آقایان عزیز؛ اگر این مدل کلاه‌ها را ندارید، پس متاسفانه خوشتیپ نیستید!

پاییز و زمستان برای خودشان آیتم‌هایی دارند که هرچند در فصل‌های دیگر سال هم با جنس و طرح‌های دیگر عرضه می‌شوند اما به پایِ آیتم‌های پسرعموهای‌شان در فصل سرد نمی‌رسند. یکی از این موارد – البته طبیعتا داریم درباره پوشش صحبت می‌کنیم- کلاه است.

ست کردن کلاه آقایان

شما اگر می‌خواهید خوشتیپ پاشید و البته نگذارید با یک باد و برف و باران، دچار سرماخوردگی شوید، «کلاه» بدون شک در کمد شما حتما پیدا می‌شود. اما اگر تازه اهل کلاه‌گذاری شده‌اید و یا می‌خواهید اطلاعاتتان را درباره این پوشش، بالا و پایین کنید این مطلب به شما آقایان البته کمک می‌کند.

ست کردن کلاه آقایان

کلاهی بانی، تا نخری مزایایش ندانی!

هرچند زمانی کلاه یک ضرورت اجتماعی بود و دیگر نیست اما شما با انتخابتان و کلاهی که بر سر می‌گذارید؛ نشان دهید به گروه خاصی تعلق دارید. این خاص بودن می‌تواند، شغل، سطح تحصیلات و طبقه شما را به نوعی نشان دهد. (یا نمایش دهد)

ست کردن کلاه آقایان

این‌ها را گفتیم تا درباره کلاه مدل «بانی» برایتان بگوییم که نه در فضای بیرون که در داخل خانه هم می‌تواند به شما امن و امان دهد.

ست کردن کلاه آقایان

چون هم سبک است و راحت و هم اسپورت بودنش، استایل غیر رسمی شما را بیشتر نشان می‌دهد. اگر اهل سرزمین کلاه هستید حتما یک بانی در کمد داشته باشید.

ست کردن کلاه آقایان

در زمان خرید هم به این موضوع دقت کنید که جنس آن طوری باشد که با شست و شو از هم باز نشود. اگر هم کمی به سر شما تنگ‌تر باشد بهتر است چون این کلاه‌ها به مرور زمان باز می‌شوند. عالیجناب رونالدو هم نشان داده که از دوستداران این کلاه است.

ست کردن کلاه آقایان

این مدل کلاه که هم پسرانه و هم دخترانه دارد؛ در این سال‌ها به روز هم شده است. کلاه‌های بانی دنباله دار پوشش شما را کاملا تینیجری می‌کنند. دنباله کلاه کاربردی ندارد اما طراحی این مدل کلاه را حسابی تغییر داده است و از آنجایی که دیگر روی جمجمه شما تنها قرار نمی‌گیرد شکل بهتری به سر شما می‌دهد.

کلاه تخت؛ پدربزرگ خوشتیپ

در دهه‌های پیش و در اروپا، بیشتر پدربزرگ‌ها کلاه فلت یا تخت بر سر می‌گذاشتند. این کلاه گرمای زیادی ندارد اما به شما سبک پوشش خاص و متفاوت می‌بخشد.

ست کردن کلاه آقایان

البته اگر جنس کلاه از پشم باشد، گرمای نسبی هم ایجاد می‌کند. کت اسپرت تک و شلوار لی و کتان و کیف کج می‌تواند به این کلاه زیبایی بیشتری ببخشد.

ست کردن کلاه آقایان

پل هیگینز، آرایشگر لباس مردانه، که رزومه‌اش شامل برندهایی مانند دیزل و ریس دیده است، درباره این کلاه که جرج کلونی هم طرفدارش است توضیح می‌دهد: «کلاه تخت سنتی به سال ۱۵۷۱ برمی گردد، زمانی که قانونی تصویب شد که بر اساس آن باید در روز یکشنبه همه از این مدل و جنس کلاه می‌پوشیدند.»

ست کردن کلاه آقایان

در نتیجه این اصالت این کلاه در پشمی بودنش است. با این مدل کلاه دستکش‌های چرمی هم می‌توانند بسیار شما را خوشتیپ‌تر کنند. هیگینز همچنین پیشنهاد می‌کند یکی از آن‌ها را با کت تک و شلوار جین بپوشید.

کلاه بیسبال با پلیور ماکسیمال

شاید نه و حتما که کلاه‌های بیسبال یکی از محبوب‌ترین کلاه‌های مردانه به شمار می‌آیند. صرف نظر از سن که بیشتر جوان ترها را پوشش می‌دهد، کلاه بیسبال همیشه می‌تواند چند سالی سن شما را کمتر نشان دهد.

ست کردن کلاه آقایان

اگر مصرف گرا نیستید و مدام سلیقه‌تان تغییر نمی‌کند، کلاه بیسبال ساده بپوشید و مدل نوشته و لوگو دار را در سبد خریدتان نگذارید.

ست کردن کلاه آقایان

هرچند این کلاه با لباس ورزشی انتخاب بسیار مناسبی است اما تکراری است. بهتر است امسال این کلاه را با یک پلیور ماکسیمال و شلوار لی و کتان مهمان استایل خود کنید.

ست کردن کلاه آقایان

این نکته را فراموش نکنید که بیشتری دمایی که ما از دست می‌دهیم، از قسمت سرِ ماست. پس یک کلاه گرم می‌تواند برای یک روز سردِ بدون بارندگی هم شما را از عذاب یخ زدن نجات دهد.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :