رها منفرد در
2,862

تازه عروس بهرام رادان هم مثل خودش، خوشپوش است!

تازه عروس بهرام رادان هم مثل خودش، خوشپوش است!

نوشتن در مورد استایل مینا مختاری اصلا کار ساده‌ای نیست نه اینکه ماجرای ازدواجش با بهرام رادان و خبرساز شدنش درمیان باشد، هرگز! بلکه به این دلیل که اصولا  نوشتن در مورد طراحان لباس از آنجا که خودشان در مورد چندو چون پوشش حرفی برای گفتن دارند و در این رشته صاحب دانشند، کار را پیچیده میکند حالا چه برسد به اینکه پای دلدادگی و عروسی هم در میان باشد. آنچه در ادامه میخوانید نگاهی است به چندوچون پوشش مینامختاری.

single_content ad banner

مینا مختاری، تازه عروس بهرام رادان

شروع تازه با هیاهوی تازه

مینا مختاری، تازه عروس بهرام رادان

خیلی پیشتر از اینها، طرفداران آقای رادان منتظر شنیدن خبر شیرین ازدواجش بودند بماند که خیلی‌ها هم به کل ناامید شده‌بودند اما بالاخره بهرام رادان مینا مختاری طراح لباس و بانی برند ‌ایرانی می‌مو(مجموعه لباس بانوان) را به عنوان همسر آینده‌‌اش به طرفدارانش معرفی کرد و همانطور که پیداست برخلاف معمول خانوم مختاری از اهالی سینما نیست.  مینامختاری که پیش از این بسیار آرام و بی‌حاشیه به معرفی مجموعه‌ شخصی‌اش و دیگر مجموعه‌های لباس ایرانی می‌پرداخت حالا همانطور که انتظار میرفت بسیار حاشیه‌ساز شده و دیگر کمتر کسی است که اسمش را نشنیده باشد. البته این اتفاق برای او که به آهستگی برای ورود به  دنیای اینفلوئنسر‌ها هم در تلاش بود اتفاق بسیر خوشایندی است.

مینا مختاری، تازه عروس بهرام رادان

حواسش هست

به‌ جرات میتوان گفت مینا مختاری بانوی خوش پوشی است و  در انتخاب‌هایش، البته همانطور که از یک طراح لباس انتظار میرود حواسش به فرم اندام، هارمونی رنگ، مچ شدن درست آیتم‌ها از مانتو و شلوار گرفته تا روسری و اکسسورایز هست.

مینا مختاری، تازه عروس بهرام رادان

سبک خاص؟!

مینامختاری روی سبک خاصی از پوشش اصراری ندارد؛  گاهی میتوان او را با پوششی کاملا اسپورت دید و گاهی با پوششی کاملا رسمی. البته که بدون شک جایی که قرار است در آن حاضر شود در این انتخاب‌های سبک پوشش بی‌تاثیر نیست. اما اینکه روی فرم خاصی از پوشش اصرار ندارد نشان میدهد در انتخاب پوشش‌هایش انعطاف‌پذیر است.

مینا مختاری، تازه عروس بهرام رادان

بدون امضا

مینا مختاری، تازه عروس بهرام رادان

در اینکه مینا مختاری بسیار منعطف و متناسب با فضا سراغ انتخاب‌ لباس‌هایش میرود بحثی نیست اما ماجرا اینجاست که او به عنوان یک طراح‌لباس امضای خاص خودش را ندارد. امضا یا سبکی که مال خودش باشد و نوع پوشش‌اش را به فراخور همین سبک از دیگران متمایز کند. یادمان باشد  برای رسیدن به این امضا قرار نیست صرفا اسپورت یا حتی صرفا رسمی پوشید اتفاقا ماجرای اصلی اینجاست که در هر سبکی از پوشش ردی از نگاه طراح جاری باشد.

مینا مختاری، تازه عروس بهرام رادان

بی‌حاشیه می‌‍‌پوشد

از انتخاب‌هایش به راحتی پیداست که در سبک و سیاق پوشش چندان اهل انتخاب‌های پر‌حاشیه نیست. رنگ در ظاهرش حضور دارد اما رنگ‌هایی که با احتیاط انتخاب شده‌اند رنگ‌هایی چون سفید، مشکی،صورتی، کرم، بنفش و … دست کم با آنچه که تا امروز از خودش به نمایش گذاشته میتوان اینطور نتیجه گرفت که  شسته‌ورفته پوشیدن برایش مهم‌تر از انتخاب‌های عجیب‌وغریب و پر نقش‌ونگار و حتی بازی‌های رنگی است.

مینا مختاری، تازه عروس بهرام رادان

رنگ را میشناسد

باید اعتراف کنم با وجود آنکه مینا مختاری در سبک‌و‌سیاق پوشش کمتر سراغ رنگ‌های گرم و تندو‌ و‌تیز میرود اما هر بار که رنگ حتی از نوع ملایم  در ظاهرش حضور دارد بسیار هوشمندانه انتخاب می‌کند. او نشان داده که رنگ را میشناسد و اگر قرار باشد آن را در پوشش جاری کند حواسش به هارومونی هست و بر خلاف آنچه که این روزها بسیار هم دیده میشود چندان اهل  انتخاب رنگ‌های متضاد و تندوتیز نیست.

مینا مختاری، تازه عروس بهرام رادان

ایرانی می‌پوشد

مینا مختاری، تازه عروس بهرام رادان

اگر نگوییم همیشه اما در بسیاری از موارد مینا مختاری را با لباس‌های ایرانی در تصاویر می‌بینیم؛ لباس‌هایی که اتفاقا محدود به می‌مو (برند خود او)  هم نیستند.  او اغلب با انتخاب لباس‌هایش سعی در معرفی کلکسینونرهایی دارد که مجموعه‌ لباس‌های ایرانی گلچین‌شده را در گالری‌هایشان به نمایش میگذارند. حالا  اینکه این انتخاب را در راستای تلاشش برای اینفلوئنسر شدن انجام می‌دهد یا نگاه متفاوتی که به عنوان یک طراح و تولید کننده ایرانی به دنیای پوشش دارد چندان جای مناقشه نیست؛ مهم این است که تلاش او برای به تصویر کشیدن هنر ارزشمند ایرانی در دنیای پر فرازونشیب  مد‌وفشن این روزها بسیار قابل احترام است.

مینا مختاری، تازه عروس بهرام رادان

نامی که میشناختید

شاید خیلی‌ها مینامختاری را قبل از هر چیز و  حتی بسیار قبل از علنی شدن ماجرای ازدواجش با بهرام رادان به واسطه برند می‌مو بشناسند. برند لباس ایرانی که با تاکید روی المانها و نقش‌ونگارهای ایرانی در طراحی‌هایش به دنیای مد راه پیدا کرد اما در ادامه راه صرفا روی ایرانی‌بودن لباس‌ها بدون در نظر گرفتن المان یا نشان خاصی به طراحی‌هایش ادامه داد. مینا مختاری در اوایل حضورش به عنوان اینفلوئنسر در فضای مجازی صرفا با لباس‌های طراحی شده در همین مجموعه همه جا حاضر میشد و به عبارتی سفیر برند خودش بود. انتخابی که هم شایسته بود و هم منطقی اما در ادامه راه این تاکید کمرنگ شد.

مینا مختاری، تازه عروس بهرام رادان

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 04 آوریل 2022

آقای رادان واقعا حیف هست این خانم آنجور که شاید باید باشن نیستن

ناشناس در تاریخ 04 آوریل 2022

تو عکس با یک من آرایش خوشگله باید دید بدون آرایش و فیلتر چه شکلیه

ناشناس در تاریخ 04 آوریل 2022

ادم اگه پول داشته باشه خوش پوشی کاری نداره
اما این بنده خدا خوش پوش هم نیست

دریا در تاریخ 04 آوریل 2022

پولدار که شدی خوشتیپ هم میشی

نازی در تاریخ 04 آوریل 2022

چه بدحجاب

ناشناس در تاریخ 04 آوریل 2022

جوری میگن ،خوش پوش،انگار یادشون رفته مسلمانن،اخه این چه پوششی هست که ،خوش هم باشه خدا به داد دو دنیاتون برسه

سایه در تاریخ 06 آوریل 2022

چقدر حسادت می کنید،مراقب افکارتون باشید،مگه برای شما زن گرفتن که نظر میدین؟
اول اینکه علف بابد به دهن بزی خوش بیاد که اومده و مبارکشون باشه
دوم اینکه هر وقت آقای رادان در ازدواج شما دخالت کرد شما هم در ازدواج ایشون حق دخالت دارین

بنده خدا در تاریخ 06 آوریل 2022

اختیار زندگی هرکی دست خودشه ..همه رو که تو ی قبر نمیزارن

ناشناس در تاریخ 07 آوریل 2022

خیلی هم عالی و نازه

ناشناس در تاریخ 12 آوریل 2022

الهی خوشبخت باشن و زندگیشون پایدار

ناشناس در تاریخ 13 آوریل 2022

عالی زیباارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :