نسیم بهاری در
7,990

چند مدل موی بسیار ساده و شیک برای مهمانی؛ در چند دقیقه زیباترین شوید

چند مدل موی بسیار ساده و شیک برای مهمانی؛ در چند دقیقه زیباترین شوید

حتما می‌دانید که برای درخشیدن در یک مهمانی علاوه بر نوع لباس، آرایش و اکسسوری، مدل موی زیبا و شیک تا چه حد می‌تواند تاثیرگذار باشد و اگر به آن توجه نکنید، می‌تواند؛ کل ظاهرتان را به هم بریزد. مدل موی ایده آل به شما اعتماد به نفس می‌دهد و باعث می‌شود صرف نظر از جنس و بافت موهایتان به زیبایی در مهمانی حاضر شوید و مورد تحسین سایرین قرار بگیرید. از طرفی ممکن است، شما زمان کافی برای آماده شدن را نداشته باشید و فرصت رفتن به آرایشگاه هم نباشد؛ نگران نباشید ما در اینجا مدل‌های ساده و شیک ‌آورده‌ایم تا خودتان به راحتی قادر به درست کردنشان باشید.

هرکسی می‌خواهد در مهمانی متمایز و زیبا به نظر برسد. معمولا در مهمانی‌ها رقابتی وجود دارد که چه کسی بهترین استایل را دارد و حتما شما هم دوست دارید که آن شخص باشید. یک راه حل برای جذابیت در مهمانی‌ها این است که مدل موی ساده و شیک و در عین حال خیره کننده و خلاقانه‌ای داشته باشید. خبر خوب این که علاوه بر اینکه مدل موهای دلربا و زیبایی آورده‌ایم، برای هر کدام توضیح آموزشی کوتاهی هم داده‌ایم. با ما همراه شوید و از یادگیری این مدل موهای خارق العاده لذت ببرید!

مدل موی ساده برای مهمانی

فر کلاسیک هالیوود

اکثر افرادی که با دنیای مد و فشن آشنایی دارند و البته بسیاری از سلبریتی‌ها مدل موهای کلاسیک را دوست دارند. مدل موهای کلاسیک در عین زیبایی و شیک بودن، هرگز از مد نمی‌افتند. فر کلاسیک هالیوود یکی از این مدل‌های مسحور کننده کلاسیک است. این مدل مناسب افرادی که موهایی با قد متوسط دارند، می‌باشد. اگر مدل موهای باز را بیشتر از مدل موهای بسته و شینیون دوست دارید این نوع فر، بسیار جذاب می‌باشد و با یک اتوی مو فر کننده در مدت زمان کوتاهی آماده می‌شود. در کنار آن می‌توانید از گیره ظریفی استفاده کنید و زیبایی موهای خود را تکمیل نمایید.

مدل موی ساده برای مهمانی

انواع بافت‌های هلندی

بافت‌های هلندی از آن مدل‌هایی هستند که بسیار محبوب هستند و ترند شده‌اند. این مدل‌های جذاب حتی برای موهایی که طراوت و نشاط کافی را ندارند هم مناسب هستند و آن‌ها را به گونه‌ای زیبا پوشش می‌دهد. بافت‌های هلندی را در مدل‌های متنوعی می‌توان به کار برد و حتی با آن‌ها مدل‌های منحصر به فردی خلق کرد. چند نمونه خاص و شیک را در زیر می‌توانید ببینید.

بافت هلندی کلاسیک

مدل موی ساده برای مهمانی

این مدل بافت هلندی از آن مدل‌های کلاسیکی است که در گذر زمان همچنان محبوب مانده‌است و برای مهمانی‌های دوستانه گزینه شایسته‌ای می‌باشد. برای درست کردن بافت هلندی کلاسیک شیک مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. موهایتان را به عقب برس بزنید.
 2. آن‌ها را به 3 قسمت تقسیم کنید.
 3. حالا شروع به بافت ساده کنید. قسمت سمت راست را در دست راست و دوتای دیگر را در دست چپ نگه دارید.
 4. قسمت سمت راست را از وسط و قسمت سمت چپ را از زیر بافت جدید عبور دهید.
 5. مجدد یک قسمت کوچک از سمت راست بردارید، آن را وارد بافت کنید و بعد جز دسته سمت راست قرار دهید.
 6. همین مرحله را با سمت چپ انجام دهید.
 7. در نهایت آن را با کش ببندید.

مدل موی ساده برای مهمانی

بافت هلندی هدبند مانند

مدل موی ساده برای مهمانی

این مدل شیک و ساده و شگفت انگیز به شما چهره‌ای شیرین و شبیه به فرشته می‌دهد. برای آموزش این مدل ملیح و دلربا نکات زیر را برای شما آورده‌ایم:

 1. یک قسمت جلویی مو که می‌خواهید ببافید را انتخاب کنید.
 2. درست در کنار همین قسمت، قسمت کوچکی از مو را جدا نمایید.
 3. حالا به سه دسته تقسیم کنید.
 4. بافت هلندی را با کمک تصویر و تکرار الگوها انجام دهید.
 5. همانطور که از الگو پیروی می‌کنیدبخش‌‌‌‌‌هایی از مو را به بافت اضافه نمایید.
 6. تا رسیدن بافت به شقیقه این کار را انجام دهید.
 7. با سنجاقی آن را محکم کنید.
 8. گیس را با کش به قسمت کوچکی از موهایتان ببندید.
 9. در نهایت با استفاده از بابلیس به موهایتان حالت دهید.

مدل موی ساده برای مهمانی

دم اسبی پایین سر

مدل موی ساده برای مهمانی

مدل‌های مختلفی از دم اسبی وجود دارد که برخی از آن‌ها چشم نواز و گیرا هستند و برای مهمانی‌ها پیشنهاد می‌شوند. اگر بدانید این مدل موی ساده تا چه حد می‌تواند، متفاوت و خاص باشد؛ قطعا آن را انتخاب می‌نمایید. هیچ وقت قدرت سادگی را دست کم نگیرید! از طرفی خودتان می‌توانید به راحتی آن‌ها را یاد بگیرید و بدون نیاز به آرایشگاه در مهمانی بدرخشید. دم اسبی پایین سر از آن مدل‌های ساده‌ای است که بسیار محشر می‌شود. برای داشتن انواع دم اسبی پایین سر زیبا نکات کلی زیر را در نظر داشته باشید:

 1. حتما دقت کنید که دم اسبی، در قسمت پایین سر شما قرار بگیرد.
 2. موهای خود را با یک دست جمع کنید و با دست دیگر کنترل کنید بالا نیاید.
 3. با موهای صاف دم اسبی را درست کنید و بعد اگر خواستید آن را فر کنید یا گیس ببافید.

به همین راحتی می‌توانید مدل موی شیک و ساده‌ای داشته باشید. در اینجا چند نمونه عکس برای این مدل دوست داشتنی آورده‌ایم.

مدل موی ساده برای مهمانی

مدل موی ژولیده

این مدل موی ژولیده و نامرتب بسیار سریع و راحت درست می‌شود و زیبایی خاصی به چهره شما می‌بخشد. این مدل همان اندازه که ژولیده است، شیک و خاص هم می‌باشد. برای درست کردن این مدل کافیست:

 1. موهای خود را با بابلیس فر کنید.
 2. فرق موهای خود را باز کنید.
 3. دو دسته موی مساوی و نسبتا ضخیم از جلوی موهایتان جدا نمایید.
 4. آن‌ها را به صورت شل بچرخاند و در پشت به هم گره بزنید.
 5. با یک گیره سر زیبا یا پاپیون همرنگ لباس خود آن را ببندید.

مدل موی ساده برای مهمانی

دم خرگوشی

مدل موی ساده برای مهمانی

این مدل موی شیرین و فانتزی به خصوص برای نوجوانان بسیار مناسب است و طرفداران زیادی دارد. دم خرگوشی برای موهایی با قد متوسط مناسب است، چون نه خیلی بزرگ می‌شود نه خیلی کوچک. برای درست کردن این مدل کافیست، کارهای زیر را انجام دهید:

 1. فرق خود را دقیقا از وسط باز کنید و موهای هر طرف را جدا کنید.
 2. موهای یک طرف را با کش مویی محکم مانند دم اسبی از بالا ببندید.
 3. موها را بچرخانید و دور کش بپیچید و با سنجاق محکم کنید.
 4. با سلیقه خود، پهن بودن یا پف کردن دم خرگوشی را تنظیم کنید.
 5. در انتها مراحل را برای سمت دیگر تکرار کنید.

مدل موی ساده برای مهمانی

مدل موی رول دارچینی

این مدل مو بسیار ساده و شگفت انگیز است. شاید باور نکنید که این مدل موی شیک را می‌توان بدون کمک آرایشگر درست کرد. اگر مراحلی که در عکس زیر آمده‌است را قدم به قدم با دقت دنبال کنید و در هر مرحله مطمئن شوید که با سنجاق موهایتان را دقیقا همانند تصویر زیر و به صورت محکم فیکس کرده‌اید؛ به یک مدل موی مجلسی زیبا می‌رسید.

مدل موی ساده برای مهمانی

سخن پایانی

شما هم ممکن است مانند بسیاری از افراد، موقع حاضر شدن برای مهمانی، دچار استرس و سردرگمی شوید و نتوانید به درستی تصمیم بگیرید. باید توجه داشته باشید که مدل موی مناسب تا چه اندازه‌ای می‌تواند در ظاهر و زیبایی شما در مهمانی موثر باشد. زیبایی لباس‌ها، اکسسوری‌ها، میکاپ و به طور کلی استایل شما را یک مدل موی شیک و منحصر به فرد می‌تواند تکمیل کند. ما سعی کردیم زیبا‌ترین مدل مو‌های ساده و شیک را برای شما بیاوریم تا دیدن آن‌ها الهام بخش شما باشد و به معجزه سادگی ایمان بیاورید. هرگز فراموش نکنید که زیبایی در سادگی نهفته‌است. شما کدام یک از این مدل‌ها را می‌پسندید؟ خوشحال می‌شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :