مصی روشن در
1,469

او بازیگر زیبایی است که تمام برندهای مشهور برایش صف کشیده‌اند!

او بازیگر زیبایی است که تمام برندهای مشهور برایش صف کشیده‌اند!

او بدون شک یکی از زیباترین هاست با چهره‌ای که ساختگی نیست و زیر بار گریم و آریش مخفی نشده است. بازیگری که بارها تحسین شده و جوایز بین المللی گرفته است؛ بله درباره «آن هاتوی» حرف می‌زنیم و می‌خواهیم از استایل، زیباترین لباس‌ها و سبک زندگی او بگوییم که این شخصیت را ساخته است.

استایل آن هاثاوی

گیاهخوارم اما…

آن هاتوی مدت طولانی یک گیاهخوار و به قول خارجی‌ها وگان بود اما از آنجایی که به قول خودش هرگز در یک قانون و روش گیر نمی‌کند و به صدای درونش فکر می‌کند؛ الان گاهی وقت‌ها گوشت هم می‌خورد. با این حال او کاملا از گیاهخواری دفاع و همیشه برای‌اش تبلیغ هم می‌کند.

استایل آن هاثاوی

رژیم جان فرسا برای زن گربه‌ای

اگر فکر می‌کنید هاتوی همیشه همینقدر لاغر و خوش اندام بوده است؛ اشتباه می‌کنید. او هم مانند بسیاری از ما و سلبریتی‌های همکارش دورانی را گذرانده که اضافه وزن پیدا کرده است.

استایل آن هاثاوی

اما هاتوی زمانی که تنها ۲۹ سال داشت- او الان ۴۰ساله است- و می‌خواست نقش زن گربه‌ای را بازی کند به دلیل اینکه باید اندام خاصی می‌داشت، وزن بسیاری را کم کرد.

استایل آن هاثاوی

استایل آن هاثاوی

حدس بزنید چقدر؟ یازده کیلو. او برای رسیدن به این وزن تنها تربچه و هوموس می‌خورد. هوموس یک پیش غذای لبنانی است و با نخود، ارده، روغن زیتون و سیر درست می‌شود.

استایل آن هاثاوی

ورزش، زیبایی، صداقت و کهیر

یکی از رازهای زیبایی هاتوی، ورزش کردن است. او همچنین یک یوگی با پشتکار است و برای بازی در فیلم «ما سقوط کردیم» نقش «ربکا» حسابی با معلم یوگای خود وقت گذراند.

استایل آن هاثاوی

او که در اینستاگرام هم فعال است، بارها از زندگی معمول خود و حتی لحظه‌هایی که دیگران معمولا سعی می‌کنند آن را بپوشانند، تصویر می‌گذارید. یکی از این بارها هم سال ۲۰۲۱ بود و «آن» کهیر زده بود. او برای طرفدارانش توضیح داد: «این اولین بار است که کهیر زده ام!».

استایل آن هاثاوی

او حتی آن در سال ۲۰۱۶ نیز هنگام حضور در نمایش الن دی جنرس درباره کهیرهای خود صحبت کرد. او عکس خوشحالی از خودش گذاشت در حالیکه گردن وسینه‌اش پر از کهیر بود و نوشت: «این ثابت می‌کند که کهیرهای من عصبی است!»

فرش قرمز با هاتوی، قرمزتر است

هاتوی یکی از بازیگران پرکار سینما است؛ به او نقش‌های بسیار و متفاوتی داده می‌شود و این بازیگر اسکاری هم در آن حسابی می‌درخشد. این موضوع باعث می‌شود از طرفی او یکی از بازیگران ثروتمند باشد-دارایی خالص او ۸۰ میلیون دلار است- و از طرف دیگر مدام روی فرش قرمز اکران فیلم‌ها و جشن‌های سینما و جشنواره‌ها برود!

استایل آن هاثاوی

هاتوی در سال ۲۰۰۷ و در هفتاد و نهمین دوره جوایز اسکار یک لباس توری سفید از برند والنتینو به تن داشت که با پاپیون مشکی زیبایی تزئین شده بود.

سال ۲۰۱۰در هشتاد و یکمین مراسم جوایز سالانه اسکار در لس آنجلس با لباس برند آرمانی پریو درخشید.

پرنسس دیزنی؛ آن هاتاوی

هاتاوی در مراسم سالانه هنرمندان و طراحان دنیای مد، یعنی همان «مت گالا»؛ حال و هوای پرنسسی را  انتخاب کرد.

او با لباس طلایی از برند محبوبش والنتینو به نمایش گذشت.

استایل آن هاثاوی

تم رنگی محبوب هاتاوی، شیری و طلایی و سفید است و او در سال ۲۰۱۲ در اولین نمایش فیلم One Day در لندن، یک لباس سفید از الکساندر مک‌کوئین پوشید.

استایل آن هاثاوی

او همچنین یک کیف کلاچ- کیف‌های کوچک، تخت و دستی که بند یا زنجیر ندارند- همرنگ پیراهش به دست گرفته بود.

استایل آن هاثاوی

گفتیم که هاتوی و برند والنتیو دوستی دیرینه باهم دارند، این هم دلیل دیگر: آن هاتوی در مراسم باله شهر نیویورک پیراهنی بلند، دنباله دار با آستین‌های پفکی از طرح‌های لباس بهار/تابستان ۲۰۱۲ والنتینو اوت کوتور به تن کرد تا کار این طراح را جشن بگیرد.

اوت کوتور به لباس‌هایی می‌گویند که دوختشان انحصاری و سفارشی است. این لباس‌ها از ابتدا تا انت‌ها با دست و با پارچه‌های بسیار با کیفیت دوخته می‌شوند. پارچه این لباس‌های بسیار گران‌قیمت هست چراکه در دسترس همه قرار ندارد. دوخت این دست لباس‌ها را خیاط‌های بسیار حرفه‌ای و توانا انجام می‌دهند.

استایل آن هاثاوی

البته این تنها موردی نبود که او چنین لباسی می‌پوشید، هاتوی امسال هم در فشن شوی مد لباس والنتینو در رم با پیراهنی کوتاه و پولک دار به رنگ صورتی با چکمه‌های پلت فرمی به همین رنگ حاضر شد و چشم همه حاضران را به خودش دوخت. در ادامه مطلب هم می‌بینید که او بارها از این دست لباس‌ها به تن کرده است.

استایل آن هاثاوی

هاتوی در این مراسم هم کیف کلاچی مانند همیشه به دست داشت که از برند Roger Vivier Boite de Nuit. بود.

هاتاوی ِ کلاچ دوست

هاتاوی با تم «پانک: هرج و مرج برای مد» در مت گالا لباس پوشید.

یک لباس مجلسی قدیمی والنتینو اوت کوتور به تن داشت و یک کلاچ والنتینو هم به دست!

استایل آن هاثاوی

او برای فتوکال فیلم Les Miserables در برلین، یک لباس نارنجی خونی از مجموعه پاییز/زمستان ۲۰۰۹ را انتخاب کرد .

استایل آن هاثاوی

هاتاوی برای اولین نمایش فیلم Interstellar در شانگهای، پیراهنی یقه ایستاده با دامنی کمی کلوش و کفش‌هایی با رویه از همان جنس و طرح پوشیده بود.

استایل آن هاثاوی

در یکی دیگر از اکران‌های همین فیلم؛ اما در نیویورک، هاتوی یک پیراهن توری  و ماکرامه پوشید که با کریستال‌های سواروسکی تزئین شده بود،

استایل آن هاثاوی

هاتاوی در زمان بارداری برای مهمانی اسکار سالانه Vanity Fair یک لباس پولک دوزی شده پوشید. این لباس طراحی نعیم خان؛ طراح مد هندی-آمریکایی مقیم نیویورک بود که پیش از این هم آن از لباس‌های طراحی شده او انتخاب کرده بود.

استایل آن هاثاوی

 

هاتاوی برای دریافت جایزه در شام ملی سالانه کمپین حقوق بشر در واشنگتن، یک لباس ابریشم- توری  از مجموعه Vivienne Westwood پوشید.

استایل آن هاثاوی

این برند لباس‌های مجلسی سفارشی طراحی و تولید می‌کند.آن هاتوی از جواهرات Chopard هم برای این استایلش اضافه کرده بود.

استایل آن هاثاوی

یکی دیگر از لباس‌های زیبای آن هاتاوی طراحی الی ساب؛ طراح مد لبنانی بود که کارگاه اصلی‌اش در لبنان و شعبه‌هایش در میلان و پاریس است و البته تخصصش در لباس عروس است. او همچنین اولین طراح عرب است که در هیئت حاکمه صنعت مد، فرانسه پذیرفته شده است.

استایل آن هاثاوی

سال ۲۰۲۰هاتاوی پس از به دنیا آوردن دومین فرزندش با یک لباس مجلسی از برند ورساچه جلوی دوربین‌ها رفت؛ با لبخند همیشگی و در میان برق پولک‌های طلایی لباسش.

همیشه خوش پوش؛ همه جا زیبا

آن هاتاوی گویا یکی از شخصیت‌های دیزنی است؛ خصوصا وقتی با پیراهن‌های کلاسیک، چهره جدیدش را به ما نشان می‌دهد. اما برای آخر خط می‌خواهیم بگوییم، او نه تنها در لباس‌های رسمی و پیراهن‌های گرانقیمت، سفارشی و کارشده‌اش می‌درخشد؛ که در لباس‌های ساده‌ای که در مسیر سوار شدن به هواپیما به تن دارد؛ زیبا و دوست داشتنی است.

استایل آن هاثاوی

سلبریتی‌ها اخیراً در فرودگاه با ظاهرس بسیار شیک حاضر می‌شوند که البته حضور مردم موبایل به دست در همه جا و گرفتن عکس از آن‌ها و انتشار در فضای مجازی به بزرگی کل دنیا؛ از دلایل مهم این تیپ زدن‌ها بوده است.

استایل‌های متفاوت و قابل توجهی مانند لباس بافتنی امل کلونی و چکمه‌های بلندِ تا زانوش تا کت‌های برفی آنجلینا جولی که هنگام فیلم‌برداری در ایتالیا در اوایل امسال پوشیده بود.

استایل آن هاثاوی

آن هاتاوی اما سبک دخترانه فرانسوی را برای ما به تصویر می‌کشد. او با یک کت اوور سایز بلیزر پشمی- ابریشم( با قیمت ۲۵۰۰ یورو و یک جین ۱۷۹ یورویی به سفر می‌رود!

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :