رازهای زیبایی آدری هیپبورن که باید بدانید!

آدری هیپبورن یکی از زیباترین زنان تاریخ هالیوود به حساب می‌آید و استایل و زیبایی او الگوی افراد بسیاری در سراسر دنیا بوده است. این که او برای زیباتر شدن از چه راه‌هایی استفاده میکرده و راز زیبایی او چه بوده، بارها مورد بحث قرار گرفته است. میکاپ آرتیست و پسر او نیز در جاهای مختلف در رابطه با راهکارهای او نکته‌هایی را بیان کرده‌اند. در ادامه این مطلب با چی بپوشم همراه باشید تا 7 راز زیبایی آدری هیپبورن را با شما در میان بگذاریم.

نوشیدن آب زیاد

رازهای زیبایی آدری هیپبورن

به گفته پسر آدری هیپبورن، یکی از اصلی‌ترین دلایل زیبایی این بازیگر، نوشیدن آب زیاد و سیراب نگه داشتن پوستش بوده است. آدری هیپبورن پوستی شفاف و بسیار زیبا داشت. بدون شک یکی از اصلی‌ترین دلایل داشتن چنین پوستی، مراقبت صحیح از آن بوده است.

داشتن ابروهای پهن

 

اگرچه در زمان آدری هیپبورن، داشتن ابروهای بسیار پهن و پرپشت، چندان مد نبود، اما آدری هیپبورن از قدرت ابروهای پهن آگاه بود و معمولا از یک مداد ابروی قهوه‌ای برای حالت دادن به ابروهایش استفاده میکرد. امروزه نیز بسیاری در تلاشند ابروهایی شبیه او داشته باشند.

گذاشتن ماست روی صورت

رازهای زیبایی آدری هیپبورن

آدری هیپبورن پوست خشکی داشت و معمولا از روغن‌های مختلفی برای نرم‌تر کرن آن استفاده می‌کرد. اما به گفته خودش بهترین راهکارش برای درمان خشکی پوست، گذاشتن ماست یونانی به مدت نیم ساعت در روز روی صورتش بوده است.

جدا کردن مژه‌ها قبل و بعد از ریمل

رازهای زیبایی آدری هیپبورن

به گفته میکاپ آرتیست آدری هیپبورن، پیش از استفاده از ریمل برای مژه‌های آدری هیپبورن و بعد از استفاده از آن، مژه‌های این بازیگر زیبا با یک موچین از هم جدا میشدند تا هر تار مژه کاملا از هم فاصله داشته و پرحجم‌تر دیده شوند. همین روش باعث میشد چشمهای خیره‌کننده‌تر شوند.

شستن کامل آرایش صورت

 

کسانی که در حوزه بازیگری فعالیت میکنند معمولا گریم‌های سنگینی را روی صورت خود تحمل می‌نمایند و پوست آن‌ها بیشتر از سایر افراد در معرض آسیب است. آدری هیپبورن بلافاصله پس از اتمام فیلمبرداری، میکاپ و گریم خود را با آب و صابون میشست تا پوستش سالم بماند.

داشتن رژیم غذایی سالم

رازهای زیبایی آدری هیپبورن

یکی دیگر از دلایل زیبایی غیر قابل انکار آدری هیپبورن، اندام زیبای او بود. رعایت یک رژیم غذایی سالم، خوردن سبزیجات و میوه‌ها، خوردن سیب‌زمینی به جای نان و کره و خوردن مقدار بسیار کمی گوشت سبب می‌گشت که این بازیگر اندام زیبای خود را به خوبی حفظ نماید.

استفاده مداوم از کرم ضد آفتاب

رازهای زیبایی آدری هیپبورن

همه ما میدانیم که استفاده از کرم ضد آفتاب تا چه حد می‌تواند به سلامت پوست کمک کند. آدری هیپبورن نیز این حقیقت را میدانست. به همین خاطر همیشه به هنگام خروج از خانه و قرار گرفتن در مقابل نور آفتاب از کرم ضد آفتاب استفاده می‌کرد تا پوست خود را سالم و شاداب نگه‌دارد.

نویسنده: المیرا فلاحیان

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :