۶ موردی که شما را جذاب تر می کند

شاید از نظر بسیاری جذاب بودن ذاتی است ولی تحقیقات نشان می دهد که جذاب بودن اکتسابی است. کارشناسان چی بپوشم در این مقاله قصد دارند شما را با «۶ موردی که شما را جذاب تر  می کند» اشاره کنند. با ما همراه باشید. 

ad banner

6 موردی که شما را جذاب تر می کند

۱- لبخند زدن

لبخند زدن باعث می شود که شما ده برابر بیش از آن چیزی که هستید جذاب تر به نظر برسید. لبخند زدن باعث می شود که از دید طرف مقابل تان بسیار اجتماعی تر و دوست داشتنی تر دیده شوید. یکی از مواردی که در هنگام لبخند زدن بیش از هر چیز دیگری دیده می شود دندان هایتان هستند. همواره دندان هایتان را مسواک بزنید و از نخ دندان برای تکمیل فرآیند تمیز کردن دندان هایتان استفاده کنید.

6 موردی که شما را جذاب تر می کند

۲- قرمز بپوشید

تحقیقات نشان می دهد که رنگ قرمز جز اثر گذارترین رنگ ها در جلب توجه طرف مقابل است. البته شاید امکان پوشیدن لباس قرمز برای تان مهیا نباشد. کارشناسان چی بپوشم یک راهکار بسیار ساده را به شما پیشنهاد می دهند از رژ لب قرمز استفاده کنید. و از یاد نبرید که رنگ قرمز باعث تحریک شدن احساسات و عواطف طرف مقابل شما خواهد شد.

6 موردی که شما را جذاب تر می کند

۳- موهایتان را بلند کنید

موهای بلند در سرتاسر جهان نشانه های زنانگی است. هر چند تمام خانم ها بر این مساله اذعان دارند که نگهداری موهای بلند کار بسیار سختی است و نیازمند مراقبت های ویژه ای است اما موهای بلند باعث افزایش جذابیت شما خواهد شد. براساس تحقیقاتی که در سال ۱۹۹۵ میلادی انجام شده است آقایان اعتقاد دارند که زنانی که موهای بلندتری دارند اساسا جذاب تر از خانم هایی اند که موی کوتاه دارند.

6 موردی که شما را جذاب تر می کند

۴- تعادل را حفظ نمایید

بسیاری از خانم ها برای اینکه بهتر از قبل دیده شوند تنها به یک چیز فکر می کنند و آن هم آرایش است. آرایش زیاد نه تنها شما را جذاب تر نخواهد کرد بلکه باعث می شود چهره شما خیلی مصنوعی تر دیده شود.

6 موردی که شما را جذاب تر می کند

۵- به زبان بدن خود توجه کنید

کارشناسان معتقد هستند که تنها ۷ درصد از پیام یک فرد از طریق صدا و مابقی از طریق علایم غیر کلامی به فرد مقابل منتقل می شود. این مساله اهمیت زبان بدن را بیش از پیش نشان می دهد سعی کنید در روابط خود از زبان بدن صحیح استفاده کنید.

۶- به فرم بدن خود اهمیت دهید

داشتن یک اندان متناسب میی تواند اعتماد به نفس شما را بیش از قبل نماید. تحقیقات نشان می دهد خانم هایی که دارایی اندام ساعت شنی هستند بیش از سایر خانم ها از نظر آقایان جذاب به نظر می رسند.

مطالب مرتبط:

۱- خواب بیشتر، شما را جذاب تر می کند!

۲- آیتم های ضروری برای خانم های جذاب

۳- تبدیل شدن به یک خانم جذاب

۴- کدام مدل ناخن برای من مناسب است؟

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :