شایسته عسگریان در
0

بهترین مدل‌های مو برای زیر روسری در تابستان

بهترین مدل‌های مو برای زیر روسری در تابستان

یکی از دغدغه‌های خانم‌های ایرانی، انتخاب مدل موی مناسب برای زیر روسری است. پوشیدن روسری در تابستان، برای همه‌ تبدیل به یک معضل می‌شود؛ پس لازم است انواع مدل موهای زنانه و دخترانه را که هم زیر روسری و هم در تابستان قابل استفاده هستند، بررسی کنیم. چه موهای کوتاه دارید و چه موهای بلند، ادامه‌ متن را بخوانید تا استایل مویی متناسب با بلندی موهایتان پیدا کنید.

 

مطالب مرتبط:

مدل موهای جدید زنانه مناسب برای موهای کم پشت و نازک

مدل موهایی که شما را جوان‏‎تر نشان می‎دهد

مدل موی چتری با توجه به فرم صورت

 

 

مدل دم اسبی یا گوجه‌ای

در حال حاضر، پراستفاده‌ترین و ساده‌ترین مدل‌های مو زیر روسری، دم اسبی و گوجه‌ای هستند. این مدل موها مناسب موهایی بلند تا شانه یا بیشتر هستند و مواقعی به درد می‌خورند که زمان زیادی برای رسیدگی به موهایتان نداشته باشید؛ اما اگر این دو مدل مو به اندازه کافی محکم بسته نشوند، ممکن است کش مو زیر روسری باز شده و موهایتان به هم بریزد. اگر هم خیلی محکم بسته شوند، به ریشه‌ی موهای شما فشار وارد می‌شود؛ پس به شما پیشنهاد می‌کنیم  وقتی در زیر روسری از مدل موی دم اسبی یا گوجه‌ای استفاده می‌کنید، آن‌ را پایین‌تر از حد معمول ببندید. این دو استایل محبوب کاملا مناسب تابستان هستند، چون گردن و اطراف صورت شما را خنک نگه می‌دارند.

بافت موی ساده

بافتن موها یک روش ساده و کارآمد برای بیشتر خانم‌ها در تابستان است؛ چون بافت ساده نسبت به مدل موی دم اسبی و گوجه‌ای، کمتر ریشه‌ی مو را تحت فشار قرار می‌دهد. مزیت دیگر بافت ساده این است که به راحتی شل نخواهد شد؛ در نتیجه تارهای موی شما جلوی صورتتان را نخواهد گرفت و به آسانی زیر روسری یا شال شما قرار می‌گیرد. برای بافتن موهایتان بهتر است موهایی بلند حداقل تا سرشانه داشته باشید.

بافت فرانسوی مو

ممکن است وقت بیشتری صرف این نوع بافت مو کنید، اما به دردسرش می‌ارزد؛ چون نه تنها موهایتان را به طور کامل جمع کرده و تحمل گرمای تابستان را برای شما آسان‌تر می‌کند، بلکه ظاهری زیبا به شما می‌بخشد. زیبایی بافت فرانسوی در قسمت جلویی موها کاملا در معرض دید است و به جذابیت موهای شما خواهد افزود. به جرأت می‌توان گفت که بهترین مدل مو برای استفاده زیر شال و روسری، این مدل است. یک مزیت این مدل مو ثابت ماندن آن بعد از درآوردن روسری و یا حتی مقنعه است. با استفاده از این مدل مو، دیگر لازم نیست نگران آلبرت انیشتین شدن باشید.

بستن توربان با روسری و شال

توربان از جمله وسایلی است که هم خانم‌های مو بلند و هم مو کوتاه به جای روسری و شال برای پوشاندن موی سر از آن استفاده می‌کنند. توربان مثل یک کلاه عمل می‌کند و کل موها را جمع کرده و در خود نگه می‌دارد، پس می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای فصل تابستان باشد. استفاده از توربان می‌تواند ظاهری خاص و تک به شما ببخشد. توربان به روش‌های مختلفی بسته می‌شود. مدل‌های مختلف توربان را می‌شود از بازار تهیه کرد اما اصلا نیازی نیست پولی برای خرید آن خرج کنید؛ چون آموزش‌های ساده‌ای برای بستن موی سر با روسری و شال در اینترنت وجود دارد که می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید.

مدل جلوی موی کوتاه زیر روسری

موهای کوتاه زیر شال و روسری، نیاز به حالت‌دهی دارند. برای این کار می‌توانید از لوازم آرایشی خاصی مثل فرم دهنده مو از قبیل ژل، واکس، چسب و تافت مو استفاده کنید. بهتر است قبل از استفاده از این وسایل، موهای خود را با شانه و برس به حالت مورد نظر خود تغییر دهید. پیشنهاد ما به شما این است که در فصل تابستان، سعی کنید پیشانی خود را تا حد امکان خالی نگه دارید تا عرق نکند و مو موهایتان به هم نچسبد. برای این کار می‌توانید موهایتان را یک‌طرفه کنید و اگر بلندتر است، فرق وسط باز کنید.

مدل پشت موی کوتاه زیر روسری

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا برای پشت موها از کلیپس و یا سنجاق‌های کوچک استفاده کنید تا پشت گردنتان در برابر جریان هوا قرار گیرد و گرمای تابستان، قابل تحمل شود. علاوه بر پشت موها بهتر است موهایی که کناره‌های صورتتان را نیز می‌پوشانند، با سنجاق کنار بزنید.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :