نیلوفر شهدوست در
1,716

از زندایا تا یارا شهیدی؛ بدون شک این جوانان خوشپوش، آینده درخشانی دارند!

از زندایا تا یارا شهیدی؛ بدون شک این جوانان خوشپوش، آینده درخشانی دارند!

طراح لباس معروف فرانسوی، ایو سن‌لوران (Yves Saint Laurent) گفته است: «مُد رنگ می‌بازد اما استایل همیشه پابرجاست». البته این‌روزها بازار تغییر ترندها و روی کارآمدن استایل‌های جدید هم آن‌قدر داغ و سریع شده که مفهوم خوش‌استایل‌بودن هم مدام در تغییر و تحول است. با این حال، به‌نظر می‌رسد که نسلی در حال رسیدن به بلوغ هستند که کلیشه‌ها را تاحد زیادی زیر پا می‌گذارند و به سبک شخصی در طراحی استایل بیشتر از هرچیز اهمیت می‌دهند. نسلی که با عنوان نسل زی یا همان نسل زِد (Gen Z) معروف‌اند. در میان سلبریتی‌ها و چهره‌های شاخص و معروف این نسل هم افراد زیادی با این مشخصات دیده می‌شوند. آنها سبک‌وسیاقی شخصی دارند و با ایمان به آنچه می‌پوشند و در سبک زندگی‌شان به کار می‌گیرند در نظر دیگران هم چشم‌گیر و خوش‌استایل معرفی می‌شوند. با تعدادی از سلبریتی‌های خوشپوش زیر 25 سال آشنا شویم؟

single_content ad banner

سلبریتی‌های خوشپوش زیر 25 سال

۱.زندایا (Zendaya)، ۲۵ساله

سلبریتی‌های خوشپوش زیر 25 سال

زندایا از آن چهره‌های معروف نسل تازه است که هم در دنیای تصویر موفق ظاهر می‌شود و هم در دنیای مدوفشن. او آنچنان انتخاب‌های عجیب و غیرکلیشه‌ای خود را با اعتمادبه‌نفس بر تن می‌کند که تمام نگاه‌ها به‌ سمتش خیره می‌شوند. این بازیگر جوان و خوش‌آینده طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد و نگاه برندهای معروف و لوکس را هم برای تبلیغات جلب کرده است.

۲. هانتر شفر (Hunter Schafer)، ۲۲

سلبریتی‌های خوشپوش زیر 25 سال

شفر از آن بازیگران و مدل‌های نسل جدید است که به زیرپاگذاشتن قواعد کلیشه‌ای علاقه زیادی دارد. او نمایان‌گر نوعی عصیان و میل به متفاوت‌بودن است و از امتحان‌کردن رنگ‌های مختلف در کنار هم، ست‌کردن چندین لایه لباس مختلف با یکدیگر و انتخاب طرح‌های به‌ظاهر بی‌ربط با هم هراسی ندارد. این رهایی از قیود رایج برای طرفداران پرشمارش جذاب است.

۳. اولیویا رودریگو (Olivia Rodrigo)، ۲۲

سلبریتی‌های خوشپوش زیر 25 سال

این هنرپیشه و خواننده جوان هم از حوالی سال ۲۰۲۱ با آهنگ گواهینامه رانندگی (Driver’s Licence) به‌شهرت رسید و از آن پس به مسیر شهرت و موفقیت ادامه داده است. او سلیقه و سبک متنوعی دارد؛ هم قواعد رعایت درس‌کدهای (dress code) رسمی را می‌داند و در فرش قرمزها خوب ظاهر می‌شود و هم گاهی تعلق خاطرش به استایل گرانج را به‌وضوح می‌بینیم. منظور از استایل گرانج (grunge) همان استایلی است که پوشیدن شلوارها و لباس‌های زاپ‌دار را جایز می‌داند و از ست‌کردن لباس‌هایی نامتعارف و متفاوت با یکدیگر استقبال می‌کند. استایل رودریگو غیرقابل پیش‌بینی است و در اجرای سبک‌های مختلف پوششی در استایلش موفق ظاهر می‌شود.

۴.بیلی آیلیش (Billie Eilish)، ۲۰

سلبریتی‌های خوشپوش زیر 25 سال

آیلیش از ستاره‌های محبوب نسل جدید است. او بیشتر از ۵بار موفق به دریافت جایزه گرمی شده و چنین دستاوردی اصلاً کوچک نیست. اگر از طرفداران بیلی باشید، حتماً با استایل‌های راحت و علاقه‌اش به لباس‌های اورسایز (oversized) آگاه هستید. چند وقتی است که از او استایل‌های دیگری هم می‌بینیم. بیلی آیلیش در مسیر طی‌کردن بلوغ هنری، تغییراتی هم در استایلش داده است. در مراسم مختلف، گاهی او را با لباس‌هایی باشکوه و کلاسیک هم می‌بینیم.

۵. لیلی‌رز دپ (Lily-Rose Depp)، ۲۲

سلبریتی‌های خوشپوش زیر 25 سال

این روزها دیگر با آوردن نام خانوادگی دِپ، فقط یاد جانی‌ دپ مشهور نمی‌افتیم. حالا دختر جوان و زیبای او هم در عرصه سینما و فشن خوش می‌درخشد. لیلی‌رز با سابقه بزرگ‌شدن در خانواده‌ای که پدرش از ستاره‌های بی‌چون‌وچرای سینما است و مادرش در دنیای سینمای فرانسه و فشن سال‌ها حضور داشته، با استایل خوبی ظاهر می‌شود. او استایل جذاب و خاصی دارد؛ حتی ساده‌ترین لباس‌ها هم در تیپ و ظاهر او رنگ‌وبویی لوکس می‌گیرند. دپ کوچک قواعد بدل‌شدن به الهه مدوفشن را می‌داند و استایل‌های الهام‌بخشی انتخاب می‌کند.

۶.ال فانینگ (Elle Fanning)، ۲۳

سلبریتی‌های خوشپوش زیر 25 سال

فانینگ هم از هنرپیشه‌های جذاب و کاربلدی است که به‌رغم سن اندک در انبوهی از آثار خوب حضور داشته است. او در دنیای مدوفشن هم به‌شدت موفق دیده می‌شود. ال فانینگ مشخصات نسل زی را دارد و با ردشدن از کلیشه‌ها و حتی قواعد پست‌مدرن دنیای مد سعی می‌کند که استایلی منحصربه‌فرد برای خود ترتیب بدهد. او به تلفیق سبک‌های مختلف استایل علاقه زیادی دارد و جالب است که نتیجه بیشتر این کلاژهای استایل هم خوب از کار درمی‌آید.

۷.میلی باب براون (Millie Bobby Brown)،‌۱۷

سلبریتی‌های خوشپوش زیر 25 سال

میلی یکی از جوان‌ترین‌های نسل تازه است. او از کودکی در دنیای سینما حضور داشته و قدم‌زدن روی فرش قرمزها برایش کاری ندارد. این هنرپیشه خود را محدود نمی‌کند و برایش مهم نیست که با سبک استایل خاصی شناخته شود. گاهی دل در گروی استایل‌های کلاسیک دارد و بعضی وقت‌ها هم به‌شدت آوانگارد و خارج از چارچوب کلیشه‌ها ظاهر می‌شود.

۸.شارلوت لارنس (Charlotte Lawrence)،‌ ۲۱

سلبریتی‌های خوشپوش زیر 25 سال

لارنس هم از خوانندگان و مدل‌های آمریکایی است که سبک‌ شخصی خود را در طراحی استایلش دارد. او به جادوی رنگ‌ها واقف است و می‌داند که چطور با انتخاب رنگ‌های جذاب چشم‌گیرتر ظاهر شود. استایل او پُر است از مؤلفه‌های گرانج و نوعی از آشفتگی و رهایی را تداعی می‌کند.

۹. ریچل زگلر (Rachel Zegler)، ۲۰

سلبریتی‌های خوشپوش زیر 25 سال

زگلر با درخشش در فیلم داستان وست‌ساید (West Side Story,) توانست به دنیای تصویر به‌خوبی معرفی شود. او کم‌کم جای خود را در دنیای سینما باز می‌کند و البته در دنیای فشن. حضور او تاکنون در مراسم مختلف بسیار خوب بوده است. همکاری‌اش با برندهایی مانند دیور و الی‌ساب موفقیت‌آمیز به‌نظر می‌رسد. همه منتظر هستند تا استایل بعدی این هنرپیشه جوان و زیبا را ببینند.

۱۰.یارا شهیدی (Yara Shahidi)، ۲۲

سلبریتی‌های خوشپوش زیر 25 سال

یارا شهیدی بازیگر و مدل آمریکایی-ایرانی هم در میان خوش‌استایل‌های نسل تازه حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. او همیشه حضور پررنگی روی فرش قرمزها دارد و نمی‌توان از انتخاب‌هایش به‌سادگی گذشت. استایل‌های متنوعی که او انتخاب می‌کند، در تناسب کامل با بدن و سلایق شخصی‌اش است. فرقی نمی‌کند که چه استایلی را انتخاب می‌کند؛ هم کلاسیک‌ها و هم تیپ‌های مدرن او به‌خوبی جلوه می‌کنند. یارا اعتمادبه‌نفس خوبی در انتخاب استایل دارد و استفاده از مدل‌های متنوع مو هم در تکمیل تیپ جذابش نقش مهمی ایفا می‌کند.

نظر شما چیست؟

با مرور استایل سلبریتی‌های نسل تازه متوجه می‌شویم که تمایل زیادی به رهایی و آزادی در انتخاب دارند. آنها به پیروی از ترندها علاقه‌مند هستند اما از چارچوبی به‌نام قواعد دنیای مدوفشن کاملاً گریخته‌اند. شاید این رفتار و روش، ریشه در تنوع بسیاری دارد که دنیای دوران آنها در اختیارشان قرار می‌دهد. توسعه ارتباطات هم در بازگذاشتن دست افراد برای انتخاب بی‌تأثیر نیست. از میان چهره‌های شاخص این فهرست از استایل کدام‌یک بیشتر خوشتان می‌آید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

MryM در تاریخ 26 اکتبر 2022

و منی ک هرروز چک میکنم ببینم مطلب جدیدی اگ هست دیر متوجهش نشمممارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :