوه‌ای

رنگ طلایی قهوه‌ای  بسیار به پوست‌های تیره می‌آید. برای اینکه خودتان را این شکلی کنید، ریشه‌های موها را تیره بگذارید یا از آرایشگر بخواهید یک پایه قهوه‌ای تیره به موهای شما بدهد. اینگونه ظاهری جذاب و دلنشین را برای خود ایجاد می‌کنید.

موی بلوند متناسب با رنگ پوست

بلوند خاکستری

رنگ بلوند خاکستری برای پوست‌هایی که ته‌رنگ کمی سرد دارند و شاید رنگ پریده به نظر برسند، بسیار مناسب است. چنین رنگ چهره‌ای به موهای خاکستری اجازه می‌دهد که تکمیل شود و ظاهری درخشان را ایجاد کند.

موی بلوند متناسب با رنگ پوست

پلاتینی سفید

رنگی با این سفیدی برای موهایی که کوتاه هستند بهتر به نظر می رسد. این رنگ می‌تواند به تارهای واقعاً بلند آسیب برساند. این رنگ روی موهای کوتاه حالت بصری واضح‌تری را نیز ایجاد می‌کند؛ به خصوص برای رنگ پوست‌های تیره‌تر.

موی بلوند متناسب با رنگ پوستدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :