بهترین لباس‌های زمستانی پشمی مردانه

پشم از بهترین و مناسب‌ترین الیاف برای کت‌های زمستانی مردانه است که علاوه بر داشتن ظاهری شیک می‌تواند شما را گرم نگه دارد. کت‌های پشمی مردانه انواع مختلفی دارند که در این مطلب بهترین لباس‌های زمستانی پشمی مردانه را برای آقایان خوش تیپ پیشنهاد می‌کنیم.

پالتوی پشمی

پالتو همیشه اولین و بهترین انتخاب برای آقایان خوش لباس در فصل زمستان است که برای همه رده‌های سنی مناسب است. جنس این لباس نیز اهمیت و تاثیر زیادی در گرم کردن آن دارد و پشم از مناسب‌ترین گزینه‌ها است که قدمتی طولانی نیز دارد. پس برای خوش تیپ شدن در زمستان شما به یک پالتوی پشمی شیک نیاز دارید.

بهترین لباس‌های زمستانی پشمی مردانه

نیم پالتوی پشمی

اگر پالتوهای بلند پشمی برای شما زیادی دست و پاگیر هستند و یا به شما نمی‌آیند می‌توانید از پالتوهای کوتاه‌تر معروف به نیم پالتو از جنس پشم استفاده کنید که شیک و کاربردی هستند و اگر با استایل آن مشکل دارید به این مطلب مراجعه کنید.

بهترین لباس‌های زمستانی پشمی مردانه

کت  کلاه دار پشمی

مدل کلاه دار پالتوی زمستانی نیز از مدل‌های کلاسیک محسوب می‌شود که  می‌تواند بلند یا کوتاه باشد اما به طور معمول این کت‌ها حالت نیم پالتو دارند و کلاه آن‌ها نیز در روزهای سرد کاملا مناسب و کاربردی است.

بهترین لباس‌های زمستانی پشمی مردانه

کت نمدی

نمدهای ظریف امروزه با کیفیت بالایی تهیه می‌شوند و از آن‌ها برای ساخت لباس‌های زمستانی مثل کلاه و کت و پالتو استفاده می‌شود که به دلیل بافت مناسب و خاصیت گرم کنندگی بالا می‌توانند گزینه مناسبی برای انتخاب لباس‌های گرم مردانه در فصل زمستان باشند.

 بهترین لباس‌های زمستانی پشمی مردانه

مطالب مرتبط:

1- چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه

2- جدیدترین مدل‌های لباس زمستانی مردانه

3- 4 راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما



ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :