نیلوفر شهدوست در
3,840

او منظم‌ترین خانم چادری ایران است که اصول مد و فشن را بهتر از هر کسی می‌داند!

او منظم‌ترین خانم چادری ایران است که اصول مد و فشن را بهتر از هر کسی می‌داند!

مژده لواسانی از مجریان متبحر صداوسیما است. او تسلط بی‌نظیری بر کلام و الفاظ دارد. صدای خوش و سیمای مناسبش هم از جمله دلایل شهرت او در این سال‌ها بوده است. به‌واسطه نوع خاصی از برنامه‌هایی که او اجرا می‌کند، بسیار پرمخاطب و پرطرفدار نیست. بااین‌حال، نمی‌توانیم از حضور متفاوت او در صحنه بگذریم. بخشی از این تمایز را هم مدیون انتخاب‌هایش در استایلینگ است. او نسبت به فردی که محجبه است و با محدودیت‌هایی در پوشش روبه‌رو است، تیپ و ظاهر آراسته و زیبایی دارد. در ادامه، درباره‌اش بیشتر می‌خوانید.

single_content ad banner

بررسی استایل مژده لواسانی

تنوع در پوششی ساده

بررسی استایل مژده لواسانی

لواسانی همیشه پوششی چشم‌گیر دارد. حتی با اینکه گزینه‌های انتخابی او زیاد متنوع نیست و پوشش چادر را استفاده می‌کند، اما در دسته شیک‌ترین‌های متنوع قرار می‌گیرد. او به‌خوبی مقوله استایلینگ را می‌شناسد و بلد است که چطور با رعایت سادگی پوشش، شیک و خاص به‌نظر برسد. در تصویر بالا، او از روسری خوش‌رنگی استفاده کرده که با کیفی زیبا و مناسب با موقعیتی رسمی سِت شده است. کیفی که طرحی مجلسی دارد و وجود پاپیونی در طراحی‌اش باعث شده که بیشتر به چشم بیاید.

آراستگی و نظم

بررسی استایل مژده لواسانی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های استایل افراد شیک، تمیزی، آراستگی و نظمی است که در تیپ و پوشش خود ابراز می‌کنند. مژده هم از این ویژگی به حد زیادی برخوردار است. تمام بخش‌های استایل او در آراستگی کامل‌اند و همیشه برازنده در مقابل دوربین‌های تلویزیون یا مراسم مختلف ظاهر می‌شود. رعایت نظم و نظافت برای کسانی که از پوشش چادر استفاده می‌کنند، ضروری‌تر از سایرین است. چون چادر باید همیشه تمیز و اتوکرده باشد. لواسانی با رعایت این نکته، همیشه بسیار آراسته جلوه می‌کند و این نظم را در تیپ خود ابراز می‌کند.  در تصویر بالا هم نمونه‌ای از استایل‌های مطلوب او را شاهد هستیم. کیف، انگشتر، رنگ بخش‌های مختلف تیپ مژده و ایست و ژست درستش باعث شده که مانند همیشه خوش‌تیپ جلوه کند.

استفاده از رنگ‌های شاد

بررسی استایل مژده لواسانی

یکی از جذابیت‌های استایل مژده لواسانی استفاده از رنگ‌های شاد در تیپ خود است. او در این زمینه محدودیتی احساس نمی‌کند و همیشه از رنگ‌های متنوع و شاد مختلف برای مانتوها یا روسری‌هایش در زیر چادر بهره می‌برد. شیوه خاصی که روسری‌هایش را می‌بندد هم به او کمک می‌کند که استایلی درخشان داشته باشد. در تصویر بالا، او را در کنار جمعی از ستاره‌های سینما می‌بینید. شاید به‌نظر برسد که آن‌ها از نظر استایل خاص‌تر و زیباتر به‌نظر می‌رسند، اما این‌طور نیست. در واقع، لواسانی هم در کنار آن‌ها می‌درخشد و ثابت می‌کند که پای‌بندی به اصول شیک‌پوشی در هر سبک‌وسیاقی می‌تواند نتایج خاص و خوبی بروز بدهد.

توجه به موقعیت و عناصر پوششی درست

بررسی استایل مژده لواسانی

رعایت کدهای پوششی هم از ویژگی‌های استایل مژده لواسانی است. او در زمان شرکت در مراسم و موقعیت‌های رسمی از استایلی متناسب بهره می‌برد. برای مثال، در تصویر بالا به استایل و پوشش او نگاهی داشته باشید. او از کیف و مانتوی طرح‌دار کرم استفاده کرده است و روسری‌اش هم در تناسب با باقی بخش‌های استایل زیبا به‌نظر می‌رسد. کیف کرم کاملاً مناسب استایلی رسمی است و علاوه‌بر اینکه رنگ و مدل خوبی دارد، از نظر رنگ و مدل با اجزای دیگر استایل هم‌راستاست. استفاده از اکسسوری‌هایی ظریف مانند ساعت و انگشتر هم تکمیل‌کننده موقعیتی رسمی بوده است.

به‌کارگیری اکسسوری‌ها

بررسی استایل مژده لواسانی

عینک آفتابی و اکسسوری‌هایی مانند ساعت و انگشتر همیشه در استایل لواسانی دیده می‌شوند. او در موقعیت‌های مختلف از این‌ها استفاده می‌کند و انتخاب‌های خوب و متناسبی دارد. اکسسوری‌هایش مانند ساعت و انگشتر همیشه ظریف و شیک‌اند. عینک آفتابی را هم در تناسب با شکل صورت انتخاب می‌کند. در تصویر بالا هم انتخاب‌های درستی با همین ویژگی‌ها داشته است. لواسانی نشان می‌دهد که برای شیک‌پوشی باید اصولی برای خود داشت و سلیقه خود را در تدارک و طراحی تیپی جذاب به‌کار گرفت. در تصویر بالا، رنگ‌هایی که در روسری مژده دیده می‌شوند، شاد و هماهنگ‌اند. پالتوی او هم رنگی متناسب با همین رنگ‌ها دارد و کلیت استایل مانند همیشه آراسته و صحیح طراحی شده است. ساعت‌های لواسانی هم بسیار نفیس و متنوع‌اند. از مدل‌های مختلفی از ساعت هم در تناسب با استایلش استفاده می‌کند. این مورد هم از ویژگی‌های شاخص تیپ او است.

ست‌کردن اجزای استایل

بررسی استایل مژده لواسانی

روش‌های مختلفی برای ست‌کردن بخش‌های گوناگون استایل وجود دارد. برخی تمایل دارند که از رنگ‌های متضاد مانند سفید و مشکی کمک بگیرند. بعضی‌ها دوست دارند که استایلی تمام مشکی داشته باشند. برخی هم به ست‌کردن رنگ‌هایی از یک طیف و به‌طور مشابه علاقه دارند. مژده در دسته سوم قرار می‌گیرد. او معمولا مانتو، روسری و کیف‌هایی از یک رنگ را برای تیپ خود استفاده می‌کند. این ایده برای تیپ او بسیار مناسب است. فقط بخش‌هایی از استایل زیر پوشش چادر او مشخص است. برای همین، چنین تدبیری باعث می‌شود که استایلش رنگی جلوه کند و در عین حال، از نظر بصری هم منظم باشد.

ایست مناسب در مقابل دوربین‌ها

بررسی استایل مژده لواسانی

لواسانی در دنیای تصویر فعالیت می‌کند و برای همین اصلا عجیب نیست که ژست‌هایی مناسب برای عکس‌برداری دارد. او دوربین را می‌شناسد و در زوایای مناسبی مقابل عکاسان می‌ایستد. این موضوع در مقوله استایلینگ اهمیت زیادی دارد. یعنی باید علاوه‌بر خوش‌پوشی، ژست‌های مناسبی هم در رفتار خود جلوه‌گر کنید. مژده به حرکات بدن خود بسیار مسلط است و ایست خوبی در مقابل دوربین و در هنگام صحبت‌کردن دارد. این موضوع روی بهترشدن استایلش هم اثرگذار است. در واقع، اعتمادبه‌نفسی که او از خود نشان می‌دهد، در کنار زیبایی حرکات بدنش باعث می‌شود که شیک‌تر و خوش‌پوش‌تر هم جلوه کند. اگر می‌خواهید خوش‌تیپ‌تر و جذاب‌تر جلوه کنید، حتماً به این درس استایل دقت داشته باشید.

در آخر

مژده لواسانی از مجریان خوش‌پوشی است که ویژگی‌های شاخص مهمی دارد. علاوه‌بر اینکه به مقوله استایل اهمیت می‌دهد و در طراحی‌اش خوب عمل می‌کند، در بیان و لفظ هم بسیار مسلط است. او از سواد خوبی برخوردار است و در حین اجرا از جملات فاخر و اشعار متنوع بهره می‌برد. تسلطی که او به سخنرانی و صحبت‌کردن دارد، درمیان مجریان مختلف زیاد دیده نمی‌شود. برنامه‌های تلویزیونی او هم معمولاً با استقبال مواجه می‌شوند و هرچند مخاطبان عمومی ندارد، بااین‌حال خروجی قابل‌قبولی در نوع خود دارند. به تیپ این مجری جوان چه نمره‌ای می‌دهید؟ اگر بخواهید به او توصیه‌ای داشته باشید، چه نکته‌ای را گوشزد می‌کنید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :