محمد رضا اهوارکی در
0

بهترین عطرهای تابستان 95 کدام ها هستند؟

بهترین عطرهای تابستان 95 کدام ها هستند؟

هنوز تابستان و گرمای هوا به معنای واقعیش نرسیده است ولی کم کم در حال جمع کردن البسه ی زمستانی هستیم و این نکته را نباید فراموش کرد که عطر و ادکلن های زمستانی هم باید جایشان را به رایحه های جدید تابستانی بدهند. شاید عطرهای سنگین بوی چوب و اود در زمستان شما را راضی کرده باشند ولی در تابستان دیگر کارساز نیستند. با ما همراه باشید تا چند عطر تابستانه را با هم بشناسیم.

بهترین عطرهای تابستان 95 کدام ها هستند؟

  • Givenchy Gentlemen

خوراک استایل های پاریسی و موفقیت بزرگ کمپانی Givenchy است. ایده ی طراحی این عطر از راه رفتن در کنار تور ماهیگیری گرفته شده و رایحه ی آن از ترکیب نعناع و مرکبات و سپس ترکیب آن ها با خس خس و عنبر به دست آمده است.

مناسب برای: راه رفتن کنار دریا زیر خورشید.

بهترین عطرهای تابستان 95 کدام ها هستند؟

از آنجاییکه همه از این برند معروف انتظارات بالایی دارند این عطر فوق العاده سبک است. معنای نام  آن “مکان تفریحی مورد علاقه ی تام فورد در تابستان هاست” و رایحه ی آن ترکیبی از مرکبات و برگ های بوته هاست که به آرامی خشک شده اند و سپس با وانیل و بلوط ترکیب شده اند.

مناسب برای: سخنرانی  ها و قرار ملاقات های رسمی.

بهترین عطرهای تابستان 95 کدام ها هستند؟

  • Issey Miyake L’Eau D’Issey Pour Homme Summer 2016

به دنبال عطری تازه با بویی جدید می گردید؟ این عطر اسپانیایی را به شما پیشنهاد می کنیم. ترکیب میوه هایی مانند کیوی و انگور فوق العاده است، حال فرض کنید به این ترکیب آناناس نیز اضافه گردد. عطر هر روز هفته ی شما خواهد شد.

مناسب برای: بعد از تمرین ورزشی در مکان های رسمی مانند دانشگاه یا اداره

بهترین عطرهای تابستان 95 کدام ها هستند؟

  • Floris Bergamotto Di Positano

اسم آن از قسمتی از شعر جان اشتاینبک با نام “Positano bites deep” گرفته شده است و به معنی زیبایی و خوش عطری قسمتی از روستای آمالفی در ایتالیا است جایی که تا ابد در خاطر شما خواهد ماند.

این عطر هم همیشه در ذهن شما خواهد ماند. ترکیب ترنج و ماندارین به مرور زمان بویش ماندگارتر و بهتر نیز می شود وبیشتر به ترکیب عنبر و زنجبیل می زند.

مناسب برای: تعطیلات

بهترین عطرهای تابستان 95 کدام ها هستند؟

  •      John Varvatos Artisan Blu

برند معتبر John Varvatos را با پوشاک چرم و جین هایش می شناسیم ولی عطرش این بار فوق العاده است. این عطر الهام گرفته از عطر قبلی این برند که در سال 2009 منتشر شد و ترکیب گیاه لیمو و چایوت (گیاهی از خانواده ی خیار است) است و این بار ترکیب این عطر نعنای هندی و کاج و پسته را در خود جای داده است.

مناسب برای: حس کردن دریا کنار خودتان وقتی پشت میز نشسته اید

بهترین عطرهای تابستان 95 کدام ها هستند؟

  • عطر مردانه ی SunShine از برند Paul Smith

این عطر دقیقا اسانس برند را به شما می چشاند. این به معنی یک رایحه ی سبک است که استفاده ی آزادانه ی اسمیت از رنگ ها و الگو ها را باهم آمیخته است. این ورژن محدود این برند ترکیب بوی سیب زمینی برشته و مرکبات و میوه هایی مثل انگور و گشنیز است ولی در پس آن ترکیب فلفل سیاه و بادبان رومی و جوز هندی نیز به کار رفته است و به عطر شخصیت قابل توجهی داده است.

مناسب برای: استفاده در روزهای معمولی

مطالب مرتبط:

1- تاریخچه ی برند لاکچری فرانسوی L’Artisan

2- چگونه در تابستان خوشبو باشیم؟

3- معرفی عطرهای خنک تابستانهدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :