مصی روشن در
2,492

اگر شانه‌های پهنی دارید، این لباس‌ها را بپوشید!

اگر شانه‌های پهنی دارید، این لباس‌ها را بپوشید!

همه می‌دانیم که استانداردهای زیبایی هم برای مردان و هم برای زنان وجود دارد. ویژگی‌های فیزیکی مهم برای بدن کامل مردان، بازوهای قوی و شانه‌های پهن است. در واقع شانه‌های پهن جذاب‌ترین ویژگی مردان است. چون نه تنها آنها را قوی نشان می‌دهد بلکه اگر کمر باریکی هم داشته باشند بدن آنها شکل V خواهد داشت که باعث جذاب‌تر شدن‌شان می‌شود.

استایل برای شانه های پهن

اما برای زنان شکل ساعت شنی با کمر باریک و  شانه‌های معمولی بهترین شکل بدن دانسته می‌شود. البته نباید این تعاریف بر درک شخصی شما از زیبایی تأثیر بگذارد باید قدردان و شکر گزار هر بدنی بود. با این‌حال بعضی‌ها بر استانداردهای ذکر شده قبلی تمرکز کرده و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند.

استایل برای شانه های پهن

روی زیباترین بخش‌های بدن تمرکز کنید

ترفند کلی این است که تمرکزتان را روی زیباترین بخش‌های بدن خود بگذارید که به طور خودکار توجه را از نقاط ضعف بدنتان یا در واقع قسمت‌هایی که خودتان نسبت به آن احساس خوبی ندارید منحرف می‌کند.

استایل برای شانه های پهن

به عنوان مثال اگر پاهای بلندی دارید می توانید شلوار یا دامنی بپوشید که پاهای زیبای شما را بیشتر نشان می‌دهد. بنابراین بدون در نظر گرفتن قدتان، لباس‌های کوتاه می‌توانند برای شما زیبا و دوست‌داشتنی به نظر برسند.

از مکافات آستین غافل نشو

فرقی نمی کند که لباس معمولی باشد یا مهمانی، از طراحی آستین و یقه غافل نشوید زیرا ترفند در واقع در اینجا نهفته است. لطفاً  سراغ طرح‌های یقه قایقی نروید و اصلا از لباس‌های اُپل‌دار استفاده نکنید. لباس‌های دکلته هم برای شما که شانه‌های پهن‌تان را دوست ندارید گزینه‌های مناسبی نیستند. اگر کمر باریکی دارید می‌توانید سراغ لباس‌هایی بروید که روی منحنی‌های اندام‌تان تأکید دارد.

استایل برای شانه های پهن

اگر لباس آستین کوتاه یا آستین بلندی می‌پوشید سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که خط سرشانه‌هایش واضح و مشخص نباشد. آستین سرشانه افتاده و سرخود بهترین انتخاب برای شما هستند. شلوار گشاد بپوشید چون گشادی شلوار قسمت بالا و پایین اندام شما را متعادل پیدا می‌کند.

  • به لباس‌هایی که یقه گرد باز یا یقه هفت دارند، بله بگویید. آنها نگاه اطرافیان شما را به صورت عمودی و نه افقی حرکت می‌دهند.

کت بپوشید اما یقه باریک

اگر کت می‌پوشید کتی را انتخاب کنید که مدل یقه‌اش باریک باشد یا یا سراغ کت‌های بدون یقه بروید. سراغ کت‌های بلند نروید که بیشتر شانه‌های شما را مشخص می کنند. دکمه‌های کمر کت خود را نبندید زیرا به راحتی شکل مثلثی معکوس به شما می دهذ.

استایل برای شانه های پهن

  • تاپ‌هایی را انتخاب کنید که رنگ تیره دارند اما در قسمت پایینی رنگشان روشن است.

لباس‌های یقه چپ و راست معجزه برای شماست

لباس‌های یقه چپ و راست یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما هستند. فرقی نمی‌کند بلوز باشد یا پیراهن، این لباس برای بدن شما مثل  کانسیلر برای پوست صورت و به اندازه کافی همه کاره است تا هر فرم بدنی را تکمیل کند. بهترین بخش این است که می تواند شانه های پهن را باریک کند و در عین حال خط کمر شما را مشخص کند.

استایل برای شانه های پهن

طراحی یقه هفت این لباس‌ها هم پهنای شانه‌های شما را کم می‌کند. یکی دیگر از مزایای بزرگ این لباس این است که از اگر همراه با کمربند پوشیده می‌شود ناخودآگاه توجه را به سمت کمر شما جلب خواهد کرد.

هندی شوید

لباس‌های سنتی هندی سالوار کامیز  و لباس‌های بدون پشت که بسیار هم زنانه‌ هستند انتخاب‌های مناسبی برای شما به حساب می‌آیند. موقعی که لباس‌های پشت باز را انتخاب می‌کنید از پوشیدن لباس‌های کوتاه خودداری کنید در عوض برای حفظ ظرافت، از مدل‌های بلندتر استفاده کنید.

استایل برای شانه های پهن

روی نیمه پایینی لباس‌تان تمرکز کنید. برای منحرف کردن توجه از شانه های پهن، در انتخاب شلوار  و  کفش دقت کنید. به سراغ شلوارهایی بروید که در ناحیه جیب‌ها و ران‌ها  گلدوزی‌ داشته باشند. با این‌حال، در جزئیات زیاده روی نکنید.

نکات غیرقابل فراموش

 

  • شانه‌های پهن در زنان ممکن است اعتماد به نفس آنها را از بین ببرد بنابراین برای اینکه کمی از پهنای شانه‌هایشان کم کنند می‌توانند تمرین‌های ورزشی‌ مخصوصی را انجام دهند. این تمرین‌ها اصلا بر عضلات شانه تمرکز ندارند در عین حال با پیروی از یک رژیم غذایی سالم با کمی کمبود کالری، اندازه شانه‌ها کاهش پیدا می‌کند بله در واقع اگر شانه های شما به دلیل افزایش حجم چربی یا ماهیچه ها پهن شده باشد این روش تا حدی جواب می‌دهد.
  • شما نمی‌توانید فقط در یک قسمت خاص از بدن خود وزن کم کنید. بنابراین زمانی که وزن کم می‌کنید چربی‌ها را در سراسر بدنتان می‌سوزانید که در نهایت باعث لاغر شدن شانه‌ها و سایر قسمت‌های بدنتان می‌شود. با این حال اگر استخوان‌های ضخیم و پهنی دارید به دلیل ژنتیک، بعید است که شانه‌هایتان کوچک‌تر شوند، حتی اگر بخواهید وزن کم کنید.

استایل برای شانه های پهندیدگاه شما

م ک در تاریخ 28 ژوئن 2022

شانه پهن که قشنگه چرا بپوشونیم؟من اصلا شونه ندارم?

خوزستانی در تاریخ 29 ژوئن 2022

خیلی ممنون استفاده کردم من این مشکل را دارم وخیلی رو ی روحیم اثر داره

ناشناس در تاریخ 01 جولای 2022

پهنای شانه اصلاکاری به لاغرکردن نداره
استایل بدنتهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :