chadmin در
1,799

علم ثابت کرد که بلا حدید زیباترین زن جهان است!

علم ثابت کرد که بلا حدید زیباترین زن جهان است!

روزیاتو: با آنکه استانداردها و ترجیحات زیبایی مدام در حال تغییر هستند، یک فرمول قدیمی وجود دارد که کارشناسان ادعا می‌کنند می‌تواند میزان جذابیت و زیبایی صورت را محاسبه کند. بر اساس مطالعه‌ای که توسط دکتر جولین دی سیلوا، جراح پلاستیک برنده مدال طلا، که در زمینه جراحی پلاستیک پیشرفته تخصص دارد انجام شده بلا حدید (Bella Hadid)، سوپرمدل شناخته شده آمریکایی برنده این مسابقه زیبایی غیرمعمول شد. بیایید ببینیم چه چیزی او را به زیباترین زن تبدیل کرده است.

بلا حدید زیباترین زن جهان

یونانی‌ها در تلاش برای اندازه گیری زیبایی ظاهری نسبتی ابداع کردند که به آن «نسبت طلایی» می‌گویند. این نسبت در گذشته توسط هنرمندان و معماران استفاده می‌شد اما در حال حاضر گاهی اوقات برای توضیح میزان زیبایی افراد نیز استفاده می‌شود.

زیبایی بلا حدید چگونه اندازه گیری شد؟

دی سیلوا در مطالعه خود نسبت طلایی را برای لب‌ها، بینی، اندازه و وضعیت چشم، فک و تقارن زن‌های مشهور به کار برد. طول و عرض صورت این افراد اندازه گیری و سپس تقسیم شد. نتیجه ایده‌آل حدود ۱.۶ است.

بلا حدید زیباترین زن جهان

بلا حدید زیباترین زن جهان

چهره بلا حدید نزدیک به کمال بود

نزدیک‌ترین فرد به این ایده یونان باستان بلا حدید بود. نسبت طلایی زیبایی او ۹۴.۳۵ درصد و زیبایی چانه‌اش ۹۹.۷ درصد بود.

در این رده بندی بیانسه، خواننده آمریکایی با ۹۲.۴ درصد امتیاز رتبه دوم را به خود اختصاص داد. آریانا گرانده خواننده جوان موسیقی پاپ نیز با ۹۱.۸۱ درصد بالاتر از تیلور سوییفت (۹۱.۶۴)، اسکارلت جوهانسون (۹۰.۹۱) و کارا دلوین (۸۹.۹۹) قرار گرفت.

بلا حدید زیباترین زن جهان

بلا حدید زیباترین زن جهان

بلا حدید اعتراف کرد که عمل بینی انجام داده است

بلا حدید در مصاحبه‌ای که اوایل سال جاری انجام داد فاش کرد که زمانی که تنها ۱۴ سال داشت تحت عمل جراحی پلاستیک بینی قرار گرفت و البته از این بابت ناراحت بود، زیرا گفت: «کاش بینی اجدادی‌ام را حفظ می‌کردم.» موضوعی که در آن زمان انتقاداتی را متوجه مادرش یولاندا کرد؛ زیرا بسیاری بر این باور بودند که او دخترش را تشویق به تغییر ظاهری کرده و تحت فشار گذاشته است. بلا حدید در آن مصاحبه شایعات تزریق فیلر یا لیفت چشم را تکذیب کرد.

بلا حدید زیباترین زن جهان

بلا حدید زیباترین زن جهان

بلا حدید زیباترین زن جهان

جالب اینجاست که بلا حدید در همین مصاحبه گفته بود همیشه در مقایسه با خواهر بزرگ‌ترش جیجی حدید احساس زشتی می‌کرد اما حالا می‌بینیم از او به عنوان زیباترین زن جهان یاد می‌شود.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :