زیر بارون چی بپوشیم؟ همه عاشق‌تریم انگار وقتی بارون می‌باره!

باید بپذیرید که روزهای بارانی هرچقدر هم زیبا باشند، اما چالش‌هایی را هم با خود به همراه دارند. از ترافیک گرفته تا انتخاب لباس و مدل موی مناسب این هوا. در روزهای بارانی باید لباس‌هایی را انتخاب کنید که هم گرم باشند و هم جلوی خیس شدن بیش از حدتان را بگیرند. در ادامه این مطلب راهنمای شما خواهیم بود تا استایلی مناسب هوای بارانی انتخاب کنید. در این راهنمایی از استایل سلبریتی‌ها هم الگو گرفته‌ایم تا انتخاب‌های کاربردی‌تری داشته باشید.

ست هودی و شلوار + کفش اسنیکرز

استایل روز بارانی

هودی و شلوارهای ست امسال طرفداران زیادی داشته‌اند. اگر شما هم به این ست علاقه دارید، مانند جی جی حدید، ستی رنگارنگ را انتخاب کنید و از رویش هم جلیقه یا کاپشن کوتاهی بپوشید که سردتان نشود. دقت کنید که اگر هودی و شلوارتان را رنگی انتخاب میکنید، کاپشنتان را از بین رنگ‌های خنثی انتخاب کنید. کفش‌های اسنیکرز سفید هم می‌توانند مکمل خوبی برای استایلتان باشند.

کت جین گشاد + لگینگ

استایل روز بارانی

قدرت کت جین را در هیچ شرایطی دست کم نگیرید. کت‌های جین را می‌توانید با استایل‌های مختلفی ست کنید. این کت‌ها برای روزهای بارانی هم انتخاب مناسبی به حساب می‌آیند. چون هم آن‌ها به صورت تکی می‌توانید بپوشید و هم با آن استایل لایه لایه داشته باشید. لوسی هیل هم در این تصویر کت جین گشادی را با شلوار لگینگ و کفش‌های کتانی ساده ست کرده.

بوت‌های بلند + ترنچ کت

استایل روز بارانی

ایرینا شایک از آن دسته مادرهایی است که استایلش همیشه اهمیت ویژه‌ای برایش دارد. او حتی در روهای بارانی با استایل‌هایی جذاب ظاهر می‌شود. او در این استایل لوکس و در عین حال کلاسیک از آیتم‌هایی از برند بربری و شنل کمک گرفته. ایرینا شایک ترنچ کت مشکی جذابی را با بوت‌هایی بسیار بلند و مناسب روزهای بارانی ست کرده که می‌تواند الگوی بسیار خوبی برای شما باشد.

پالتوی بلند + شلوار چرم

استایل روز بارانی

پارچه چرم هم انتخاب بسیار مناسبی برای روزهای بارانی به حساب می‌آید. جنیفر انیستون هم شلوار جذب چرمی را با پالتویی بسیار بلند، که تقریبا تا نزدیکی مچ پایش بود، ست کرده بود. جذابیت این استایل را بوت‌های کمبت جنیفر تکمیل کرده است.

کاپشن پافر + شلوار جاگر

استایل روز بارانی

ملکه استایل‌های جذاب خیابانی، کندال جنر، با این استایل ثابت کرده که کاپشن پافر در شرایط مختلف، می‌تواند بهترین گزینه باشد. او در یک روز بارانی، کاپشن پافر قهوه‌ای رنگش را با شلوار جاگر سفید و کفش‌های کتانی سفید ست کرده بود. استایلی ساده و در عین حال شیک که او را از سرما هم حفظ میکرد.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

کت چرم + بوت‌های تا زانو

استایل روز بارانی

مگر ممکن است جنیفر لوپز توجه همه را با استایلش جلب نکند؟ او در این استایل بارانی و پاییزی، کت چرم جذابی که گزینه بسیار مناسبی برای باران است را با بوت‌های بسیار بلندی که تا زانو بودند، ست کرده بود. او این استایل را با ماسک نگین‌دار جذابی تکمیل کرده بود.

بلیزر + شلوار جین

استایل روز بارانی

کندال جنر در استایل دیگرش که برای یک روز بارانی انتخاب کرده بود، یک کت بلیزر ساده و طوسی رنگ را انتخاب کرده بود و آن را با یک دورش آبی کاربنی ست کرده بود. او برای تکمیل این استایل به سراغ شلوار راسته جین رفته بود و بوت‌های چرم مشکی را به عنوان کفش انتخاب کرده بود.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :