نیلوفر شهدوست در
3,254

زیباترین لباس‌های فلورنس پیو؛ بازیگری که جهان به اعتبار او زیباست!

زیباترین لباس‌های فلورنس پیو؛ بازیگری که جهان به اعتبار او زیباست!

فلورنس پیو (Florence Pugh) از آن هنرپیشه‌های جوانی است که در مدت حضور کوتاهش هم روی صحنه درخشیده و هم روی فرش قرمز. او جسور است و جوان؛ این ویژگی‌ها به او کمک می‌کنند که هم نقش‌های متنوعی را بازی کند و هم در انتخاب لباس و استایل ترسی از راه‌دادن تنوع و امتحان‌کردن مدل‌های خاص نداشته باشد. در این مقاله به بررسی استایل فلورنس پیو می‌پردازیم و از زیباترین لباس‌هایش برایتان می‌گوییم. شاخصه‌های استایل فلورنس پیو چیست؟

استایل فلورنس پیو

جسارت در امتحان‌کردن مدل‌های خاص

استایل فلورنس پیو

یکی از جذابیت‌های استایل فلورنس در امتحان‌کردن لباس‌ها و آرایش‌هایی جسورانه است. او در موقعیت‌های مختلفی صف‌شکنانه کلیشه‌ها را زیر پا گذاشته است و در تلاش بوده تا علاوه بر خوب ظاهرشدن روی فرش قرمزها، حرف‌هایی هم برای گفتن داشته باشد. او از کسانی است که به زیر ذره‌بین قراردادن اندام بانوان اعتراض دارد و معتقد است که جامعه نباید فشارهای سنگینی را در پی پذیرش کلیشه‌هایی که آنها را استاندارد می‌نامد به افراد وارد کند. او با این عقیده و با داشتن تجربه دریافت نقدهای غیرمنصفانه درباره بدنش، اکنون از شهرت خود برای در هم شکستن کلیشه‌ها تلاش می‌کند. او معمولا انتخاب‌های خاصی دارد که جسورانه‌اند و پرمعنا.

توجه به تناسب مدل لباس و اندام

استایل فلورنس پیو

اندام فلورنس پیو پُر است و قدش آنچنان بلند نیست. او برای ایجاد توازن و تعادل در استایلش از مدل‌های بسیار مناسبی بهره می‌برد. برای نمونه، شلوارهایی با فاق و کمر بلند به کشیده‌تر دیده‌شدن پاها و اندام او کمک زیادی می‌کنند. رعایت تناسب میان مدل لباس و اندام از جمله مهم‌ترین قواعد دنیای مدوفشن است و باعث می‌شود که هر فرد خوش‌استایل‌تر و جذاب‌تر دیده شود. در تصویر بالا، شلوار فلورنس با اندامش در تناسب کامل است و مدل واید یا همان گشادی دارد که پاها را خوش‌فرم‌تر نشان می‌دهد.

علاقه به رنگ‌های شاد و درخشان

استایل فلورنس پیو

رنگ‌های شاد و درخشان در استایل این بازیگر جوان زیاد دیده می‌شوند. این انتخاب با پوست سفید او متناسب است. از سوی دیگر، روحیه سرکش و جوانش را به‌خوبی به نمایش می‌گذارد. او معمولا به سراغ رنگ‌های پررنگ هر طیف می‌رود و انتخاب‌های خوبی هم در این زمینه دارد. در تصویر بالا، او را با سرهمی یا جامپ‌سوتی آجری می‌بینیم که با بارانی از همین رنگ سِت شده است. این استایل مونوکروم رنگ زیبا و چشمگیری دارد و با پوست صورت فلورنس در هماهنگی کامل است.

دنبال‌کردن ترندهای روز

استایل فلورنس پیو

بازیگر مشهور فیلم عنکبوت سیاه که در این سال‌ها خوش درخشیده است از ترندهای روز هم پیروی می‌کند. او جوان است و چنین تمایلی در او منطقی به نظر می‌رسد. یکی از ترندهای سال‌های اخیر، سرهمی‌ها یا جامپ‌سوت‌ها بوده‌اند. خانم پیو هم از این مدل استقبال زیادی می‌کند. این انتخاب برایش بسیار هم مناسب است چون باعث می‌شود که اندامش کشیده‌تر و قامتش بلندتر به نظر برسد. در تصویر بالا هم استایل خیابانی فلورنس بسیار مناسب است و ضمن ترندبودن با اندامش هم در سازگاری زیادی قرار دارد.

علاقه به تِم باشکوه

استایل فلورنس پیو

پیو با برندهای مختلفی همکاری دارد. این همکاری باعث شده که استایل‌های جذابی از او ببینیم و بسیار حرفه‌ای در موقعیت‌های مختلف ظاهر شود. یکی از دستاوردهای همکاری او با شرکت‌های معروف و طراحان خبره، ارائه استایلی باشکوه و دیدنی بوده است. در دنیای امروز مدوفشن که بسیاری از طراحان به‌دنبال جلب‌توجه با اقداماتی چالش‌برانگیز اما بی‌اثر هستند، فلورنس از لباس‌هایی استفاده کرده که هم خاص‌اند و هم باشکوه. این شکوه در عین رعایت مینیمالیسم جذاب از کار درمی‌آید. منظور از استایل‌های باشکوه اما مینیمال هم طرح‌هایی است که اصول مدوفشن کلاسیک را در قالبی ساده ارائه می‌دهند.

زیباترین استایل‌های فلورنس پیو

استایل فلورنس پیو

 

در این بخش به معرفی برخی از زیباترین استایل‌های فلورنس پیو می‌پردازیم. مرور استایل و لباس‌های افراد مشهور می‌تواند فکر خوبی برای الهام‌گرفتن باشد. این افراد با وجود کارشناسان و مشاوران مختلف دست به انتخاب لباس و استایل می‌زنند. برای همین است که قابل‌اعتماد هستند و دیدن لباس‌هایشان می‌تواند ایده‌هایی برای تدارک‌دیدن استایل شخصی شما داشته باشد.

دوباره جامپ‌سوت

استایل فلورنس پیو

جامپ‌سوت‌ها مدل مناسبی از لباس برای فلورنس پیو هستند و او را کشیده‌تر نشان می‌دهند. این لباس‌ها برای کسانی که قد بلندی دارند هم گزینه مطلوبی به شمار می‌روند اما هرکس باید براساس شکل اندامش دست به انتخاب جامپ‌سوت‌هایی با مدل مناسب بزند. برای مثال، اگر شخصی به‌شدت قدبلند است، شاید بهتر باشد که بخش بالاتنه جامپ‌سوتش را کوتاه انتخاب نکند تا پاهایش بسیار بلند به نظر نرسند. در تصویر بالا، استایل فلورنس بسیار مناسب انتخاب شده است. علاوه بر مدل جامپ‌سوت در نواحی کمر، یقه هم کاملا برازنده مدل اندام او است. گردن این هنرپیشه جوان ارتفاع زیادی ندارد. یقه‌های بازِ هفت می‌توانند به کشیده‌تر نشان‌دادن این ناحیه از بدنش کمک شایانی کنند.

مونوکرومِ همیشه‌مناسب

استایل فلورنس پیو

اگر گاهی در انتخاب رنگ برای لباس و حضور در موقعیتی مهم شک دارید، حتما به استایل مونوکروم و رنگ مشکی فکر کنید. منظور از مونوکروم استایلی است که تمام بخش‌های آن از یک رنگ یا یک طیف رنگی تشکیل می‌شوند. در تصویر بالا هم استایل پیو مونوکروم مشکی است. این انتخاب باعث شده که او کشیده‌تر و قدبلندتر به‌نظر برسد.

ساده اما جذاب

استایل فلورنس پیو

این روزها کم نیستند طراحانی که به‌دنبال درانداختن طرحی نو دست‌وپا می‌زنند و به نتیجه‌ای نمی‌رسند. این در حالی است که گاهی سادگی و رعایت اصول کلاسیک می‌تواند بهترین نتیجه را به‌همراه داشته باشد. برای مثال، در تصویر بالا، فلورنس پیو را با ماکسی ساده‌ای می‌بینید که در بخش یقه‌ها پارچه‌ای هماهنگ با طرح بدنه لباس کار شده است. جیب‌ها هم به ایجاد تفاوت رنگی و شکست طرح و رنگ در بدنه لباس کمک شایانی کرده‌اند. کفش‌ها هم از طیف رنگی طلایی لباس انتخاب شده‌اند. در یک کلام، می‌توان گفت که این لباس و استایل به‌رغم سادگی بسیار چشم‌نواز و مناسب است. یقه هفت گردن فلورنس را بلندتر نشان داده و مدل موها هم مکمل خوبی برای طراحی استایلی بوده که ساده و در عین حال شیک است.

پرنشاط و چشمگیر

استایل فلورنس پیو

پیراهن ماکسی گل‌دار و رنگارنگ پیو در تصویر بالا از انتخاب‌های چشمگیر او است. این لباس که با اندامش تناسب خوبی دارد، بازتاب‌دهنده روحیه‌ای پرنشاط و بازیگوش است که در اوج جوانی مسیر موفقیت را با روندی مطلوب طی می‌کند. انتخاب لباس تا حد زیادی نشان‌دهنده شخصیت درونی فرد است و فلورنس از مقوله استایل برای ارائه درونیات خودش و ابراز نظراتی که درباره مسائل مختلف دارد، به‌خوبی بهره می‌برد.

در آخر

تحلیل و مرور استایل فلورنس پیو نشان می‌دهد که نسل جدید دنیای بازیگری با جسارتی بیشتر از هم‌تایان خود در نسل‌ها و دوره‌های گذشته به استایل توجه دارند و از آن به عنوان بستری برای حضور مناسب در موقعیت‌های مختلف و اظهار نظر درباره موضوعات گوناگون بهره می‌برند. از استایل این هنرپیشه خوشتان می‌آید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

SHFF در تاریخ 11 آوریل 2023

زیبا بود

gateio در تاریخ 26 می 2023

I may need your help. I’ve been doing research on gate io recently, and I’ve tried a lot of different things. Later, I read your article, and I think your way of writing has given me some innovative ideas, thank you very much.ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :