محمد رضا اهوارکی در
0

برند آرمانی به دنبال بهبود کیفیت کیف‌های کاری است

برند آرمانی به دنبال بهبود کیفیت کیف‌های کاری است

در سال ۱۹۸۱ جورجیو آرمانی یا همان آقای آرمانی مولتی میلیاردر که با این نام می شناسیمش یکی از برترین های مد و فشن در زمینه ی پوشاک آقایان، پوشاک بانوان و دارنده ی یکی از بزرگترین خط تولید های پوشاک کودکان و لوازم آرایشی، عطر‌،‌ هتل‌،‌ رستوران و لوازم خانگی شد. و با همه ی اینها طراحی های او تاثیر بسیار زیادی در دنیای مد و فشن گذاشت. نام او به همراه نوآوری و خلاقیت می آید‌. امروز می خواهیم کمی از تصمیمات امسال او برایتان توضیح دهیم. برند آرمانی به دنبال بهبود کیفیت کیف‌های کاری است، با ما همراه باشید.

همانطور که گفتیم برند آرمانی به مرور زمان در حال پیشرفت بود و امروزه هم در زمینه ی تولید جدیدترین کیف های محل کار برای آقایان فعالیت دارد. طبق گفته ی خود او ‌”دقیقا مانند لباس ها، کیف ها هم از ضروریات پوشاک آقایان هستند و شاید این محصولات برای این دوره کمی کلاسیک به نظر برسند ولی برای نوآوری و به روز رسانی آن ها برنامه هایی داریم.”

برند آرمانی به دنبال بهبود کیفیت کیف‌های کاری است

آرمانی می گوید‌:‌ “قصد ما نگاه داشتن طبیعت کلاسیک کیف ها در عین نوسازی قسمت داخلی آن برای نگاه داشتن وسایلی که امروزه مورد نیاز آقایان است و مرتبط با تکنولوژی هستند و باید همیشه بهم متصل باشند ،بوده است”. آرمانی در مورد قسمت پشتی انعطاف پذیر زیپ دار آن می گوید “من سعی کردم جنسی با ظاهر عضلانی انتخاب کنم که حین لمس کردن آن حس خوبی به کاربر منتقل شود: پوست گوساله. این یک نوع چرم مجزایی با ضخامتی کم است که حس کردم مناسبترین گزینه برای این قسمت باشد”.

برند آرمانی به دنبال بهبود کیفیت کیف‌های کاری است

در ادامه توضیح می دهد:‌ “امروزه کیفی مناسب است که از نظر کیفیت و کاربردی بودن عالی باشد. فرم، جنس و کارایی، ویژگی هایی هستند که هیچوقت نباید فراموش شوند. به شخصه من مدل های ساده و شیک را ترجیح می دهم، به این دلیل که می خواهم از این طریق قسمت خیلی کار شده یعنی همان چرم عضلانی شکل که گفتم را بیشتر به نمایش بکشم.”

برند آرمانی به دنبال بهبود کیفیت کیف‌های کاری است

درباره ی قسمت داخلی کیف ها باید بگوییم که این کیف ها تعداد زیادی جیب و دارای فضای زیادی برای ذخیره سازی موارد مختلف هستند و مناسب سفر برای آقایان نیز هست. با اینکه تکنولوژی قول این را داده است که همه چیز را در ابعاد کوچکتر در اختیار ما می گذارد به نظر می رسد احساس نیاز به فضای خالی برای نگهداری وسایل دیجیتالی بیشتر هم حس می شود. آرمانی می گوید: “یک کیف باید به قدری جادار و خوش دست باشد که در همه ی شرایط بتوانید از آن به راحتی استفاده کنید. تعداد زیاد جیب های این کیف باعث سازماندهی بهتر شما در چینش وسایل می شود و کاربردی بودن آن را تضمین می کند. امروزه گوشی های هوشمند و لپ تاپها و تبلت ها و ام‌پی‌تری پلیر ها از اجزای اصلی زندگی هر فرد شده اند و همیشه باید در دسترس باشند.”

مطالب مرتبط:

1- تیپ تان را با کیف های رنگی زنده کنید

2- چگونه بند کفشم را درست گره بزنم؟

3- چگونه عمر کیف را افزایش دهیم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :