زیبارویان گروه بلک پینک اینگونه لباس می پوشند!

قبل از اینکه درباره استایل هر یک از اعضای گروه بلک پینک صحبت کنیم باید اعتراف کرد که هر کدام از آن‌ها به تنهایی ملکه مد و فشن هستند. با وجود اینکه همه آن‌ها گزینه‌های زیادی را دارند، استایلی را انتخاب می‌کنند که به آن‌ها بیشتر از بقیه می‌آید.

جیسوی ساده و شیک

استایل اعضای گروه بلک پینک

در مصاحبه‌ای از بلک پینک ذکر شده است که جیسو هر لباسی که با آن راحت‌تر است می‌پوشد. اغلب اوقات جیسو ترجیح می‌دهد هودی یا کت بپوشد و آن را با شلوار یا دامن ست کند که انتخاب او در بیشتر موارد دامن است. دامن استایل او را دخترانه و بانمک‌‌تر می‌کند. به همین دلیل این طرز لباس پوشیدن مورد علاقه بسیاری از دختران کره جنوبی است.

او استایل ساده‌ای دارد، مادامی که برای او مناسب باشد همین سبک را ادامه می‌دهد. لباس‌های جیسو معمولا خیلی رنگارنگ نیستند. می‌توان بسیاری از آیتم‌های استایل او را در دسته لباس‌های ساده و راحت دسته‌بندی کرد.

جنی سرزنده و زیبا

استایل اعضای گروه بلک پینک

الهه شنل‌پوش گروه بلک پینک کسی نیست جز جنی؛ در واقع او  با کمد لباس‌های شنل، مد روز به نظر می‌رسد. باید اعتراف کرد که شیک‌ترین عضو گروه است. همان طور که طراح لباس او گفته است، جنی از اینکه خودش لباس انتخاب کند لذت می‌برد.

او ترجیح می‌دهد بیشتر لباس‌های غیر رسمی بپوشد، اما در نهایت دقت و ظرافت این کار را انجام می‌دهد، در نتیجه استایل‌های جدیدی را تجربه می‌کند. یکی از مواردی که جنی را از سایر هم‌گروهی‌هایش متمایز می‌کند، انتخاب اکسسوری‌هایی مطابق با لباس است. در مجموع این اکسسوری‌ها با لباس ها هامونی خاصی را ایجاد می‌کنند و به جذابیت استایل جنی اضافه می‌کنند.

رز با استایلی سبک و زنانه

استایل اعضای گروه بلک پینک

رز فردی است که بیشتر از سایر دختران بلک پینک به پوشیدن لباس‌های زنانه و شیرین علاقه دارد. این شیوه لباس‌پوشیدن کاملا درخور شخصیت نرم ک خجالتی اوست. دامن و پیراهن‌های زنانه از عناصر مورد علاقه او به شمار می‌روند و با آن‌ها حس راحتی دارد.

ناگفته نماند دختری نیست که با شلوار جین خوشتیپ نشود به شرطی که بداند با چه مواردی ست کند درست مثل رز. کت و بافت هم از آيتم‌هاییست که در استایل رز زیاد دیده می‌شود. او این آیتم‌ها را به سبک خود می‌پوشد تا جداب‌تر جلوه کند.

لیزا ساده و رنگارنگ

استایل اعضای گروه بلک پینک

تنها دختری که در گروه بلک پینک دوست دارد پسرانه لباس بپوشد لیزاست. اگر شما او را دنبال کرده باشید و تعدادی از استایل‌های او را دیده باشید حتما متوجه شده‌اید که او بیش از همه چیز ست تی‌شرت و شلوار را می‌پسندد. لیزا مثل جیسو لباس‌های ساده را ترجیح می‌دهد اما با یک تفاوت؛ او طالب طرح‌های رنگارنگ‌تری است.

با وجود علاقمندی که دارد اما گاهی پیراهن‌های دخترانه نیز برتن می‌کند اگرچه سبکی که خود او در پیش گرفته با شخصیت قوی و مستقل او بیشتر هماهنگی دارد.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 15 مارس 2022

لباس یاد قشنگی می پوشن

Micha kpoper? در تاریخ 22 مارس 2022

سلام ببخشید ایشون لیسا هستن نه لیزا?بله شما درست میگید من چند سالی هست که طرفدارشون هستم و واقعا با این زیباییشون لباس های بسیار ساده میپوشند

سمانه در تاریخ 23 مارس 2022

خوب چیکار کنم

لالیسا مانوبان در تاریخ 23 مارس 2022

عالی من عاشق لیـــــــــــسا هستمـــــــــــــــــ

جنی عاشقــــــــــــــتم در تاریخ 23 مارس 2022

جنی عاشقــــــــــــــتم جنی نفسمی

ناشناس در تاریخ 24 مارس 2022

نه میخوای با استیلی سبک و مردانه باشه

به تو چه در تاریخ 30 مارس 2022

اسمش لیساس نه لیزا

سارا در تاریخ 30 مارس 2022

عالی بود
بلک پینک ?????????ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :