دسته‌بندی مطالب

اگر صورت لاغر دارید، این ترفندهای ساده آرایشی شما را زیباتر می‌کنند!

از محو کردن خطوطی که باعث باریک شدن صورت تان می شوند، خسته شده اید؟ به دنبال یک آرایش جذاب برای صورت لاغر هستید؟ می خواهید سریعا ظاهر شاداب تری داشته باشید؟ نگران نباشید؛ آرایش تقریباً هر چیزی را درمان می کند! در ادامه این مقاله با چند ترفند برای داشن یک آرایش مناسب برای صورت لاغر آشنا خواهید شد.

آرایش صورت لاغر

آرایش مناسب صورت لاغر می تواند ظاهر شما را دگرگون کند. پس بیایید شروع کنیم. ما موارد  زیر را در این مقاله بررسی خواهیم کرد:

  • ۴ ترفند برتر آرایش برای چشم
  • ۵ ترفند برتر آرایش برای صورت لاغر

ترفند های آرایشی برای چشم ها

۱- مژه های خود را برجسته کنید

اگر به دنبال بهترین نکات آرایش برای صورت لاغر هستید، یکی از گزینه ها این است که چشمانتان را برجسته کنید. مژه های پُر و بلندتر باعث می شود که چشمان شما برجسته شود. این کار باعث می شود صورت شما پرتر به نظر رسیده و به قسمت بالای صورت جلوه ای کامل تر می بخشد. استفاده از یک ریمل خوب بلند کننده مژه یا پُر کننده آن، باعث می شود صورت تان به طرز عجیبی زیبا شود.

۲- از سایه چشم تیره دوری کنید

سایه های تیره، نمای سنگین تری ایجاد می کنند که حتی موجب باریکتر شدن صورت می شوند. برای اینکه صورت خود را پر تر نشان دهید، از سایه چشم هایی که رنگ های خالص روشن دارند استفاده کنید.

۳- خط چشم دنباله دار بکشید

حالت چشم گربه ای یا خط چشم دنباله دار به دلیل کشیده تر کردن شکل چشم از قسمت بالایی صورت، ظاهری پهن تر ایجاد می کند. این کار ساختار شکل صورت را متعادل کرده و خطوطی که باعث باریک به نظر رسیدن صورت می شود را از بین می برد. اگر به دنبال آرایش برای صورت استخوانی هستید، خط چشم دنباله دار کاملاً پاسخگوی این امر می باشد.

۴- ابروهای قوسی زاویه دار را امتحان کنید

ابروها می توانند یک تفاوت چشمگیر را در صورت شما ایجاد کنند. ابروهای پر پشت و کامل، از طریق پر کردن قسمت بالایی صورت، یک ظاهر متعادل به صورت های لاغر می دهد. همچنین یک ابروی قوسی زاویه دار، باعث می شود بیننده تصور کند که قسمت بالایی صورت شما پهن تر می باشد و تمرکز بیننده را از باریک بودن صورت تغییر می دهد.

 

کانسیلر زدن

ترفند های آرایشی برای صورت

۱- از یک کرم پودر مناسب استفاده کنید

انتخاب یک کرم پودر و کانسیلر خوب، اهمیت بسیار زیادی دارد و تفاوت بزرگی ایجاد می کند. کانسیلر های سبک تر ظاهری رنگ پریده به صورت شما می بخشند که می تواند باعث شود بیمار به نظر برسید! رنگی را انتخاب کنید که با تناژ پوست شما مطابقت داشته باشد و دارای طراوت باشد تا جلوه زیبایی به صورت شما بدهد. اگر به دنبال آرایش برای صورت لاغر هستید، کرم پودر مناسب پوست تان را انتخاب کنید.

۲- از رژگونه به روش صحیح استفاده کنید

از روش های سنتی و قدیمی استفاده از رژگونه بر روی گونه پرهیز کنید. در عوض، آن را روی استخوان گونه ها بزنید. این امر، باعث می شود چهره شما پهن تر به نظر برسد؛ رژگونه هایی به رنگ صورتی، حالت سالم و طبیعی را به صورت شما می افزایند!

۳- روی پیشانی و خط فک خود را کانتور کنید

برای داشتن یک آرایش برای صورت لاغر جذاب و اصولی باید به کانتورینگ توجه داشته باشید. اما گونه ها و بینی خود را کانتور نکنید؛ زیرا این امر صورت شما را باریکتر و کشیده تر می کند. درعوض، پیشانی و فک را برای ایجاد یک پایه وسیع تر و جلوگیری از کشیدگی صورت، کانتور کنید. در صورتی که مهارت لازم برای کانتورینگ صورت را ندارید، پیشنهاد می کنیم مقاله کانتورینگ انواع صورت را در ریموژ مطالعه فرمایید.

۴- برای درخشش صورت از هایلایتر استفاده کنید

درخشش فوری صورت را با هایلایتر ایجاد کنید. هایلایتر را روی استخوان گونه، بالای پیشانی و زیر ابروها بزنید تا ظاهری شاداب تر داشته باشید.

۵- از یک پرایمر خوب استفاده کنید.

بله ، ما همیشه ذکر می کنیم؛ پرایمر بسیار مهم است. نه تنها برای اینکه آرایش را برای مدت زیادی بر روی صورت حفظ می کند، بلکه مانع از ترک دار شدن یا ماسیدن آرایش می شود. آرایش ترک خورده جلوه ای چروک ایجاد می کند که منجر به پیری صورت می شود. و صورت های لاغر این موضوع را بیشتر نشان می دهند. برای جلوگیری از خراب شدن آرایش خود، از یک پرایمر خوب استفاده کنید.

تنها چیزی که لازم است، یک تکنیک مناسب و برخی از مدل آرایش ها برای زیباتر کردن چهره لاغر است. با این ترفندهای ساده آرایشی، چهره خود را پُرتر نشان خواهید داد. ما مطمئن هستیم که این ترفندها بر روی چهره شما تاثیر خواهد گذاشت.

منبع: ریموژ

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :