اگر مژه‌های سیاه و بلند دوست دارید، این ریمل‌ها را بخرید!

شاید اشتباه نباشد اگر بگوییم در لوازم آرایشی بعد از رژ لب؛ ریمل محبوب‌ترین آن‌هاست. ریمل می‌تواند زیبایی چشم‌های ما را چندین برابر کند اما به شرطی که خوب انتخاب شود. چون در غیر این صورت همان قدر که تاثیر مثبت دارد می‌تواند ویرانگر هم باشد.

بهترین برندهای ریمل

ساده ترینش اینکه زیر چشم‌های شما بریزد و بدترین‌اش اینکه استاندارد و بهداشتی نباشد و شما به آن حساسیت نشان دهید. پس خریدن ریمل را ساده نگیرید و قبل از اینکه در سیاهچاله انتخاب نادرست بیافتیدبه این مطلب که در آن چند مدل ریمل خوب را معرفی کرده ایم، نگاهی بیاندازید.

ریمل حجم دهنده کوین آکوین: انتخابی برای برنده‌های بی‌حوصله

این ریمل بهترین ریمل و مورد مورد تایید بسیاری از مصرف کنندگانش است چون بهترین عملکرد را روی انواع مژه‌ها و برای همه افراد دارد. پس اگر حوصله انتخاب و گشتن در میان ریمل‌ها را ندارید، انتخاب اول و آخرتان را روی همین مارک بگذارید. این ریمل حجم دهنده، ضخیم کننده و بلند کننده است.

بهترین برندهای ریمل

ریمل بیره دو: گیاهی و مناسب برای فصل گرم

مانند بقیه وسایل آرایش‌های بسیار جذاب این برند، ریملش هم بسیار با کیفیت است و طراحی خوبی هم دارد. این ریمل یک برس منحنی دارد که همه مژه‌های شما- کوتاه و بلند- را می‌گیرد. آن‌ها را بلند و جدا می‌کند. فرمول گیاهی این ریمل از نظر سلامت آن را مطمین‌تر کرده. علاوه بر ضخیم کردن مژه‌ها و فرم بخشی در برابر رطوبت مقاوم است. پس اگر زیاد عرق می‌کنید و یا در فصل گرم و فضای شرجی قرار دارید نام این ریمل هم به خاطر بسپارید.

بهترین برندهای ریمل

ریمل میبلین: تمرین پیلاتس برای مژه

این برند ریمل به نسبت به دو برند قبلی قیمت مناسب‌تری دارد اما این مورد دلیل نمی‌شود که حرفی در زمین بازی کیفی نداشته باشد. این ریمل مثل تمرین پلاتس برای مژه هاست. چرا؟ چون با چند ضربه برس به آن‌ها شکل می‌دهد و مژه‌های شل شده را تراشیده، مشخص، بلندتر و ضخیم‌تر می‌کند.

بهترین برندهای ریمل

ریمل دیور: گریز از چسبندگی

خب بعد از خواندن نام برند شاید با خودتان بگویید این تنها یک تبلیغ صرف برای لاکچری هاست. اما این طور نیست. اگر می‌خواهید بدون برجستگی و چسبندگی‌های عذاب‌آور روی مژه به طول و حجم آن اضافه کنید، این همان ریملی است که می‌خواهید بگیرید. برس XXL آن با انتهای کمی مخروطی به شما کمک می‌کند تا مژه‌های خود را بدون زحمت اضافی کامل بپوشانید و حجم دهید. تنها نکته این ریمل این است که اگر درش باز بماند خیلی زودتر از ریمل‌های دیگر خشک می‌شود.

بهترین برندهای ریمل

ریمل آمی کوله: ویتامین مژه‌ها

اجازه دهید این ریمل برای شما این کار را انجام دهد. کدام کار؟ همان کاری که روغن لب مورد علاقه‌ای که روی آن تعصب دارید، برای لب‌هایتان اجرا می‌کند. این ریمل هم مژه‌های شما را تقویت می‌کند و حتی در صورت چندین بار کشیدن روی مژه ها، با دردسر شما را مواجه نمی‌کنند و ضخامت لازم را به وجود می‌آورند.برس متراکم مخروطی‌اش هم کمک می‌کند تا به همه مژه هت (حتی به مژه‌های خیلی کوچک) سهمی از ریمل برسد.

بهترین برندهای ریمل

ریمل پت مک گرث: تولد با مژه‌های بلند مادر زادی

آیا از مژه‌های نامرتب و شاخه شاخه خود رنج می‌برید؟ خب این کار را نکنید و این بار این برند ریمل را امتحان کنید. این ریمل به قدری طبیعی برای شما این کار را انجام می‌دهد که بدون خواست شما، مردم را فریب می‌دهد و آن‌ها با خودشان می‌گویند: شما با چه مژه‌هایی متولد شده اید!
جنس خامه‌ای این ریمل نرمی خوبی هم به ریمل می‌بخشد. حواستان باشد این ویژگی مثبت است و برای کاربردهایی که گفتیم و اگر موقع خرید با این حالت مواجه شدید، توی ذوقتان نخورد.

بهترین برندهای ریمل

ریمل کاسماتیس: قد بکشید

اگر بلند کردن مژه‌ها تنها چیزی است که می‌خواهید، این ریمل را انتخاب کنید. این ریمل با پوشاندن مژه‌ها با پلیمرهای بلندکننده این کار را به راحتی برای شما انجام می‌دهد. این هم مهم است که بدانید ریمل سمجی نیست و برخلاف خیلی از ریمل‌های دیگر راحت پاک می‌شود.

بهترین برندهای ریمل

ریمل سوپرا والیوم کلارنس: دو بانده شده مژه

می‌خواهید ریمل شما به خط باریک مژه‌هایتان ضخامت و بافت مخملی بدهد؟ آن‌ها را به این برند فرانسوی بسپارید که طول و عرض مژه‌های شما را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود مژه‌های بسیار تاثیرگذارتر و قوی داشته باشد.

بهترین برندهای ریمل

ریمل گوچی: برسی که روی مژه‌ها می‌تازد

برند بازهای گرامی بد نیست وقتی که در کیف‌تان را که از این برند است باز می‌کنید- حتی برند تقلبی در بازار ایران- یک ریمل واقعی گوچی داشته باشید که دوستدار هر مدل مژه‌ای است.

بهترین برندهای ریمل

مژه‌هایتان چه صاف باشد و باریک و یا ضخیم و کوتاه این ریمل به واسطه برس سیخ‌دار و لاستیکی فوق‌العاده انعطاف‌پذیرش به شما کمک می‌کند تا به نتیجه دلخواه خود برسید. در عین حال که احساس سنگینی و برخلافش ترد و شکننده شدن هم به مژه‌های شما نمی‌دهد.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :