المیرا فلاحیان در
2,911

راز زیبایی مدل های مشهور جهان؛ از کندال جنر تا آدریانا لیما

راز زیبایی مدل های مشهور جهان؛ از کندال جنر تا آدریانا لیما

مدل‌های مشهور جهان معمولا الگوی افراد بسیاری برای نوع پوشش و حتی نوع آرایش هستند. اما آیا تاکنون به این فکر کرده‌اید که راز زیبایی این مدل‌های مشهور چیست؟ در ادامه راهنمای شما خواهیم بود. پس با چی بپوشم همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با راز زیبایی مدل های مشهور جهان با شما در میان بگذاریم.

کندال جنر

راز زیبایی مدل های مشهور جهان

از دیدگاه این مدل معروف و محبوب، شستن مداوم آرایش صورت و استفاده از کرم دور چشم، اصلی‌ترین علت زیبایی پوست و ظاهر او بوده است. عدم لمس مداوم پوست صورت، یکی دیگر از رازهای زیبایی و پوست خوب و شفاف کندال جنر به حساب می‌آید.

بلا حدید

راز زیبایی مدل های مشهور جهان

این مدل زیبای فلسطینی، کانسیلر، برنزر و مداد ابرو را اصلی‌ترین کالاهای آرایشی خود می‌داند و تقریبا در آرایش روزانه خود از این سه مورد استفاده می‌کند. از نظر او ریمل و فرمژه نیز می‌توانند تاثیر بسزایی بر افزایش گیرایی چشم‌ها و در نتیجه افزایش زیبایی بانوان داشته باشد.

جی جی حدید

راز زیبایی مدل های مشهور جهان

جی جی حدید می‌گوید که مادرش همیشه به او یاد میداده که روی جوش‌های خود خمیر دندان قرار دهد. جی جی حدید هم شب‌ها روی جوش‌های صورت خود خمیر دندان می‌گذارد تا آن‌ها کاملا خشک شوند. خشک شدن جوش‌ها سبب می‌گردد سرعت بهبود آن‌ها بیشتر شود.

میراندا کر

راز زیبایی مدل های مشهور جهان

میراندا کر معمولا به استفاده از روغن‌های گیاهی که می‌توانند موجب جوانسازی پوست شوند، اهمیت زیادی می‌دهد و معمولا این روغن‌ها در کیف آرایشی او نیز یافت می‌شوند. به گفته میراندا کر، این روغن‌ها برای همه مناسبند، تنها کافیست کشف کنید که کدام روغن مناسب شماست.

آدریانا لیما

راز زیبایی مدل های مشهور جهان

پوست آدریانا لیما نیز ممکن است مانند پوست هر فرد دیگری جوش زده و یا ملتهب شود، اما این مدل مشهور، راه درمان جوش‌ها و التهابات پوستی خود را یافته. به گفته آدریانا لیما، او روغن درخت چای را دو بار در روز با یک گوش پاک کن روی جوش و قسمت‌های ملتهب صورت خود می‌زند.

هایدی کلوم

راز زیبایی مدل های مشهور جهان

هایدی کلوم، راز جذابیت خود را در زیبایی پاهایش می‌داند. این مدل محبوب گفته برای درخشیدن پاهای خود از ترکیب مرطوب‌کننده و برنزر استفاده می‌کند. البته پیش از استفاده، پوست‌های مرده پاهای خود را با یک اسکراب، جدا می‌کند. این کرم می‌تواند پاهایتان را به خوبی کانتور کند.

ایرینا شایک

راز زیبایی مدل های مشهور جهان

این مدل زیبای روسیه‌ای، راز زیبایی خود را دوش آب سرد صبحگاهی و استفاده از یخ قالبی برای صورت خود می‌داند. ایرینا شایک همچنین از توصیه‌های مادر خود نیز پیروی می‌کند و از ماسک‌های ساده خانگی برای شادابی و جوانسازی پوست صورت خود استفاده می‌کند.

هیلی بیبر

راز زیبایی مدل های مشهور جهان

هیلی بالدوین که در سال 2018 با جاستین بیبر ازدواج کرد و امروزه با نام هیلی بیبر شناخته می‌شود، راز زیبایی خود را استفاده مداوم از مرطوب‌کننده پوست می‌داند. این مدل محبوب همچنین می‌گوید یکی از اصلی‌ترین دلایل زیبایی یک زن اندام زیبای اوست. پس باید به رژیم خود دقت کنید.

ژیزله بوندشن

راز زیبایی مدل های مشهور جهان

این مدل مشهور که تا سال‌ها به عنوان پردرآمدترین مدل جهان شناخته می‌شد، راز زیبایی خود را در استفاده از روغن زیتون میداند. او روغن زیتون را با نمک دریایی مخلوط می‌کند و ترکیبی لایه‌بردار می‌سازد. این لایه‌بردار علاوه بر دفع سموم از روی پوست، سلولیت‌ها را نیز کاهش می‌دهد.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :