۵ مدل تی‌شرت مردانه که باید آن‌ها را در کمد لباس‌های خود داشته باشید!

یکی از مهم‌ترین مدل‌های لباس که هر آقای خوش استایلی باید حداقل چند مدل آن را در کمد لباس‌های خود داشته باشد، تی‌شرت است. تی‌شرت یک لباس ساده و شیک است که حتما همه ما به طور دائمی در استایل روزمره خود از آن استفاده می‌کنیم.  یکی از دلایل محبوبیت تی‌شرت در بین افراد این است کاربردهای بسیاری دارد و مدل‌های آن نیز آنقدر متنوع هستند، که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها استایل‌های بسیار متنوعی خلق کنید. یک تی‌شرت ساده علاوه بر این که به تنهایی شیک و زیباست، به راحتی با هر لباس دیگری هم ست می‌شود. در مقاله امروز قصد داریم شما را با ۵ مدل از محبوب‌ترین مدل‌ تی‌شرت مردانه آشنا کنیم. با چی بپوشم همراه باشید!

 

مدل تی‌شرت مردانه ساده

مهم‌ترین مدل تی‌شرتی که حتما باید چند رنگ از آن را در کمد لباس‌های خود داشته باشید، یک تی‌شرت ساده است. درست است که این مدل تی‌شرت بسیار ساده است، اما هرگز نباید تصور کنید که با استفاده از این مدل تی‌شرت نمی‌توان یک استایل شیک خلق کرد. یک مثال بارز از این استایل جذاب، استایل جیمز دین، هنرپیشه مشهور هالیوودی، با یک تی‌شرت کاملا ساده به رنگ سفید است. تاریخچه پیدایش تی‌شرت ساده به سال‌ها قبل بازمی‌گردد.

از همان زمان تا به امروز، این مدل تی‌شرت در میان آقایان خوش استایل بسیار محبوب بوده و هست. تا جایی که امروزه نیز این مدل تی‌شرت را در کالکشن‌های طراحان مختلف می‌بینیم. یکی دیگر از مزایای یک تی‌شرت ساده این است که شما می‌توانید در هر فصلی از سال از آن استفاده کنید. کافیست که آن را با لباس‌های مناسبی ست کنید.

به عنوان مثال، در روزهای گرم فصل بهار و تابستان می‌توانید یک تی‌شرت ساده به رنگ سفید را همراه با یک شلوار جین رنگ روشن و یا یک شلوار به رنگ کرم خاکی ست کنید. در روزهای سرد فصل پاییز نیز می‌توانید روی تی‌شرت ساده خود یک کت چرمی بپوشید و استایلی شیک و جذاب خلق کنید. مطمئن باشید که این استایل‌ها برای همه آقایان مناسب هستند و امکان ندارد که با آن‌ها جذاب دیده نشوید.

مدل تی‌شرت مردانه ساده

مدل تی‌شرت مردانه سه دکمه یقه گرد

تی‌شرت مردانه مدل هنلی تقریبا چیزی بین یک تی‌شرت ساده و یک پولوشرت (تی‌شرت سه دکمه) است. این مدل تی‌شرت مانند پولوشرت ۳ دکمه دارد، اما یقه آن مثل یک تی‌شرت ساده، گرد است. به همین دلیل، با پوشیدن آن هم احساس راحتی می‌کنید و خوش استایل و مدرن دیده می‌شوید. یکی از مزایای تی‌شرت مدل هنلی این است که هم مدل آستین کوتاه دارد و هم مدل آستین بلند.

در نتیجه هم می‌توانید در فصول گرم سال از آن استفاده کنید و هم در فصول سرد سال. همچنین، شما می‌توانید این مدل تی‌شرت را با پارچه‌های متفاوت و رنگهای بسیار متنوعی پیدا کنید. علاوه بر این، از آنجایی که مدل این تی‌شرت کاملا تنگ است، برای آقایان خوش استایلی که ورزش می‌کنند و بدن ورزیده‌ای دارند، بسیار مناسب است.

مدل تی‌شرت مردانه سه دکمه یقه گرد

مدل تی‌شرت مردانه آستین بلند

تی‌شرت‌های مردانه‌ای که مدل آن‌ها آستین بلند است، تنوع بسیار زیادی از نظر جنس پارچه و رنگ دارند. به عنوان مثال، بعضی از این مدل‌ها سایز بزرگ هستند، بعضی دیگر تنگ و فیت. بعضی از آن‌ها ساده و رنگی (رنگ‌های درخشان و یا رنگ‌های خنثی) هستند، بعضی دیگر طرح‌دار و یا راه راه. در نتیجه شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها استایل‌های متفاوت و جذابی خلق کنید. شما می‌توانید در روزهای خنک، این تی‌شرت را به تنهایی بپوشید و در فصول سرد سال نیز آن را زیر لباس‌های اصلی خود بپوشید تا بدنتان گرم بماند.

برای اینکه با استفاده از یک تی‌شرت آستین بلند یک استایل غیر رسمی و شیک خلق کنید، می‌توانید آن را با یک شلوار جین و یا یک شلوار پارچه‌ای به رنگ کرم ست کنید. برای اینکه استایل مدرنی داشته باشید، می‌توانید قسمت جلوی تی‌شرت خود را درون شلوارتان قرار بدهید.

مدل تی‌شرت مردانه آستین بلند

تی‌شرت مردانه طرح‌دار

یکی از چیزهایی که می‌توانید با استفاده از آن سلیقه و نظر شخصی خودتان را به دیگران نشان بدهید، یک تی‌شرت طرح‌دار است. علاوه بر این، اگر از تی‌شرت‌های ساده خسته شده‌اید و دوست دارید که در استایل خود کمی تنوع ایجاد کنید، می‌توانید به سراغ یک تی‌شرت طرح‌دار بروید.

مدل تی‌شرت مردانه طرح‌دار

تی‌شرت مردانه راه راه

یکی از محبوب‌ترین مدل‌های تی‌شرت مردانه در میان آقایان خوش استایل و مدرن، تی‌شرت راه راه است. تاریخچه این مدل تی‌شرت به کشور فرانسه باز می‌گردد، یعنی زمانی که افسران نیروی دریایی کشور فرانسه، یک تی‌شرت راه راه را به عنوان لباس رسمی خود می‌پوشیدند. یکی از مزایای تی‌شرت راه راه این است که هم مدل آستین کوتاه دارد و هم مدل آستین بلند.

در نتیجه هم می‌توانید در فصول گرم سال از آن استفاده کنید و هم در فصول سرد سال. اگر شما هم جزو آن دسته از آقایانی هستید که با پوشیدن تی‌شرت‌های طرح‌دار و شلوغ احساس راحتی نمی‌کنید، می‌توانید با استفاده از یک تی‌شرت شیک و راه راه، استایل روزمره خود را از حالت سادگی خارج کنید و کمی تنوع در آن ایجاد کنید. برای داشتن یک استایل کلاسیک، می‌توانید تی‌شرتی انتخاب کنید که رنگ خط‌های آن مشکی، آبی تیره، و یا قرمز باشد.

 

مطالب مرتبط:

۱- ۱۱ مورد از ترندهای لباس مردانه برای سال ۲۰۱۹

۲- راهنمای ست کردن کت و شلوار رنگی برای آقایان

۳- استایل پرپی چیست؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :