ست کردن کفش مجلسی قرمز با لباس زنانه

قرمز رنگ محبوب برای لباس‌های مجلسی است و شما با انتخاب رنگ قرمز امکان ندارد اشتباه کنید، این رنگ هر کسی را با هر رنگ پوستی جذاب‌تر و شاداب‌تر نشان می‌دهد و رنگ قدرت و تاثیرگذاری است. اما کفش قرمز مجلسی شاید به نظر خیلی‌ها انتخابی پر از ریسک باشد چون روش درست پوشیدن آن را نمی‌دانند. اما در این مطلب نحوه ست کردن کفش مجلسی قرمز با لباس زنانه را خواهید آموخت. 

کفش چرم کلاسیک قرمز

اگر مدل‌های کلاسیک انتخاب شماست مدل کفش پاشنه بلند کلاسیک به رنگ قرمز را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این کفش را می‌توانید با لباس‌های مدل کلاسیک مجلسی مثل لباس بلند یا میدی با رنگ قرمز و دامنه قرمز یا مشکی بپوشید.     

ست کردن کفش مجلسی قرمز با لباس زنانه

 

کفش تخت عروسکی قرمز

اگر کفش پاشنه بلند دوست ندارید یا به دلایل پزشکی نمی‌توانید پاشنه بلند بپوشید کفش عروسکی مناسب شماست. از طرفی چون لباس کوتاه مشکی را نمی‌توانید با کفش پاشنه بلند بپوشید اما با کفش تخت قرمز می‌توانید استایل مجلسی خود را ارتقا دهید.

ست کردن کفش مجلسی قرمز با لباس زنانه

 

کفش پشت باز بنددار جیر قرمز

کفش‌های پشت باز مجلسی به خصوص مدل‌های جیر آن بهترین انتخاب برای لباس‌های مجلسی شما به خصوص لباس زنانه بلند هستند.

ست کردن کفش مجلسی قرمز با لباس زنانه

 

کفش باله زرشکی مجلسی

اگر کفش عروسکی کمی با سن شما همخوانی ندارد و کفش پاشنه بلند هم با شرایط فیزیکی شما جور نیست کفش باله تخت با رنگ زرشکی را پیشنهاد می‌کنیم چون با لباس شب کوتاه هم می‌توان آن را پوشید بدون آن که چندان جلب توجه کند.

ست کردن کفش مجلسی قرمز با لباس زنانه

 

کفش مجلسی طرح‌دار قرمز

همه کفش‌های قرمز ساده نیستند، اگر کفش طرح‌دار قرمز دارید باید با آن چه کنید؟ کفش قرمز طرح‌دار مثل راه راه یا گلدار را می‌توانید با لباس‌های ساده به رنگ یکی از طرح‌های آن که قرمز یا رنگ دیگری است بپوشید.

ست کردن کفش مجلسی قرمز با لباس زنانه

 

مطالب مرتبط:

۱-اصول رنگ بندی لباس‌ها

۲- ست کردن رنگ لباس

۳- رنگ‌هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشید

۴- راهنمای خرید و انتخاب کوله پشتی مناسب برای مدرسه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :