در کمال ناباوری، بیلی آیلیش با پتو و لباس خواب در مهمانی حاضر شد!

بیلی آیلیش 20 ساله اولین حضور در فرش قرمز را با عشقش جسی راترفورد 31 ساله تجربه کرد. در حالی که نمایشی عجیب و غریب در یک پتوی گوچی در 2022 LACMA Art+Film به نمایش گذاشتند. پس از واکنش شدید نسبت به لباس‌های هالووین این زوج در نظر داشتند تا یک سورپرایز جالب را به طرفداران هدیه دهند.

بیلی آیلیش با لباس خواب

بیلی آیلیش و عشق جدیدش جسی راترفورد اولین حضور فرش قرمز خود را در مراسم LACMA Art+Film در لس آنجلس انجام دادند. بیلی 20 ساله و جسی 31 ساله در حالی که در یک پتوی بزرگ گوچی در کنار یکدیگر قرار گرفته بودند یک نمایش عجیب و غریب برای عکاسان به نمایش گذاشتند.

بیلی آیلیش با لباس خواب

این دو اخیراً با پوشیدن لباس یک نوزاد و پیرمرد برای هالووین خشم مردم را برانگیختند. ظاهراً انتقادات مربوط به فاصله سنی ۱۱ ساله آن ها بود. با توجه به فاصله سنی این دو ستاره انتقادات بسیاری از سوی طرفداران در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده بود. اما این پیغام ها واکنش بیلی به فاصله سنی با جسی را در پی داشت. همچنین برادر بیلی از او دفاع کرد و رابطه این زوج را بسیار عالی و دوست داشتنی توصیف کرد.

بیلی آیلیش با لباس خواب

این زوج در نهایت پتو را انداختند تا از لباس‌های الهام گرفته شده از لباس خواب خود که هر دو توسط برند لوکس ایتالیایی طراحی شده بود رونمایی کنند. بیلی یک لباس توری گوچی با نام نمادین «GG» را به تن داشت.

بیلی آیلیش با لباس خواب

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :