خوشپوش‌ترین زوج خانواده سلطنتی، با لباس‌های ست در یک مهمانی حاضر شدند!

پرنسس کاترین و همسرش پرنس ویلیام، روز نهم ماه می و سه روز پس از تاجگذاری شاه چارلز سوم، میزبان گاردن پارتی سلطنتی بودند.

زوج ولز با استایل ست

زوج ولز که به واسطه تاجگذاری شاه چارلز و ولیعهدی پرنس ویلیام در صدر اخبار هستند، به نمایندگی از پادشاه انگلستان، در گاردن پارتی سلطنتی که در باغ کاخ باکینگام برگزار شد، با مردم و طرفداران خانواده سلطنتی دیدار کردند.

زوج ولز با استایل ست

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

کیت میدلتون، پرنسس ولز و ملکه آینده بریتانیا، که معمولا به پوشیدن لباس‌های تکراری معروف است، با استایلی آبی و شیک در این مراسم حضور داشت.

زوج ولز با استایل ست

لباس آبی و بلند کیت با آستین‌های توری و دامن چند لایه‌اش بسیار جلب توجه می‌کرد. پاپیون آبی رنگی که زیر گردنش گره خورده بود و به صورت یقه‌ای برای لباس دیده میشد نیز بسیار زیبا بود.

زوج ولز با استایل ست

کاترین این پیراهن را با کلاه آبی که گل زر بزرگی داشت همراه کرده بود. کفش استیلتو و کیف کلاچ نقره‌ای استایل شیک او را کامل کرده بود. اعضای دیگری از خانواده سلطنتی، همچون خانواده ادینبرگ نیز در این مراسم حضور داشتند و سوفی، دوشس ادینبرگ نیز با پیراهن آبیش بسیار خوش درخشید.

زوج ولز با استایل ست

کاترین پیشتر نیز دقیقا با همین استایل و تنها با گوشواره‌هایی متفاوت دیده شده بود. او این لباس و اکسسوری‌ها را در رویال اسکات سال ۲۰۱۹ نیز به تن داشت.

زوج ولز با استایل ست

پرنس ویلیام نیز تیپ کلاسیکی را برای این مراسم برگزیده و کراواتش را با پیراهن همسرش ست کرده بود. او همچنین برای زنده نگه‌داشتن یاد مادرش، گل آبی فراموشم نکن را، که گل محبوب پرنسس دایانا بود، روی یقه کتش قرار داده بود.

زوج ولز با استایل ست

نظرتون در مورد استایل‌های زوج ولز در این گاردن پارتی چیه؟

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :