المیرا فلاحیان در
3,962

جذاب‌ترین زنانِ مو کوتاه در فیلم و سریال‌ها؛ جسوران زیبا را بشناسید!

جذاب‌ترین زنانِ مو کوتاه در فیلم و سریال‌ها؛ جسوران زیبا را بشناسید!

اگرچه موی کوتاه در سال‌های اخیر محبوبیت بیشتری نسبت به موی بلند در میان بانوان پیدا کرده، اما در فیلم‌ها و سریال‌های مختلف می‌بینید که همیشه موهای کوتاه در میان کاراکترهای فیلم و سریال‌ها حتی محبوب‌تر از موی بلند بوده. علت اصلی این موضوع شاید این باشد که مدل موی کوتاه می‌تواند بخشی از شخصیت یک کاراکتر باشد. شاید کارگردان فیلم با انتخاب موهای کوتاه برای کاراکترش سعی داشته بخش مهمی از شخصیت او را به مخاطب نشان دهد. در این مطلب از چی بپوشم، قصد داریم به معرفی کاراکترهایی از فیلم‌ها و سریال‌های مشهور بپردازیم که موهای کوتاه داشته‌اند. در ادامه با ما همراه باشید.

میا والاس – pulp fiction

کاراکتر مو کوتاه فیلم و سریال

یکی از زیباترین و در عین حال اغواگرترین کاراکترهای زن مو کوتاه در سینمای هالیوود، کاراکتر میا والاس در فیلم مشهور pulp fiction، به کارگردانی کوئنتین تارانتینو است. اوما ثورمن در این فیلم نقش میا والاس را ایفا می‌کند و باید بپذیریم که آن مدل موی باب جذاب آن هم به رنگ مشکی، انتخاب کاملا درستی برای این کاراکتر بود. به خصوص که جذابیت موهای او را چتری‌های جذابش تکمیل میکرد.

املی – Amelie

کاراکتر مو کوتاه فیلم و سریال

زیباترین مدل موی کوتاه را در بانوان فرانسوی می‌توانید ببینید. آدری تاتو در فیلم زیبای Amelie هم از این قاعده مستثنی نیست. مدل موی پیکسی باب املی در این فیلم کاملا متناسب با شخصیت جذاب و ساده‌اش انتخاب شده و همین مدل مو هم تا مدت‌ها به عنوان یکی از پرطرفدارترین مدل موها شناخته میشد.

سوزانا – Girl, Interrupted

کاراکتر مو کوتاه فیلم و سریال

وینونا رایدر یکی مو کوتاه‌های جذاب دهه 90 میلادی به حساب می‌آید. او در موقعیت‌های مختلف با مدل موهای کوتاه متفاوت، ظاهر میشد و هر بار توجه همه را به خودش جلب میکرد. این بازیگر در سال 1999 در فیلم Girl, Interrupted ایفای نقش کرد و در این فیلم هم با مدل موی بسیار کوتاهی ظاهر شد که هنوز بعد از سال‌ها می‌تواند محبوبیت بسیار زیادی در میان بانوان داشته باشد.

ایرن – Drive

کاراکتر مو کوتاه فیلم و سریال

کری مولیگان را هم روی فرش قرمز و هم در فیلم‌های متعددی بارها با موی کوتاه دیده‌اید. این بازیگر هم در فیلم مشهور the great Gatsby موهای کوتاهی داشت و هم در فیلم drive. در فیلم drivr این بازیگر ایفاگر نقش ایرن است. دختر موکوتاه جذاب و در عین حال معصومی که مدل موهای باب بلوندش به شدت چهره‌اش را معصوم کرده و حس و حال مادرانه صورتش را هم حفظ کرده است.

توکیو – money heist

کاراکتر مو کوتاه فیلم و سریال

در دنیای سریال‌ها، شاید بتوانیم توکیو را دلبرترین و اغواگرترین مو کوتاه بدانیم. این کاراکتر در فصل‌های ابتدایی سریال با مدل موهای باب دیده می‌شود و در فصل‌های پایانی با مدل مویی که بیشتر شبیه پیکسی است، مقابل دوربین می‌آید. کاراکتر توکیو، که اورسولا کوربیرو نقشش را ایفا می‌کند، دختری جسور و مستقل است و به جرئت می‌توان گفت که مدل موی او متناسب با کاراکترش انتخاب شده.

ال – stranger things

کاراکتر مو کوتاه فیلم و سریال

کاراکتر ال در سریال  stranger things در ابتدای سریال با سری تراشیده ظاهر می‌شود. به مرور زمان موهای این کاراکتر بلندتر می‌شوند و به حالت باب در می‌آیند. این مدل موی باب هم با پیش رفتن سریال در هر فصل بلند و بلندتر می‌شود اما قد آن بلندتر از شانه‌های ال نمی‌شود. باید بپذیریم که یکی از جذابیت‌های این کاراکتر دقیقا موهای کوتاه اوست.

آنا – birth

کاراکتر مو کوتاه فیلم و سریال

کاراکتر آنا در فیلم birth، دیگر کاراکتر این لیست است که موهای پیکسی دارد. موهای نیکول کیدمن در این فیلم، در کوتاه‌ترین حالت ممکن است و انتخاب این مدل مو برای این کاراکتر باعث شد که مدل موی پیکسی در آن سال‌های اوایل 2000 میلادی، به شدت پرطرفدار شود.

ماتیلدا – leon the professional

کاراکتر مو کوتاه فیلم و سریال

مگر می‌شود به موکوتاه‌های سینمای هالیوود بپردازیم و نامی از ماتیلدای جذاب فیلم لئون حرفه‌ای نیاوریم؟ ناتالی پورتمن در این فیلم نقش دختر نوجوانی را ایفا می‌کند که سعی دارد بزرگتر از سنش رفتار کند و حتی بعدتر تصمیم می‌گیرد به کمک لئون، آدم بکشد. موهای مشکی و کوتاه او با چتری‌های جذابش، چهره ماتیلدا را شیطنت‌آمیزتر کرده‌اند.

نیکول – Marriage Story

کاراکتر مو کوتاه فیلم و سریال

طبیعتا اسکارلت جوهانسون زیبا که هر مدل مویی مناسب اوست هم باید جایی در این لیست داشته باشد. این کاراکتر را در سری فیلم‌های avengers در نقش بیوه سیاه با موهای نسبتا کوتاه شرابی دیده‌ایم، اما مدل موهای بسیار کوتاه او در فیلم Marriage Story، چهره‌ای کاملا متفاوت و خاص از او را به نمایش می‌گذارد که انصافا مناسب کاراکتر او در این فیلم انتخاب شده است.

این تصاویر ثابت می‌کنند که اسکارلت جوهانسون با هر مدل مویی زیباست!

ماریون کوتیار – midnight in paris

کاراکتر مو کوتاه فیلم و سریال

وقتی از زیبایی موی کوتاه زنان فرانسوی می‌گوییم، مستقیما به زیبایی موهای ماریون کوتیار اشاره کرده‌ایم. این بانوی زیبای فرانسوی را بارها و در مراسم مختلف با موهای کوتاه دیده‌اید. او در فیلم پرطرفدار inception هم با موی کوتاه دیده شده، اما نتوانستیم موهای زیبای او در فیلم midnight in paris را برای این لیست نادیده بگیریم. موهای کوتاه و فر او بهترین ترکیب ممکن با فضای فانتزی و در عین حال کلاسیک فیلم آقای وودی آلن را دارد.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :