شگفت‌انگیزترین لحظات مد فیلم‌ها و سریال‌ها در سالی که گذشت

طراحی لباس در دنیای سینما همیشه شگفت‌انگیز و الهام بخش بوده است. اما هرچقدر که صنعت سینما پولدارتر و پیشرفته‌تر شده و افرادی که در این زمینه تحصیل و تحقیق کرده اند، بیشتر شده اند، بر جذابیت این دنیا بر پرده نقره‌ای افزوده شده است.

ad banner

زیباترین لحظات مد سال 2022

اگر این فیلم‌ها را ندیده‌اید که می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم و اگر سینما دوست نیستید و به جای‌اش به طراحی لباس علاقه دارید، مطلبی را که در ادامه می‌آید نگاهی بیاندازید.

واکاندا برای همیشه با منجوق‌های پیچیده

خانمِ روث ای. کارتر، طراح صحنه و لباس که برای فیلم Black Panther در سال ۲۰۱۸ برنده اسکار طراحی لباس تاریخی شده بود در سال گذشته شگفتی بیشتری با طراحی لباس برای Wakanda Forever ساخت.

زیباترین لحظات مد سال 2022

لباس‌های نفس گیرتر او در جزییات با شکوه هستند، از منجوق‌های پیچیده گرفته تا شال‌های خیره کننده‌ای که طراحی کرده بود.

زیباترین لحظات مد سال 2022

نگران نباش عزیز با تفکیک جنسیتی

لباس‌های تریلر دیستوپیایی (به یک زندگی. سکونت‌گاه خیالی در داستان‌های علمی–تخیلی می‌گویند) خانم کارگردان، اولیویا وایلد، بسیار زیبا هستند و آن‌ها را ماندگار می‌کنند.

زیباترین لحظات مد سال 2022

طراح لباس این فیلم آریان فیلیپس است او در مصاحبه‌ای درباره اینکه چطور به اجرای این ایده رسیده، می‌گوید: «حقیقت این است که من گذر کردم به زمانی که نقش‌ها در زندگی کاملا جداسازی و تفکیک جنسیتی می‌شدند و درباره کارهای مخصوص یک زن و یا مرد، انتظارات اجتماعی وجود داشت. من این ایده را از آن زمان و از همسر، مادر، معشوق این تعریف‌ها گرفته ام.»

نه با جزئیات کاملاً زیر نظر

لباس‌های شخصیت‌ها در «NOPE» ساخته «جردن پیل» ممکن است به نظر دلبخواهی به نظر برسند و اینکه ترکیب مواردی بوده‌اند که شاید همزمانی باهم نداشته‌اند و یا تنها بر اساس زیبایی صحنه انتخاب شده اند، شلوار جین کمر بلند، کلاه کامیون‌دارها، لوازم جانبی الهام‌گرفته از غرب اما این طور نیست و همه جزئیات کاملاً زیر نظر بوده است.

زیباترین لحظات مد سال 2022

الکس بووارد، طراح لباس فیلم، درباره این فیلم و طراحی لباسی که برای‌اش انجام داده گفته: «هر لباس معنایی در بک گراند خودش دارد و (سعی کردم) ظاهرهای فوق خاص و هیجان‌انگیزی بسازم.»

خانم هریس به پاریس می‌رود در لندن قرن نوزدهم

خانم هریس به پاریس می‌رود، داستانی دوست‌داشتنی و هیجان‌انگیز درباره یک نظافتچی در لندن دهه ۱۹۵۰ است که پس‌انداز زندگی‌اش را تنها به منظور تهیه لباس با برند دیور به پاریس می‌برد.

زیباترین لحظات مد سال 2022

جزئیات دوره زمانی به دقت توسط طراح لباس برنده اسکار، «جنی بیوان» با دقت اجرا شده است و نتیجه لذت غرق شدن در آن زمان و شخصیتی است که درگیر مد و آیینه است.

زیباترین لحظات مد سال 2022

درباره جنی قبلا هم برایتان نوشته ایم. برای این زن هنرمند و شگفت انگیز!

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :